Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slanje podataka za Tisak paket

Jednom prilikom sam slala paket ženi koja nikako nije htjela dati svoj broj mobitela niti adresu...dobila sam samo ime i prezime i broj tiska. Uzalud molbe, nije nikako htjela, kasnije sam prošvrljala po njenom profilu i vidjela da ima nekih problema koji se rješavaju u ordinacijama, tipa da je prate tajne službe i tako to. A sve je uredno platila. Na kraju sam na pošiljku stavila mužev broj telefona pa kad je njemu stigla obavjest da je paket stigao onda sam je obavijestila u inbox. :')
2023 02 09
Ja uvijek napišem sve podatke jer znam kako je to kad meni netko izostavi neki podatak. U većini slučajeva mi ne napišu mejl pa ja stavim svoj. Nekada su podatci toliko nejasno napisani (izmješane adresa tiska i kućna adresa) pa jedno 10 minuta gledam u poslane podatke kako bih skužila što je što. Smeta mi užasno kad pošaljem podatke a ne navedu moj mejl (iako je poslan) i onda moram čekati šifru paketa a obavijest mi je odmah mogla doći na mjel iz kojeg mogu apsolutno sve vijesti i pratiti paket.
2023 02 09
1 2