Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problemi na stranici

I kod mene isto! Ne mogu izaći iz oglasa!
2023 02 12
I ja imam vec duze taj problem i nikako da odgonetnem kako ga ukloniti.Po deset puta moram kliknut na strelicu za natrag kako bi "poslusala"😆,bas me ljuti.
2023 02 12
Gdje je admin sa idejom da će biti nova stranica? Jer meni ovo samo sve više i više šteka... Stranica stane i čeka sudnji dan da nešto učita novo... Neće natrag, neće refreshat, ništa apsolutno 😩
2023 02 13
Evo otkrila nacin-instalirajte blokatore oglasa i bez problema cete se natrag kretat po stranici,funkcija /strelica za natrag ponovno mi funkcionira...eto za cure koje su gore navele da isto imaju taj problem😉
2023 02 14
Ne mogu odgovoriti na poruke! Ima jos netko taj problem? Niti s mobitela niti s kompjutera, jednostavno nece...
2023 02 15
A ovdje mogu, zanimljivo....ali u inboxu, trebam dati podatke i nikako...i osvjezim stranicu, ali nece i nece.
2023 02 15
Javljam se čisto da admini ili tko već pomogne jer na stranici imam svakakvih problema.Od prevelikih fotografija, problema sa razgovorima, ne mogućnost vraćanja na prethodnu stranicu...Vidim da nisam jedina sa ovakvim primjedbama pa bi vas molila za hitnu intervenciju jer se često koristim stranicom. Hvala!
2023 02 17
Užaš kaj se dešava. Ikone osoba su mi veče nego cijeli razgovor. Također nemogu ići nazad kad uđem u nečiji profil i pretražujem. Ma koma
2023 02 17
> jkuntic: > Užaš kaj se dešava. Ikone osoba su mi veče nego cijeli razgovor. Također nemogu ići nazad kad uđem u nečiji profil i pretražujem. Ma koma Ista stvar🙄🙄🙄
2023 02 17
Nema problema sa krpicama, ovo je uobičajeno stanje. :D
2023 02 17
Ne znam jeste čule za aplikaciju Trendi
2023 02 18
> Vikili: > Ima li netko ko prodaje u jednom oglasu nekoliko nabrojanih stvari a da nije LOT. > Stavila sam kravate. Svaka ima svoju cijenu. Imam ih dosta. Zar moram svaku kravatu pojedinačno staviti u prodaju, kao poseban oglas. Oglas mi je pobrisan. > Uložim puno truda, da bi oglas napisala i onda mi se samo obriše. > Smatram da takve oglase nebi trebalo brisati. Ako treba nešto promijeniti na krpicama, vezano za neka pravila, koja po meni nemaju logiku, ajmo se potruditi i to promijeniti. > Napominjem da su kravate različitih brenodova, imam oko 30- tak. Neke nisu ni nošene. Pozdrav , imala sam ja oglas sa vise stvari ali sam ih najprije - " uredila slike da budu manje i da stanu u ogls + u aplikaciji "uređivanje fotografija , stavila sam razlicite slike u " mozaik" , stavila u oglas slike " mozaik " i bilo je sve ok. Lp.
2023 02 19
Kod mene se ne mogu poruke procitati .Pretrazivac ne radi i ne moze se nov oglas postaviti.
2023 02 20
1 2