Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Lidl parfemi

Pozdrav cure, da li imate za preporučiti neki parfem iz Lidla? Vidim da će za Dan žena biti akcija u Lidlu na ženske parfeme, pa me zanima ima li neki dobar i dugotrajan? Ovo su fotke sa Lidlovog kataloga: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/323e20370d3a6b02c3c15c5944cdb58c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f790279624467d599ccb6a5a0a1d8ac4.jpg)
2023 02 27
I mene isto zanima. Ovi iz reklame u katalogu su čini mi se novi. Nisu uvijek u ponudi. Navodno su svi na tu foru kopije nekih originala.
2023 02 27
Cotton Blue (D&G Light Blue) D'elle (Narciso Rodriguez For Her) De Amor (Cacharel Amor Amor) Agua Marina (Giorgio Armani Acqua Di Gio) Stylish Girl (Carolina Herrera Good Girl) Dark blue ( D and G pour home) Acqua Fresh (Acqua di Gio) Ovo sam našla za neke koje reklamiraju u katalogu.
2023 02 27
Osobno ne kupujem parfeme u ludilu ali su ih koristile sestra i frendica tako da sudeći po njima miris je jak (barem meni) i dugotrajan, ne moram govoriti da lijepo miriše jer su ih one svako malo špricale tako da su lude za njima. Kad budete u lidlu probajte testere pa vidite koliko dugo će Vam se miris zadržati na koži jer zaista ima raznih tako da je svaki od njih drukčiji. Za cijene ne moram govoriti da nisu skupi jer to vjerojatno znate i sami tako da ako se i "zaletite" nemate što izgubiti. Voljela bih kad bi mogla preporučiti neki određeni ali eto nisam ni jedan isprobala osobno, a ukusi su nam svima tako i tako različiti. 😊
2023 02 27
Moja preporuka za Stylish girl. Miris traje cijeli dan
2023 03 04
Hvala svima na savjetima! Kupila sam ih nekoliko pa ću sad isprobavati. :")
2023 03 06
> Anitich_5: > Hvala svima na savjetima! Kupila sam ih nekoliko pa ću sad isprobavati. :") Javite u temi molim vas kakvi su i koje ste odabrali. Ja bila u Lidl-u, vidim stavili su i testere, ali ne možeš od žena doći na red. Nekoliko krugova sam provozala kolica u nadi da će se raščistiti gužva, ali nikako 🤣
2023 03 06
> Lunass: > > Anitich_5: > > Hvala svima na savjetima! Kupila sam ih nekoliko pa ću sad isprobavati. :") > Javite u temi molim vas kakvi su i koje ste odabrali. > Ja bila u Lidl-u, vidim stavili su i testere, ali ne možeš od žena doći na red. Nekoliko krugova sam provozala kolica u nadi da će se raščistiti gužva, ali nikako 🤣 Cotton Blue je vjeran originalu ali nije mi bio baš dugotrajan. Belle Italie je osvježavajući miris, limunast... Jolie je kopija Lancome La Vie Est Belle i dosta je dugotrajan kao i Stylish Girl. This is me i De Amor su slatkasti mirisi i oba su dugotrajna.
2023 03 07