Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ignoriranje upita

> cura_os90: > > malllaaaa: > > Da ste napisali: "Molim podatke za uplatu", odgovorile bi odmah :') > Ne znam baš, ja sam naletjela na curu s kojom sam vec imala suradnju,i bas za to sto imam njene podatke poslala joj poruku da odmah sutra uplaćujem na sta mi se nije uopce udostojila odgovarit al ona nikom ne odgovara i u opisu profila joj pise da se ispričava svima na neodgovaranju na poruke, onak si mislim koji k radis na mojim krpicama ak nemas vremena odgovorit ,da ne pricam da ima 5 puta više nego ja pozitivnih recenzija🤯🤯🤯🤯 pitam se kakoooo??? Ja sam joj nakon prve htjela dat negativnu jer je jako bezobrazna bahata neodgovarna, ladno ostavila cijenu na odjeći prodala mi po istoj cijeni po kojoj je kupila a odjeca nije bila nova ko sto je navela ,tako da ,svacega ima na ovim krpicama... Uh, nakon prve nezadovoljavajuće suradnje ja evo iskreno ne bih ni pomišljala da se drugi put javim. Možda je u svemu tome super ispalo da se nije javila. Tko zna što bi vam drugi put bilo sa suradnjom. 🤷‍♀️
2023 03 16
> maremarenda: > Drage žene meni ako ne odgovori prekrižim i idem dalje nekada znaju odgovoriti nakon 5 ili 10 dana na to im odgovorim tj. zahvalim se i kažem da sam riješila dalje pošto nije odgovarala, iz principa to više nebih jer se bojim koliko dana će joj trebati da to pošalje jednostavno mi to ne miriše na dobro, svima nama se može dogoditi neka spriječenost ali bar da uljuđeno odgovori da nije mogla ili slično što bih ja sigurno napravila da sam spriječena zato ne žalim za suradnjama s takvima jer se bojim problema iz toga iščitavam veliku neodgovornost. a što je u stvarnosti to samo one znaju, treba sekunda da se kaže spriječena sam ako možete pričekajte javiću se i sve ok. :D :s Slažem se sa svime napisanim. Baš i ne razumijem žene kad polude na određenu stvar i pod svaku cijenu taj artikal žele imati. I ako prodavačica ne odgovara na upit, odmah se javlja nemir, želja za bilo kakvom osvetom u smislu ostavljanja negativne ili neutralne recenzije, prozivanja na forumu i što sve ne. Ima toliko drugih modela stvari, robice i drugih korisnica. Ovo nije kritika. Samo dobronamjeran savjet. Iskreno, radije bih da mi se netko ne javi, nego da mi na upit odgovori da se idem liječiti (zapamtila sam slučaj od nedavno otvorene teme).
2023 03 16
Pretražujte svaki dan krpice, nekad će osvanuti jedna koja će zaista završiti kod Vas :")
2023 03 16
I ja se slažem da je to nervirajuće. :,'(
2023 03 16
Neki dan vidim jedan simpatičan, roza šešir. Povoljna cijena. I iako ne nosim šešire pomislim ma gle kak je sladak, a nije ni skup... Kupit ću ga. Ako Haris Džinović cijeli život nosi šešire i ja ću ga već s nečim skombinirati...Pošaljem upit. Nema odgovora. I inače tako imam neke faze pa prošli mjesec baš bih haljinu s leptirima. Pronađem preslatku i pošaljem upit. Ženica odgovori ali nema etiketu pa ne zna koja je veličina. No nije joj problem izmjeriti, pa će mi poslati mjere. Kako onda, tako i danas. Nije se više javila. I dobro. Idemo dalje. Ne trebaju mi ti artikli i šlus😁 Uglavnom, hoću reći da se ne vrijedi živcirati. Ako ne mogu s nekim normalno komunicirati ne želim ni kupovati od te osobe jer bit će problema sa slanjem, s artiklima i tko zna s čim još... Prevencija prije svega☺️ Pojavit će se ta torba već kod neke druge krpičarke🤗
2023 03 16
Nećete vjerovati ali jednom sam poslala upit i bio je odgovor malo pričekajte sad vidim da je stvar dobra malo je nosim pa ću se javiti, pa sam joj se zahvalila i rekla sam da ne bih više. hahahhahaha nezna čovjek jel bi se smijao ili ljutio ali mislim da je bolje ovo prvo nasmijati se i idemo dalje. :D
2023 03 19
To živcira, al što ćete
2023 03 23
Mene u zadnje vrijeme strasno nervira kad ispita sve o proizvodu do zadnjeg i napise razmislit cu javim se(naravno po jako niskim cijenama)jer se zelim rijesiti robe koju nenosim…ili jel dostupno i nikad vise neodgovore na moj odgovor je…
2023 03 26
Mozda je samo otvorila da vidi o kojem se proizvodu radi pa zaboravila kasnije odgovoriti. Slazem se da je nepristojno i da bas razivcira covjeka, ali nista sto trebate shvacati osobno. Da je njoj sila prodati i zaraditi novce, ne bi bilo ove teme :) Mozda je bas Vama suđeno da još ljepšu i bolju torbicu nađete :")
2023 03 30
> Tihana2509: > > leli06: > > Jooj kuzim, dal da onda ostavim ikakvu recenziju? > > Barem neutralnu? > > Naravno da im se ne zelim zamjeriti, ali ipak su mi barem mogle odgovoriti da nisu sigurne jos oko prodaje ili nesto.🙈 > Povratne se ne ostavljaju ako do suradnje nije došlo, a neutralnu smijete ostaviti samo ako je uzela podatke vaše a poslije se nije javila. 🙂 Meni je gospođa ostavila negativnu i neutralnu ja sam tek danas vidila nakon 15 dana ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a0ab45a9aba91f0028045e80a0dba39d.jpg)
2023 04 04
Pozdrav, da podignem temu. Zanima me vaše mišljenje. Dogodilo mi se isto, poslala upit za dječje hlače za svoju kćer. Cijena hlača je vrlo niska. Gospođa ima preko 300 povratnih, ali mi ne odgovara. Sve pristojno pošaljem još jedan upit, a u međuvremenu vidim da se logirala, prodala neke stvari i dobivala pozitivne povratne. Mislim da je stvar u cijeni i da joj se neda slati nešto na čemu će zaraditi samo 5€, ali se pitam je li to fer?
2023 10 06
> Majabeba: > Pozdrav, da podignem temu. Zanima me vaše mišljenje. > Dogodilo mi se isto, poslala upit za dječje hlače za svoju kćer. Cijena hlača je vrlo niska. Gospođa ima preko 300 povratnih, ali mi ne odgovara. Sve pristojno pošaljem još jedan upit, a u međuvremenu vidim da se logirala, prodala neke stvari i dobivala pozitivne povratne. > Mislim da je stvar u cijeni i da joj se neda slati nešto na čemu će zaraditi samo 5€, ali se pitam je li to fer? Neke se neće prošetat do kioska ispod 15 € pazara.
2023 10 06
1 2 3