Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moljakanje zaslužene povratne

Obrisati, i ja sam obrisala jedno 15ak otkad sam na stranici… to je najpristojnija odgojna metoda 🤣
2023 03 23
> maremarenda: > pa sam prvi puta i ja obrisala datu njoj, nakon toga me pitala zašto sam obrisala povratnu jel se nešto ljutim Pa e, kod sebe se primjeti da nedostaje jedna, a drugome nije bitno ostaviti. Pitala sam za brisanje, jer mi se isprva činilo djetinjasto i inatljivo obrisati x-) x-)
2023 03 23
> ivana985: > > Desinićka: > > Vjerojatno nisu bili zadovoljni, ali im je neugodno reći. > Da nisu zadovoljne artiklom, tek bi onda bilo galame. :D A ne mora biti. Ne mora nužno da je krivnja prodavačice jer je artikl krivo oglašen, oštećen i sl. Možda su samo očekivanja kupca bila drugačija, ili artikl izgleda uživo drugačije/ružnije nego na slikama. I neostavljanje povratne informacije je povratna informacija : ) Zašto misliti da za svaku suradnju zaslužujemo pozitivnu povratnu?
2023 03 23
> Desinićka: > > ivana985: > > > Desinićka: > > > Vjerojatno nisu bili zadovoljni, ali im je neugodno reći. > > Da nisu zadovoljne artiklom, tek bi onda bilo galame. :D > A ne mora biti. Ne mora nužno da je krivnja prodavačice jer je artikl krivo oglašen, oštećen i sl. > Možda su samo očekivanja kupca bila drugačija, ili artikl izgleda uživo drugačije/ružnije nego na slikama. I neostavljanje povratne informacije je povratna informacija : ) Zašto misliti da za svaku suradnju zaslužujemo pozitivnu povratnu? Pa onda neka ostave neutralnu ili negativnu. Ne vidim problem.
2023 03 25
Ja sam bila nezadovoljna kupljenim ne zato jer mi nešto ne stoji nego zato što nije stiglo u stanju kako je prodavano pod vrlo dobro recimo.. Al ne da mi se s nekim natezati za par eura nego ne ostavim povratnu i ćao đaci.
2023 03 27
Da sam dobila svaku povratnu nakon odlične suradnje imala bih bar tri puta više nego imam. Ne pitam, ali ne ostavljam ni ja. Važno mi je da ne dobijem negativnu. Iako čitam da je većini važno kad kupuju koliko netko ima pozitivnih povratnih.
2023 03 28
I tako tri suradnje opet bez povratne, a sve je OK prošlo, paketi podignuti prije nekoliko dana. Dodat ću u oglase: "Pisanje povratne informacije uračunato u cijenu." :) :) :)
2023 03 29
Ja sam nedavno dosta artikala poklonila samo uz plaćanje poštarine (ili uz osobno preuzimanje) i isto nisam dobila od pola njih povratne. :D
2023 04 05
1 2