Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica - KARMEN23

Ajme meni koja drama! Stvarno mi nije jasno zasto bi itko ovdje morao mjenjat ili opravdavat svoje misljenje i stavove zato jer se netko ne slaze s njim. Svi u svojim okvirima, napadaju tudi i brane svoj kao da je jedini ispravan, a uz to divne price o medusobnom razumjevanju.. Evo cure da vam olaksam, sve ste u pravu..
2023 03 25
Čekajte malo djevojke... Ovo dobiva drugu dimenziju... Tko je rekao CRVENA LINDT?!!? To je vrh vrhova.
2023 03 25
> teehee: > Čekajte malo djevojke... Ovo dobiva drugu dimenziju... > Tko je rekao CRVENA LINDT?!!? To je vrh vrhova. Ja, kokoš koja se samo svađa. Iden sad na jedan rođendan, do 11 da ste riješile sve probleme! Povirit ću oko 11 jel ima mrtvih i di je majica....
2023 03 25
Evo, odmah je bolje volje nakon Lindorice i ode na rođendan 😂😂😂 A, mi se sad tu moramo svaditi
2023 03 25
Kad je novi profil u pitanju potpuno je opravdano stavljanje negativne jer svakodnevno vidimo koliko je novih lažnih profila otvorenih samo u svrhu varanja. Negativnu je lagano izbrisati i od nje nema nikakve štete. Ne razumijem kako Sanja misli da je to veća šteta od prevare. Prevare ovdje koštaju sve nas, a ne samo prevarene. Odbijaju potencionalne kupilice od stranice. Samim tim manje je prodaja. Hvala na upozerenju i da sve ovako brzo reagiramo prevarantice bi imale manje žrtava, a ova stranica više kupilica. Da i novi profili bi mogli lakše zaživjeti jer ja, a vjerujem i većina čim vidim 0 ocjena odustanem. Jednostavno se ne osudim kupiti od takvog profila osim ako nije primopredaja.
2023 03 25
> sanjaurban: > Ja bih prvo čitala, pa tek onda slala. Da znam kome šaljem.. Isuse, Sanja... Kakve veze ima kome šalje? Roba joj je plaćena i njezino je da tu robu pošalje, a ne da nakon četiri dana nejavljanja prečitava forumske teme. Koji vam je vrag? Ne znam jeste li svjesni, ali za osobu koja jako drži do svoga lika i djela na Krpicama užasno se zakopavate ovakvim odgovorima. Svašta.
2023 03 25
Inače, djevojka se popodne javila, kaže da je bila bolesna pa da se nije mogla javiti. Obećala je da će paket poslati još večeras. Čekam da mi pošalje šifru pa ćemo vidjeti. I ne, ne hiperventilira zbog negativne niti je doživjela tešku traumu zbog nje.
2023 03 25
Super, ovde san saznala da se ne smin razbolit nedaj Boze kad mi netko uplati jer cu dobit negativnu, dva dana ce me se pljucat po forumu i natuc ce 6 stranica.Amazing 8-)
2023 03 25
A ja sam saznala kako bolest slijedi neposredno nakon davanja IBAN-a te da kad si bolestan ne možeš komunicirati online. Fala Bogu da je cura sad dobro, ozbiljno to mislim.
2023 03 25
Veoma poučna tema, štaš.
2023 03 25
> Nocturama: > > sanjaurban: > > Ja bih prvo čitala, pa tek onda slala. Da znam kome šaljem.. > Isuse, Sanja... Kakve veze ima kome šalje? Roba joj je plaćena i njezino je da tu robu pošalje, a ne da nakon četiri dana nejavljanja prečitava forumske teme. Koji vam je vrag? > Ne znam jeste li svjesni, ali za osobu koja jako drži do svoga lika i djela na Krpicama užasno se zakopavate ovakvim odgovorima. Svašta. Jutro! Ja mislim da smo dovoljno toga napisale, dvije glave, dva mišljenja i da ne moramo sada ponavljati više. Temu ostavite, pa neka svatko tko pročita misli kako želi, ali eto, da ostane neki trag. Isto kao što je na sudu....ako je donesena neka presuda u nečiju korist, ti se kao sudionik sudskog procesa možeš pozvati na tu presudu. Jer ako obrišete, kao da smo pisale u vjetar..
2023 03 26
> teehee: > A ja sam saznala kako bolest slijedi neposredno nakon davanja IBAN-a te da kad si bolestan ne možeš komunicirati online. > Fala Bogu da je cura sad dobro, ozbiljno to mislim. 🤣🤣
2023 03 26
Tema ostaje svakako, to sam još jučer napisala. Šifre i dalje nema.
2023 03 26
> Nocturama: > Tema ostaje svakako, to sam još jučer napisala. > Šifre i dalje nema. Nisam niti očekivala da će ju poslati kada je rekla (sinoć). Mislim da nitko nije.
2023 03 26
> anysplit: > Super, ovde san saznala da se ne smin razbolit nedaj Boze kad mi netko uplati jer cu dobit negativnu, dva dana ce me se pljucat po forumu i natuc ce 6 stranica.Amazing 8-) A ma baš ste slatki. Ovde one koje se razbole nakon uplate, razbole se u tolikoj mjeri da se mogu ulogirat, al za otipkat jednu rečenicu isprike dobiju vjeravatno jaku fibru (u prstima🤔) , pa je nemoguće otipkat tu jednu riječ objašnjenja
2023 03 26
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 13