Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica - KARMEN23

> Ketycaa: > Poštovana, bez ljutnje no mislim da vaše negativne nemaju poentu (barem za sada). Razumijem Vaš strah (koji je opravdan) i brigu no u ovom slučaju nema potrebe za ostavljanjem negativnih. Gospođa je sigurno u gužvi i vjerojatno je to razlog zašto Vam još nije poslala paket, a koliko vidim nije se logirala već dva dana ovdje na krpice. Nema smisla ostavljati negativne i otvarati teme bez dokaza o prijevari. Strpite se, paket će Vam sigurno stići. Ne šalju svi pakete odmah isti dan, a na kraju krajeva gdje bi dospjeli kada bi otvarali teme i ostavljali povratne kada nam netko ne pošalje paket u roku od dva dana?. Još jednom ponavljam razumijem Vas i opravdano je što sumnjate jer je gotovo svaka tema o prijevarama ali ste u ovom slučaju pre rano donijeli zaključak. Jeste li se javili gospođi i pitali je kada će poslati paket?. Kakav je dogovor bio oko roka slanja paketa?. Pričekajte da Vam se gospođa javi i s njom prvo riješite situaciju a tek onda ako vidite da Vas laže ili nema neki opravdan razlog zašto nije poslala paket otvorite temu, naravno prije toga opet zamolite da pošalje paket ako ga i tada ne pošalje onda imate opravdanje za ovu temu i negativne.
2023 03 26
Djevojka se logira, ali ignorira poruku. Dala sam joj rok do sutra navečer da ili pošalje duksu ili vrati novac. Nakon toga joj podaci idu na crnu listu, a kontaktirat ću joj i roditelje da znaju što radi.
2023 03 26
Roditelje?
2023 03 26
Mislim da ju taj rok bas ne brine, jer ako nije do petka poslala, ni u petak navecer, nece ni sutra navečer. Nekad se treba prihvatiti da smo ostali bez svoje love i to je to. Bit ce blokirana, al ni to joj neće puno značiti. Treba se prestat živcirat... Puno nas je ovdje ostalo bez svojih para...
2023 03 26
> Nocturama: > Djevojka se logira, ali ignorira poruku. Dala sam joj rok do sutra navečer da ili pošalje duksu ili vrati novac. Nakon toga joj podaci idu na crnu listu, a kontaktirat ću joj i roditelje da znaju što radi. Nikad mi neće biti jasan taj bezobrazluk i đon obraz :@ A i nikada mi neće biti jasna logika da se, eto, moraš pomiriti s gubitkom love, jer svakom od nas se kad-tad to desilo tu na krpicama.. Zato, samo go for it! Živciranje i gubitak vremena zbog ovog ti sigurno nikad niko neće ni vratiti ni platiti, zato barem dođi do svojih novaca.. sretno!!
2023 03 27
Samo da kažem da mi je top ova tema o Schrödingerovoj Karmen i popratnoj filozofskoj raspravi, nestrpljivo pratim rasplet situacije ko novu sezonu Ljubavi na selu.
2023 03 27
Prodavatelji Molim da na crnu listu stavite korisnicu Nika999, prevarantica i prostakuša koja nakon neuspjelog pokušaja prijevare, MENI PIŠE LAŽNE NEGATIVNE RECNZIJE. Sramota! treba ju hitno blokirati.
2023 03 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b633850f878302d1562438405497993b.jpg)
2023 03 27
> Prodavatelji: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b633850f878302d1562438405497993b.jpg) Pošaljite ovo adminu. Odmah će dotičnu staviti na crnu listu i blokirati. Vidi se iz aviona da laže i gleda kako će nekoga prevariti. Dajte molim Vas 1.100€ ili ti 8.000 tisuća kuna za Nike Air Jordan tenisice, pre smiješno?. Pa nije Nike Gucci. O njenoj (ne)kulturi neću ni pisati jer je vrlo diskutabilna. Podrazumijeva se da ćete (ukoliko već niste) ostaviti joj negativnu koja je itekako opravdana a Vaše će admin izbrisati.
2023 03 27
> Flemeth: > Samo da kažem da mi je top ova tema o Schrödingerovoj Karmen i popratnoj filozofskoj raspravi, nestrpljivo pratim rasplet situacije ko novu sezonu Ljubavi na selu. 😂💗
2023 03 27
Djevojka se javila sa šifrom, paket je poslan. Negativna je brisana, povratnu novu ću pisati kad paket stigne, ostavit ću neutralku s opisom suradnje.
2023 03 27
Mislim da ste prenaglili što sam i na samom početku rekla, 2 dana nikako nisu za 2 negativne, ovo što se dogodilo točno sam i očekivala jer i po profilu a i ostalom da se iščitati da to nije prevara, a da nam se u životu 1 ili 2 dana javi neka obaveza ili nedaj bože bolest kao dotičnoj curi, jer ja to gledam drugačije, da je prošlo više dana onda u redu, ovo je sve bilo uzalud kod mene pali ona strpljen spašen, sumnjam da ste tolike pozitivne stekli sa slanjem istog trena, vjerojatno je bilo svakakvih iskustava pa i čekanja i natezanja možda ste zato i tako reagirali i po meni napravili ovu trakavicu koja je prerasla u svašta nešta samo ne u konstruktivnu raspravu, jer nekome presuditi prije presude nikako mi nesjeda ETO CURA JE OKEJ I DOBILI STE ŠTO STE TREBALI, MALO STRPLJENJA NIKAD NAM NIJE NA ODMET. Ne sviđa mi se ni ovo e sad čekam paket da stigne kao da želite da nešto nebude u redu a u redu je. To je moje skormno mišljenje bez ljutnje , iako uvijek nastojim što prije poslati i ako se dogodilo da nije bilo istog trena nikad sa dragim ljudima kojih ima ovdje dosta nije bilo problema. :D
2023 03 27
@Mare, svaka ti je na mjestu. Ali meni je ovo sad suludo! Negativna je ostavljena brzopleto i prije vremena. A sada, kad se ustanovilo da je Karmen spora, ne reagira, ne ulogirava se, nemarna je, neodgovorna, sada u ocjenama nema nikakve informacije za krpičarke koje će biti možda prevarene. Za te 3-4 korisnice koje će eto, možda, vjerojatno, nešto odlučiti kupiti, a ne čitaju forum (u ovih par dana...dok se ne stavi nova ocjena koja će biti neutralna pa je nitko neće ni vidjeti)?! Kako sada ne brinemo o njima, a brinuli smo u prvom postu? E, ko meni tlak digne ne provede se dobro. Pišem točno ono što mi je u glavi, kao da sam prištekana kablom. A ta majica, ta majica će uvijek imati okus ove teme, ma, naravno da će stići. Samo da još ne bude drama oko majice jer smo joj prizvali svu negativnu energiju koja postoji..tako da bi u paketu mogao biti i....(dovršite sami).
2023 03 27
Što se mene tiče curi je napravila reklamu ja sam nešto kupila jednoj curi susjedi koja voli takove stvari kakove nudi i još jedan razlog moje kupnje ako joj da neutralnu bez razloga da to mogu demantirati što ću kad me nepravda smeta., k tome cura ima 18 godina, e pa tako mladoj curi koja je pokušala nešto zaraditi netreba ubijati volju , ako čovjeku nemožeš pomoći NE ODMAŽI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :s
2023 03 27
> maremarenda: > Što se mene tiče curi je napravila reklamu ja sam nešto kupila jednoj curi susjedi koja voli takove stvari kakove nudi i još jedan razlog moje kupnje ako joj da neutralnu bez razloga da to mogu demantirati što ću kad me nepravda smeta., k tome cura ima 18 godina, e pa tako mladoj curi koja je pokušala nešto zaraditi netreba ubijati volju , ako čovjeku nemožeš pomoći NE ODMAŽI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :s sad se i meni sviđa ova bijela MajicaS sa sivim ružama.. za nekog!
2023 03 27
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 13