Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica - KARMEN23

> sanjaurban: > DA JE ŠTETA OD OVAKVE NEGATIVNE ZA MENE VEĆA OD MOGUĆIH OŠTEĆENIH KRPIČARKI. Sanja, ja bih se duboko zabrinula za vlastitu logiku i moral da ovako rezoniram. Jasno mi je da će vas ovo uvrijediti, ali ovakav odgovor je temeljito nelogičan i duboko nemoralan. Šteta.
2023 03 25
> Boston: > Jedino što me smeta u ovom svemu je da neki prodavači dok trebaju dobiti uplatu vrlo su ažurni i expressno odgovaraju. Nažalost kada uplata legne odjednom imaju život van krpica, a mislim da ga imamo svi mi. Posao, djeca, kućia, obaveze... Bilo bi odgovorno da se svakako javi svatko od nas kad zaprimi uplatu i napiše kada šalje paket. Nadam se da će u Vašem slučaju završiti sve kako treba. Ima nas svakakvih pa tako i ovdje neki šalju odmah isti ili idući dan-ja uvijek tako šaljem, a ima i onih koji smatraju da je oke poslati od sad pa nadalje idućih 10 dana kada dođe na red jer eto neki imaju i život i van krpica. To svakako! Ali biste li odmah spičili negativne dvije- iz razloga jer se jedan dio korisnica ponaša tako? I još objavili temu o tome?
2023 03 25
> sanjaurban: > > Boston: > > Jedino što me smeta u ovom svemu je da neki prodavači dok trebaju dobiti uplatu vrlo su ažurni i expressno odgovaraju. Nažalost kada uplata legne odjednom imaju život van krpica, a mislim da ga imamo svi mi. Posao, djeca, kućia, obaveze... Bilo bi odgovorno da se svakako javi svatko od nas kad zaprimi uplatu i napiše kada šalje paket. Nadam se da će u Vašem slučaju završiti sve kako treba. Ima nas svakakvih pa tako i ovdje neki šalju odmah isti ili idući dan-ja uvijek tako šaljem, a ima i onih koji smatraju da je oke poslati od sad pa nadalje idućih 10 dana kada dođe na red jer eto neki imaju i život i van krpica. > To svakako! Ali biste li odmah spičili negativne dvije- iz razloga jer se jedan dio korisnica ponaša tako? I još objavili temu o tome? Sa negativnim sam uvijek oprezna i ne dajem ih iako sam mogla mnogo puta. Nažalost neke se oglase tek nakon negativne što u ovom slučaju nije tako. Po tome mislim da je korisnica stvarno spriječena sa nečim jer nije reagirala na negativnu niti se od tada prijavila. Nadam se da uskoro bude pa ćemo znati i razloge ne javljanja i ne slanja paketa.
2023 03 25
Djevojka je danas bila logirana, ali nije se javila niti odgovorila na poruke.
2023 03 25
> Nocturama: > > sanjaurban: > > DA JE ŠTETA OD OVAKVE NEGATIVNE ZA MENE VEĆA OD MOGUĆIH OŠTEĆENIH KRPIČARKI. > Sanja, ja bih se duboko zabrinula za vlastitu logiku i moral da ovako rezoniram. > Jasno mi je da će vas ovo uvrijediti, ali ovakav odgovor je temeljito nelogičan i duboko nemoralan. > Šteta. Tako jest kako sam napisala. Duboko nemoralno je to što ste korisnici zbog SUMNJE spičili dvije negativke i bez imalo grižnje savjesti to objavili na forumu. Ali ne popuštate, nemate pomirbeni ton, ne otvarate mogućnost da ste možda ishitreno reagirali. Ne govorimo sada o ostalim krpičarkama koje varaju i ne šalju i zabušavaju. Nego o vama i vašem prvom postu i negativnim ocjenama koje će se LAKO obrisati. E pa meni takvo ponašanje nije u redu. Daj, Karmen, jesi živa?
2023 03 25
> sanjaurban: > > Nocturama: > > > sanjaurban: > > > DA JE ŠTETA OD OVAKVE NEGATIVNE ZA MENE VEĆA OD MOGUĆIH OŠTEĆENIH KRPIČARKI. > > Sanja, ja bih se duboko zabrinula za vlastitu logiku i moral da ovako rezoniram. > > Jasno mi je da će vas ovo uvrijediti, ali ovakav odgovor je temeljito nelogičan i duboko nemoralan. > > Šteta. > Tako jest kako sam napisala. Duboko nemoralno je to što ste korisnici zbog SUMNJE spičili dvije negativke i bez imalo grižnje savjesti to objavili na forumu. Ali ne popuštate, nemate pomirbeni ton, ne otvarate mogućnost da ste možda ishitreno reagirali. Ne govorimo sada o ostalim krpičarkama koje varaju i ne šalju i zabušavaju. Nego o vama i vašem prvom postu i negativnim ocjenama koje će se LAKO obrisati. E pa meni takvo ponašanje nije u redu. Daj, Karmen, jesi živa? Hm, zašto bi Nocturama morala promijeniti svoje mišljenje? Nekoliko nas ima slično mišljenje, a adminka nije pobrisala negativnu. Vi niste spremni pogledati stvari iz perspektive nekog tko je potencijalno izgubio novac nego gospođe koja se ne javlja sad već 4 dana nakon uplate, koja se ne javlja i nakon ulogiravanja na krpice, koja nije najavila (pa ni posalala pošiljku) i koja je već imala jednu suradnju koja je bila jako spora. Ja sam se nekoliko puta opekla na krpicama baš jer cure dugo čekaju s negativnima, i nisam jedina.
2023 03 25
> Nocturama: > Djevojka je danas bila logirana, ali nije se javila niti odgovorila na poruke. Tim bolje. Vjerojatno joj je tema linkana već 5 puta. Pa će se vjerojatno oglasiti. Treba prvo iščitati sve ove nebuloze..
2023 03 25
@NoirRouge, evo jesam, upravo gledam stvari iz perspektive nekog tko je POTENCIJALNO izgubio novac. I tko je prevaren 5 puta. I opet mi ne zvoni da zbog toga Karmen mora biti takva odvratna lažljivica. Možda je neodgovorna, možda se malo nadrogirala, možda je već potrošila lovu. Ali to je sve MOŽDA i POTENCIJALNO. U tome je problem. Nismo sigurni. Kad nisam sigurna ne reagiram burno. Kaj je tako teško razumjeti to amoralno stanje uma????
2023 03 25
> sanjaurban: > @NoirRouge, evo jesam, upravo gledam stvari iz perspektive nekog tko je POTENCIJALNO izgubio novac. I tko je prevaren 5 puta. I opet mi ne zvoni da zbog toga Karmen mora biti takva odvratna lažljivica. Možda je neodgovorna, možda se malo nadrogirala, možda je već potrošila lovu. Ali to je sve MOŽDA i POTENCIJALNO. U tome je problem. Nismo sigurni. Kad nisam sigurna ne reagiram burno. Kaj je tako teško razumjeti to amoralno stanje uma???? Mene su prevare i sl. naučile da je na krpicama bolje biti oprezan. Reakcija Nocturame na potencijalnu prevaru mi je opravdana. Ovo drogiranje i sl. je jako neukusan komentar od Vas. Takvi komentari nemaju mjesta u pristojnoj raspravi.
2023 03 25
Ne kužim kaj svi brijete, zapravo kuzim da je uvjek 50/50 različitosti misljenja i stavova, jin i jang, zapad i istok. Žena se mogla javit da nije u stanju poslat i točka. Sad ce naravno krenut u defenzivu da ona ne živi na krpicama i da ima koronu, ali šanse da se razboliš bas taj cas kada ti netko uplati novce, ni prije uplate, ni nakon slanja paketa, ne, pliiiiz! I kuzim da je i neiskusna, pa nezna neke osnove ponasanja, nepisane, nigdje ne piše u kojem roku si obavezan slat paket, ne razmislja da je pristojno unaprijed reći kada možes poslati paket, iako, ja kad sam prvu stvar ovdje prodala U SUBOTU, trcala sam na tisak, nisam cekala da mi sjedne uplata, diže mi se šečer kad mi netko kaže:kada sjedne uplata, kako se svi bojimo za svoje krpe... Uostalom ak nemas vremena za krpice jer ti je život maksimalno ispunjen, kaj radiš tu? Evo, sad sam se malo iznervirala i ispucala😂😂😂 Sanja, daj pojedi tu cokoladu više, promjeniš pogled na svijet nakon cokolade☺️☺️☺️
2023 03 25
> sanjaurban: > Tim bolje. Vjerojatno joj je tema linkana već 5 puta. Pa će se vjerojatno oglasiti. Treba prvo iščitati sve ove nebuloze.. Fascinantno mi je vase razmisljanje. Treba prvo poslati paket i javiti se kupcu, pobogu.
2023 03 25
> NoirRouge: > > sanjaurban: > > @NoirRouge, evo jesam, upravo gledam stvari iz perspektive nekog tko je POTENCIJALNO izgubio novac. I tko je prevaren 5 puta. I opet mi ne zvoni da zbog toga Karmen mora biti takva odvratna lažljivica. Možda je neodgovorna, možda se malo nadrogirala, možda je već potrošila lovu. Ali to je sve MOŽDA i POTENCIJALNO. U tome je problem. Nismo sigurni. Kad nisam sigurna ne reagiram burno. Kaj je tako teško razumjeti to amoralno stanje uma???? > Mene su prevare i sl. naučile da je na krpicama bolje biti oprezan. Reakcija Nocturame na potencijalnu prevaru mi je opravdana. Ovo drogiranje i sl. je jako neukusan komentar od Vas. Takvi komentari nemaju mjesta u pristojnoj raspravi. Kontekst gledajte, stalno se primate za slamku.
2023 03 25
E ako se nadrogirala, onda je opravdano. Samo neka nije lažljivica. Nocturama, svakako pripazi koje će ti opravdanje karmen podastrijeti jer ukoliko veli da se preveć napljugala, ispričaj joj se na četverodnevnoj negativnoj ocjeni, a nama svima na otvorenoj temi! Zamisli da tebe netko uznemirava dok se drogiraš ili trošiš lovu koja nije tvoja. Potencijalno, mislim. Ne za fakat.
2023 03 25
> teehee: > E ako se nadrogirala, onda je opravdano. Samo neka nije lažljivica. > Nocturama, svakako pripazi koje će ti opravdanje karmen podastrijeti jer ukoliko veli da se preveć napljugala, ispričaj joj se na četverodnevnoj negativnoj ocjeni, a nama svima na otvorenoj temi! > Zamisli da tebe netko uznemirava dok se drogiraš ili trošiš lovu koja nije tvoja. Potencijalno, mislim. Ne za fakat. 😂😂😂👍👍👍
2023 03 25
> Nocturama: > > sanjaurban: > > Tim bolje. Vjerojatno joj je tema linkana već 5 puta. Pa će se vjerojatno oglasiti. Treba prvo iščitati sve ove nebuloze.. > Fascinantno mi je vase razmisljanje. > Treba prvo poslati paket i javiti se kupcu, pobogu. Ja bih prvo čitala, pa tek onda slala. Da znam kome šaljem. I što se događalo dok me nije bilo. Ali dobro, neka bude da ste u pravu i pozivam sada sve krpičarke koliko ih ima da čim im se učini da suradnja ima neke krivine i nije sve po utabanoj shemi, nek spiče negativne za svaki slučaj. Al nek to onda bude pravilo, jer ako možete vi, onda mogu i drugi i nitko na nikakvoj temi da kaže ni zuc. Nitospitos, pojedena crvena Lindt, baš je top.
2023 03 25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13