Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica - KARMEN23

> Nitospitos: > I ja računam na to da se nekom samo desio gaf, može se desiti svakome... > I nikad ne mislim o nekome kao potencijalnom prevarantu, nebih onda tu ni kupovala. > Gitadevi ovdje ima ipak više iskustva i možda zna najbolje kako reagirati nakon svojih milijon suradnji, kaj je da je... Niš, cekamo... takvu vas volim!
2023 03 24
> sanjaurban: > > Nitospitos: > > Ja sam isto ZA negativnu koja se lako obriše ako je došlo do nesporazuma, inače se cure ljute na otvaračice teme jer nisu ostavile negativnu.neka stoji kao upozorenje dok se to ne riješi. Meni je prekoooomaaa kad mi se prodavačica ne javlja nakon uplate, koma, koma! > > Sve sto želim cuti, pročitati je;hvala na uplati, saljem tad i tad, ili, nisam stigla poslati, budem sutra, za 5 dana... > Gospođo, jedna trkačica je odletjela na svoj dugo pripremljeni maraton bez svojih najudobnijih tenisica, moj muž je jučer otišao van bez ključeva, a 3 ključa sa snopa je trebao upotrijebiti tamo gdje je išao, ja sam na zadnji pregled došla bez ijednog starog nalaza, imamo pse, brige, stare roditelje, ne mora nam čak nitko ni umrijeti i ne moramo završiti na respiratoru, jednostavno možemo smetnuti s uma. Ono, nije mi ni u peti. Bi li vam bilo žao da ste dali negativnu, a osoba je baš zaboravila? Ono, baš u tom trenutku kad joj je lova uplaćena.... ona smetnula s uma da se treba javiti..... ????? Neznam, nije mi se nikad desilo da smetnem s uma da imam tuđi novac na racunu, da mi je netko dao svoj novac, i nervozna sam dok ne pošaljem paket i dok ne stigne, jaako nervozna. Nemogu to smetnuti s uma
2023 03 24
Djevojka se i dalje ne javlja. Od druge kupilice saznala sam da je bilo problema u suradnji. Djevojka joj je najprije dala drugo ime i prezime i neispravan IBAN, nakon toga je dala iste podatke koje je dala i meni. Komunikacija je bila nalik ovoj, a paket je poslala tek nakon 10+ dana, bez ikakve obavijesti ili šifre. Negativna ostaje sve dok se ne javi i pošalje paket. I ne, nikada nisam zaboravila da mi je netko uplatio novac niti sam ikada nekome zaboravila javiti da ću kasniti sa slanjem. Niti se tako nešto dogodilo meni kao kupcu. Bizarna i zabrinjavajuća mi je količina razumijevanja i racionalizacija za tuđu neodgovornost koju neki na ovoj temi pokazuju.
2023 03 24
> sanjaurban: > Nikako nisam za negativnu ocjenu u ovako kratkom razdoblju. Ne želim da se o meni - u slučaju da mi se nešto dogodi i moram naglo otputovati i biti koncentrirana na potpuno drugu stvar - piše u lošem kontekstu i nabije mi se epitet moguće prevarantice samo zato što se nisam javila. Po prirodi sam vrlo strpljiva i pričekala bih još malo i s optužbama i s razvlačenjem po forumu i s negativkama. Ne treba nam to. Idemo na povjerenje s oprezom, a negativna ocjena vrlo je ružna, ako je neutemeljena, čak i ako je obrisana. Sanja, pitat ću vas isto što i Gitu: Koliko je dana trebalo proći i koji broj prevarenih bi vam bio prihvatljiv u ime opreznog povjerenja da će se prodavačica javiti? Je li manja šteta od negativne koja će biti obrisana ako sam u krivu ili od 2-3-4 prevarenih zbog negativne koju nisam upisala jer sam bila puna opreznog povjerenja?
2023 03 24
Svatko si sam određuje rok. Moj nikako nije dva dana, vaš jest. I to je naše pravo. Ja bih se bojala nakon 2 dana otvoriti ovu temu, jednostavno bi mi se činilo da nije u redu. Nemojte misliti da vas nešto napadam ili želim poljuljati vaš stav. Samo razgovaramo. Ja sam dosta tolerantna i posao mi je da čekam na ljude. Neki su spori, neki neodgovorni, neki su umjetnici na stotu. Strpljenje i čekanje mi se nekad jako isplati. Bude hit ili top ili što već treba biti. Brzopletost me košta, kao i sva ishitrena rješenja.
2023 03 24
Sanja, budući da razgovaramo, zbilja bih voljela da mi odgovorite je li manja šteta od negativne koja će biti obrisana ako sam u krivu ili od 2-3-4 prevarenih zbog negativne koju nisam upisala jer sam bila puna opreznog povjerenja? I ne, ovo nije bila brzopletost, ja sam o ovome dobro promislila i odvagnula. Budući da se ovo polako pretvara u temu na kojoj svatko reklamira svoje super osobine (ajde, barem nisu povoljni ormarići), ja ću sebe opisati kao pragmatičnu osobu veoma nesklonu ishitrenim reakcijama.
2023 03 24
Meni bi bila veća šteta od negativne koju nisam zaslužila nego od toga što su neke druge krpičarke prevarene. Najprije volim sebe, pa onda sve vas. To ako se gđa još uvijek ne javlja, ispada da ide sada u vašu korist. Što nikako nije točno i logično. Ako me razumijete što želim reći. Zato su temelji za ovu temu temu klimavi. Jer ovise o vjerojatnosti- hoće... neće.... ne znamo. A to nije temelj. Isto kao i kod gradnje kuće. Želiš snažne temelje da možeš graditi katove.
2023 03 24
Krivo iščitavate, barem moj post. Ne reklamiram svoju strpljivost kao super osobinu. Super mi ne znači ništa. Ovisno tko gleda, kako i zašto. Kaj je super i za koga!!!????? Eto, zakasnit ću na trening zbog vaše teme. Reklamiram vježbanje, da, žene, trčite i skačite, tko može, to je odlično!
2023 03 24
Sanja, ne pitam za vas. Jako puno vrdanja je oko ovog pitanja, ne razumijem čemu. Ajmo ovako, pitanje je hipotetsko i vi niste akter. :) Dakle, je li veća šteta da jedna osoba (koja niste vi) na krpicama na anonimni profil dobije negativnu ocjenu koja će biti obrisana ako se pokaže neopravdanom ili je veća šteta da 2-3-4 osobe (koje niste vi) budu u stvarnom životu prevarene za neke stvarne novce i stvarno vrijeme i stvarne živce zato što negativna ocjena prvoj osobi (koja, ponavljam, niste vi) nije stavljena na vrijeme? A to da gospođino nejavljanje ide u moju korist je toliko pomaknuta logika da mi je uopće suludo komentirati. Zar zaista mislite da bih radije bila prevarena i ostala bez novaca i dukse nego izgubila u forumskoj debati? Pobogu. Nitko sretniji od mene ako sam bila u krivu. Nemam apsolutno nikakvih problema priznati da sam u krivu. Valjda zato i ne ulazim u logičke vratolomije kako bih obranila neobranjivo.
2023 03 24
Ne pita se mene, ali ću odgovoriti, s obzirom da smo na forumu i svi smijemo sudjelovati u raspravi: Kao veću štetu vidim 3,4 ili 5 prevarenih nego 👎 na anonimnom profilu. Osobno, dojma sam kako je ženskica neodgovorna i nemarna kada su drugi u pitanju prije no što je proračunato "Took money and ran". Ali mi uopće nije drama što joj stoji palčić dolje dok se ne posloži i napravi što treba.
2023 03 24
Evo, ja sam na vasoj strani, dva dana nervoze i još vam drže predavanja, prvo je vazno da se žena javi, mene samo muči kako je adminka obrisala jednu ocjenu, tko je to trazio? Prodavačica?
2023 03 24
Neznam dal se svi sjećate one cure nedavno koja je u dva dana uspjela 10 cura prevariti...
2023 03 24
Teehee, ovakvo rezoniranje je, ne zato što ide mom postupku u prilog, jedino i logički i moralno ispravno. Bilo kakvom drugom odgovoru nedostajala bi ili logika ili moral ili oboje. Zato me jako iznenađuje vrdanje oko njega. Dodatno, primijetila sam da one koje vrdaju oko tog odgovora uglavnom sebe stavljaju u poziciju prodavača i uopće im ne pada na pamet da bi mogle biti u poziciji prevarenog kupca. Pa onda na to još vežu i kojekakve zle sudbine koje bi im se mogle dogoditi pa da ne mogu poslati paket te brigu za svoj lik i djelo na krpicama dok se bore za život na intenzivnoj. Po trenutnoj argumentaciji na ovoj temi reklo bi se da svaki dan vlak usmrti barem tucet žena u Hrvatskoj koje su taman krenule na Tisak kupiti kutiju za slanje. Ma joj...smiješno mi je ovo. Tema je zapravo zabavna, možda urodi čak i nečim pozitivnim. Ostavit ću je čak i ako sam bila u krivu, samo ću maknuti nick i profil iz naslova i prvog posta.
2023 03 24
> Nitospitos: > Evo, ja sam na vasoj strani, dva dana nervoze i još vam drže predavanja, prvo je vazno da se žena javi, mene samo muči kako je adminka obrisala jednu ocjenu, tko je to trazio? Prodavačica? Vjerojatno adminica nakon što je vidjela temu. Iz toga zaključujem da je i njoj manja šteta od negativne upozorenja nego od novih prevarenih.
2023 03 24
Isto sam i ja primijetila... empatija za prodavača (odnosno skupljača uplate koji možda nekad i pošalje to za što mu/joj je plaćeno, jel) te crni scenariji o mogućim nesrećama pored koje dolazi najveća tragedija od svih, a s tvoje strane: otvaranje teme i upis palčića uz neki nickname. Da, zapravo zabavno.
2023 03 24
1 2 3 4 5 6 7 ... 13