Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica - KARMEN23

> Nocturama: > Drugu negativnu je obrisala adminica. Očito i ona smatra da je negativka upozorenja korisnija nego puštanje da ih se nasuče nekoliko u ime forme. Dvije negativne sam stavila zato što sam vidjela da tako ostavljaju i oni Ne'š krast' profili jer valjda dvije negativne privuku pažnju. > Gita, nije mi u potpunosti jasno čemu ovakva pasivno-agresivna reakcija i otkud potreba za banaliziranjem i karikiranjem kako bi se plasirala priča da su negativne išle zato što paket nije poslan nakon (oh, drama!) dva dana. > Negativne su išle nakon dva dana zato što se naredalo stvari koje su mi upalile alarme. > Pobrojat ću da vam bude lakše snalaziti se: komunikacija je prestala nakon uplate i ne odgovara na poruke, paket nije poslan kad je rečeno i artikl nije označen kao prodan. Ovo sveto trojstvo redovno viđamo tu po forumu. > Negativne su išle da spriječim da se drugi navuku. Između ostaloga i vi. Što vas točno smeta u činjenici da sam pokušala na vrijeme spriječiti da netko bude prevaren? Smeta me činjenica da su prošla samo dva dana. Da bi bilo normalno i ljudski najprije pomisliti da se prodavalici dogodilo nešto nepredviđeno zbog čega nije u mogućnosti nastaviti komunikaciju. Nešto što se događa svakodnevno - gužva, bolest, krepivanje mobitela.......Možda ste vi imali puno loših osobnih iskustava, kada su vam se prodavalice prestale javljati nakon uplate i zatim se nikada više nisu javile. Meni se događalo da nakon uplate komunikacija zamre na dan - dva, da prodavalice pošalju paket ali zaborave javiti da su to učinile, da im se izdogađa koješta pa zaborave na suradnju.....jednostavno mislim da je dva dana od uplate apsurdno ovako reagirati, pravdajući se dobrom namjerom za sprječavanjem budućih mogućih prevara. Ako je istina da je svatko nedužan dok mu se ne dokaže krivnja, onda je za sada vaša prodavalica kriva za neodgovaranje na poruke, a ne za moguću prevaru. Nadam se i želim vam da se ovdje ne radi o prevari.
2023 03 24
> gitadevi: > Da bi bilo normalno i ljudski najprije pomisliti da se prodavalici dogodilo nešto nepredviđeno zbog čega nije u mogućnosti nastaviti komunikaciju. Nešto što se događa svakodnevno - gužva, bolest, krepivanje mobitela....... Ako je tako, prodavačica će se javiti, objasniti što je bilo i poslati paket. Negativna i nick iz teme će biti brisani i sve 5. Ali sve do tada negativna će stajati za slučaj da ipak nije tako. > gitadevi: > Možda ste vi imali puno loših osobnih iskustava Nisam. Manite se frizeraj psihologije. Čitam forum i na dnevnoj bazi gledam što se događa. Krpice neće postati, kako ste ih nazvali: "zajednica u kojoj možemo kupovati, prodavati i mijenjati', umjesto da smo istovremeno u strahu od prevara i ovakvih prozivanja." zato što se svi pravimo fini i puni razumijevanja i guramo glavu u pijesak. Postat će takve kad članovi budu na vrijeme reagirali na sumnjive stvari, ostavljali povratne ocjene i sa svoje strane napravili koliko mogu da se prevare zaustave. > gitadevi: > Smeta me činjenica da su prošla samo dva dana. Ponovo pitam: koliko je dana trebalo proći i koji broj prevarenih bi vam bio prihvatljiv u ime ljudskog i normalnog čekanja da se prodavačica javi? Je li manja šteta od negativne koja će biti obrisana ako sam u krivu ili od 2-3-4 prevarenih zbog negativne koju nisam upisala jer sam bila puna ljudskog razumijevanja?
2023 03 24
Uvijek kad je netko prevaren, svima je zao, trebalo bi biti oprezan itd., bas je grozno. Ali ako netko reagira na mogucu prevaru na vrijeme onda je prenagao, neljudski, vjerovatno je prodavacica smetnula s uma i ima nepredvidene obaveze. Mozda je smetnula s uma, desi se, ali onda ce se javiti i kad se javi negativne ce se obrisati. Nisu joj objavljeni ime i prezime, to bi bilo prenaglo, ali ovo je samo anonimni komentar na anonimnom profilu. S obzirom na odgovore na mojoj temi o povratnima, povratne ionako nista ne znace, jer ce mozda oni s pozitivnima ipak ici nekog prevarit, kazu cure da se desilo puno puta. A cure s 0 ili par su vjerovatno u guzvi, vrijeda ih to sto ih se pita da predmet posalju prije uplate ili fotkaju svoju islaznicu iz knjiznice. Bas super stav! Oh grozno kad se nekog prevari, ali ako netko pokusa reagirati na vrijeme on uzasna osoba.
2023 03 24
Bravo Nocturama! Ovdje svako slovo stoji, ali baš svako... Da više ljudi ovako reagira - na stranici bi bilo puno manje prevarenih, sve je obrazloženo u ovih nekoliko komentara na temi. Ako se ne radi o prevari, negativna povratna ocjena se lako izbriše; ako se ipak radi i barem jedna osoba je zbog te iste negativne i teme na forumu sačuvala novac i živce - svaka čast! Komunikacija naglo staje nakon uplate - dovoljan razlog za uzbunu. Dosta više ''opravdanja'' u smislu - možda se prodavačici nešto dogodilo, možda ima (za razliku od nas valjda nesretnica - život izvan Krpica). Kako nikad nemaju drame u životu i ništa im se ne dogodi kad trebaju poslati podatke za uplatu?
2023 03 24
Nemam se namjeru dalje raspravljati. Iznijela sam svoj stav, koji vam se ne sviđa i tražite dodatna objašnjenja uvjeravajući me da ste u pravu. Možda i jeste (vrijeđanje s 'manite se frizeraj psihologije' je jadno posebno, nakon što ste me najprije nazvali pasivno agresivnom). ima i onih koji se iz nekog razloga boje izraziti na temi - možda zato da i njih ne izvrijeđate na isti način, ali mi se javljaju u inbox dijeleći moj stav. Ne znam koliki je razuman rok nakon kojeg bih posumnjala na prevaru, evo - ne znam. Ali znam da ne bih surađivala s vama ili NoirRouge, jer bi se moglo lako dogoditi da mi se nickname pojavi u naslovu forumske teme ,a dvije negativne na profilu zato jer mi je, recimo, puklo slijepo crijevo, imam problema s ulogiravanjem ili me zgazio auto, pa vam se nisam javila 48 sati nakon uplate.
2023 03 24
> gitadevi: > Nemam se namjeru dalje raspravljati. Iznijela sam svoj stav, koji vam se ne sviđa i tražite dodatna objašnjenja uvjeravajući me da ste u pravu. Možda i jeste (vrijeđanje s 'manite se frizeraj psihologije' je jadno posebno, nakon što ste me najprije nazvali pasivno agresivnom). ima i onih koji se iz nekog razloga boje izraziti na temi - možda zato da i njih ne izvrijeđate na isti način, ali mi se javljaju u inbox dijeleći moj stav. Ne znam koliki je razuman rok nakon kojeg bih posumnjala na prevaru, evo - ne znam. Ali znam da ne bih surađivala s vama ili NoirRouge, jer bi se moglo lako dogoditi da mi se nickname pojavi u naslovu forumske teme ,a dvije negativne na profilu zato jer mi je, recimo, puklo slijepo crijevo, imam problema s ulogiravanjem ili me zgazio auto, pa vam se nisam javila 48 sati nakon uplate. Ja Vam pruzam punu podrsku i dijelim Vase misljenje.
2023 03 24
Gita, vi ste prvi počeli s vrijeđanjem i to odmah prvim postom koji ste na temi napisali (kad ste napisali da ova tema o meni govori više nego o možebitnoj prevarantici i time insinuirali da sam gora od nje, a ni dalje se niste proslavili imputirajući mi da mi fali ljudskosti i slično) ako ćemo baš cijepati dlake. Pasivno-agresivnom sam nazvala vašu reakciju, a ne vas. Razlika je golema. Ali slažem se, daljnja rasprava s vama oko ovoga nema smisla pa ću je privesti kraju. A na ovo o javljanjima u inbox zbog straha od mog strašnog vrijeđanja se mogu samo nasmijati. Dajte, nismo u dječjem vrtiću.
2023 03 24
> gitadevi: > Nemam se namjeru dalje raspravljati. Iznijela sam svoj stav, koji vam se ne sviđa i tražite dodatna objašnjenja uvjeravajući me da ste u pravu. Možda i jeste (vrijeđanje s 'manite se frizeraj psihologije' je jadno posebno, nakon što ste me najprije nazvali pasivno agresivnom). ima i onih koji se iz nekog razloga boje izraziti na temi - možda zato da i njih ne izvrijeđate na isti način, ali mi se javljaju u inbox dijeleći moj stav. Ne znam koliki je razuman rok nakon kojeg bih posumnjala na prevaru, evo - ne znam. Ali znam da ne bih surađivala s vama ili NoirRouge, jer bi se moglo lako dogoditi da mi se nickname pojavi u naslovu forumske teme ,a dvije negativne na profilu zato jer mi je, recimo, puklo slijepo crijevo, imam problema s ulogiravanjem ili me zgazio auto, pa vam se nisam javila 48 sati nakon uplate. Već smo surađivale, i mislim da Vam nije bilo loše iskustvo :)
2023 03 24
> NoirRouge: > > gitadevi: > > Nemam se namjeru dalje raspravljati. Iznijela sam svoj stav, koji vam se ne sviđa i tražite dodatna objašnjenja uvjeravajući me da ste u pravu. Možda i jeste (vrijeđanje s 'manite se frizeraj psihologije' je jadno posebno, nakon što ste me najprije nazvali pasivno agresivnom). ima i onih koji se iz nekog razloga boje izraziti na temi - možda zato da i njih ne izvrijeđate na isti način, ali mi se javljaju u inbox dijeleći moj stav. Ne znam koliki je razuman rok nakon kojeg bih posumnjala na prevaru, evo - ne znam. Ali znam da ne bih surađivala s vama ili NoirRouge, jer bi se moglo lako dogoditi da mi se nickname pojavi u naslovu forumske teme ,a dvije negativne na profilu zato jer mi je, recimo, puklo slijepo crijevo, imam problema s ulogiravanjem ili me zgazio auto, pa vam se nisam javila 48 sati nakon uplate. > Već smo surađivale, i mislim da Vam nije bilo loše iskustvo :) istina, ali me ovakav stav stvarno odbija. Svako dobro!
2023 03 24
Pozdržavam Vas i napravila bih istu stvar. Iako postoje drage i poštene korisnice, vidljiv je sve veći rast prevarantica. Najmanji je problem ulogirati se na krpice i napisati da se dogodio hitan slučaj. I meni osobno nema smisla da se tijek komunikacije naglo promjeni u nepostojeću nakon uplate. Negativna se kasnije lako obriše. Better safe than sorry. Ali isto tako razumijem i poštujem stajališta drugih korisnica.
2023 03 24
Ja sam isto ZA negativnu koja se lako obriše ako je došlo do nesporazuma, inače se cure ljute na otvaračice teme jer nisu ostavile negativnu.neka stoji kao upozorenje dok se to ne riješi. Meni je prekoooomaaa kad mi se prodavačica ne javlja nakon uplate, koma, koma! Sve sto želim cuti, pročitati je;hvala na uplati, saljem tad i tad, ili, nisam stigla poslati, budem sutra, za 5 dana...
2023 03 24
Nikako nisam za negativnu ocjenu u ovako kratkom razdoblju. Ne želim da se o meni - u slučaju da mi se nešto dogodi i moram naglo otputovati i biti koncentrirana na potpuno drugu stvar - piše u lošem kontekstu i nabije mi se epitet moguće prevarantice samo zato što se nisam javila. Po prirodi sam vrlo strpljiva i pričekala bih još malo i s optužbama i s razvlačenjem po forumu i s negativkama. Ne treba nam to. Idemo na povjerenje s oprezom, a negativna ocjena vrlo je ružna, ako je neutemeljena, čak i ako je obrisana.
2023 03 24
> Nitospitos: > Ja sam isto ZA negativnu koja se lako obriše ako je došlo do nesporazuma, inače se cure ljute na otvaračice teme jer nisu ostavile negativnu.neka stoji kao upozorenje dok se to ne riješi. Meni je prekoooomaaa kad mi se prodavačica ne javlja nakon uplate, koma, koma! > Sve sto želim cuti, pročitati je;hvala na uplati, saljem tad i tad, ili, nisam stigla poslati, budem sutra, za 5 dana... Gospođo, jedna trkačica je odletjela na svoj dugo pripremljeni maraton bez svojih najudobnijih tenisica, moj muž je jučer otišao van bez ključeva, a 3 ključa sa snopa je trebao upotrijebiti tamo gdje je išao, ja sam na zadnji pregled došla bez ijednog starog nalaza, imamo pse, brige, stare roditelje, ne mora nam čak nitko ni umrijeti i ne moramo završiti na respiratoru, jednostavno možemo smetnuti s uma. Ono, nije mi ni u peti. Bi li vam bilo žao da ste dali negativnu, a osoba je baš zaboravila? Ono, baš u tom trenutku kad joj je lova uplaćena.... ona smetnula s uma da se treba javiti..... ?????
2023 03 24
> gitadevi: > > NoirRouge: > > > gitadevi: > > > Nemam se namjeru dalje raspravljati. Iznijela sam svoj stav, koji vam se ne sviđa i tražite dodatna objašnjenja uvjeravajući me da ste u pravu. Možda i jeste (vrijeđanje s 'manite se frizeraj psihologije' je jadno posebno, nakon što ste me najprije nazvali pasivno agresivnom). ima i onih koji se iz nekog razloga boje izraziti na temi - možda zato da i njih ne izvrijeđate na isti način, ali mi se javljaju u inbox dijeleći moj stav. Ne znam koliki je razuman rok nakon kojeg bih posumnjala na prevaru, evo - ne znam. Ali znam da ne bih surađivala s vama ili NoirRouge, jer bi se moglo lako dogoditi da mi se nickname pojavi u naslovu forumske teme ,a dvije negativne na profilu zato jer mi je, recimo, puklo slijepo crijevo, imam problema s ulogiravanjem ili me zgazio auto, pa vam se nisam javila 48 sati nakon uplate. > > Već smo surađivale, i mislim da Vam nije bilo loše iskustvo :) > istina, ali me ovakav stav stvarno odbija. Svako dobro! Bravo gitadevi, moja podrška :)
2023 03 24
I ja računam na to da se nekom samo desio gaf, može se desiti svakome... I nikad ne mislim o nekome kao potencijalnom prevarantu, nebih onda tu ni kupovala. Gitadevi ovdje ima ipak više iskustva i možda zna najbolje kako reagirati nakon svojih milijon suradnji, kaj je da je... Niš, cekamo...
2023 03 24
1 2 3 4 5 6 ... 13