Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zasto primopredaje ne?

> kozmetika88: > Pa prodajes nesto za 20kn,pa na primopredaji hoce za 10 ili 5 Joj ovo me zivcira. Znali su me pitati da snizim cijenu jer je ona ipak dosla po to. Ja ostadoh ❓❓❓ I cesto mi se zna dogoditi da bi dosli u neko random doba usred radnog vremena bez da me pitaju kad mi pase (ja uvijek pitam kad kome pase), sto mi je cudno, kao da nitko ne radi danas.
2023 03 31
> Desinićka: > > kozmetika88: > > Pa prodajes nesto za 20kn,pa na primopredaji hoce za 10 ili 5 > Joj ovo me zivcira. Znali su me pitati da snizim cijenu jer je ona ipak dosla po to. Ja ostadoh ❓❓❓ > I cesto mi se zna dogoditi da bi dosli u neko random doba usred radnog vremena bez da me pitaju kad mi pase (ja uvijek pitam kad kome pase), sto mi je cudno, kao da nitko ne radi danas. To je jako cesto bilo Puno puta sam imala primopredaje za male iznose,obje bile iz Zg ,nismo bile nesto pretjerano udaljene,pa zasto ne Pa daj dođi do ulaznih vrata,i kad se nađemo pocnu se cjenkati A tek ovi sto se nalazimo za vrijeme radnog vremena ,pa se ne pojave uopce Prije par mjeseci javi se zenska za kaput,ne zna koja joj velicina treba,napisem imaju mjere napisane,nema ona metar Pa da spustim cijenu,pa da se nađemo,pa ako njoj odgovara onda ce uzeti Zahvalila se i napisala da nemam vremena Imam drugaciji posao i radno vrijeme Najbolje da dam otkaz pa da idem na primopredaje,pa mozda se pojave mozda ne
2023 04 01
Ja nisam nikad radila primopredaje cisto jer mi je nekako neugodno. I inace sam vise zatvorena i kao da se malo bojim tako nalaziti s nekime. Ali takodjer kad sam 2-3 puta rekla i da moze primopredaja, te osobe bi napisale da su tipa skroz na istoku Zagreba negdje, na sto bih ja odgovorila da je meni to na drugom kraju grada pa da moze u centru (Tomislavac, trg, Zrinjevac, sta god) - sto njima nebi pasalo, i uglavnom bi izignorirale to. Koja je fora s tim da im je problem doci do centra, tj. do "pola puta"?
2023 04 04
> eltriuqs: > Ja nisam nikad radila primopredaje cisto jer mi je nekako neugodno. I inace sam vise zatvorena i kao da se malo bojim tako nalaziti s nekime. Ali takodjer kad sam 2-3 puta rekla i da moze primopredaja, te osobe bi napisale da su tipa skroz na istoku Zagreba negdje, na sto bih ja odgovorila da je meni to na drugom kraju grada pa da moze u centru (Tomislavac, trg, Zrinjevac, sta god) - sto njima nebi pasalo, i uglavnom bi izignorirale to. Koja je fora s tim da im je problem doci do centra, tj. do "pola puta"? skroz kuzim to za neugodnjak... ja se zblesiram kada god razgovaram uzivo s nekime koga ne znam i o tome mozgam nakon tog susreta dulje nego sto bi uopce trebala ,:) a to zahtjevanje putovanja do drugog kraja grada... uvijek zaboravim koliko je Zagreb ustvari velik grad i prometno uzasno povezan... meni se dogodilo to da se netko oce naci negdje di meni uopce nije niti blizu niti usput, tipa kod Maksimira, a ja kod Arena centra, pa sam od nedavno odlucila staviti u oglase samo ''primopredaja Novi Zagreb ili saljem Tiskom''. Ne daj da te itko nagovara na primopredaju ako to ne zelis :")
2023 04 04
Zagreb je velik i ako je nekom problem doći na pola puta, zašto bi onda druga strana prolazila cijeli put?
2023 04 05
Pa ne treba, zato postoje Tisak, paketomat, pošta … da nitko ništa ne bi morao 🤷‍♀️. Kome je tesko ili daleko nece valjda niti tražiti primopredaju.
2023 04 05
> Ivona909: > Pozdrav cure, cesto puta naidem na profile u kojima stoji opis da nisu za primopredaje.. pa evo, pitanje za cure koje ne rade primopredaje — zasto, a i za sve vas koje imate svoje teorije, jer po meni ne postoji neka ultradobra teorija zbog koje je lakse pakirati, odlaziti na tisak/postu i slati, nego se dogovoriti s kupcem i obaviti to za cas posla. Da,i meni je to puno jednostavnije i jeftinije za kupca
2023 04 05
Imala sam nekoliko primopredaja koje su super prošle, ali dosta mi je vremena trebalo da se dogovorimo kad i gdje, kad objema stranama odgovara, pa onda dolaženje na odredište, ukratko, često primopredaje oduzmu dosta vremena pa je lakše poslati paketom. Kako živim u manjem gradu nije mi problem, ali nekome iz Zg vjerojatno jeste i oduzima mu dosta vremena.
2023 04 06
Meni su primopredaje skroz ok ako se uspijemo uskladiti oko mjesta i vremena. Odmah u startu napišem koji dijelovi grada dolaze u obzir, pa ako se barem rubno poklapamo, nije mi problem malo skrenuti s uobičajene rute. Ali baš da ću ići do Dubrave (a na potezu sam od centra prema zapadu), nema šanse. Onda je jednostavnije poslati Tiskom. Zanimljivo, nikad nisam bila u situaciji da se na primopredaji netko krene cjenkati... valjda sam imala sreće surađivati s finim krpičarkama :)
2023 04 06
Primopredaja može, ali kada sam prodavač, navedem mjesta (i vrijeme) koja meni odgovaraju pa... Kada sam kupac, onda se ja prilagođavam prodavaču, ukoliko mogu. Ako ne, slanje je zakon. Fleksibilna jesam, ali zaista neću za par eura ići na drugi kraj grada. To ne očekujem ni od nikoga drugog.
2023 04 10
Meni nije problem ako imam vremena, ali iskljucivo blizu neke moje rute za posao ili blizu doma. Kad saljem pakete, radim to na Tisku koji mi je pokraj posla i bude mi stvarno usput.
2023 04 15
Radim 3 posla. Stvarno nemam vremena proć pol grada da bih "zaradila" 30 kn. Načelmo nisam protiv, ali ako ne mogu, onda je to gore navedeni razlog.
2023 05 12
1 2 3 4