Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo sa etiketom koje ne izgleda tako

Boston, oprosti na oftopičarenju, ne mogu si pomoći, licemjerje mi je trigger opaki.
2023 04 19
Ništa novog, ne javlja se. Zna što je poslala, zna da nisam zadovoljna i to je to. Poslala je onu jednu poruku što sam gore stavila i od tada ništa.
2023 04 19
> Nocturama: > Boston, oprosti na oftopičarenju, ne mogu si pomoći, licemjerje mi je trigger opaki. Sve 5,moramo se malo i sprdati.
2023 04 19
> Boston: > Ništa novog, ne javlja se. Zna što je poslala, zna da nisam zadovoljna i to je to. Poslala je onu jednu poruku što sam gore stavila i od tada ništa. Žao mi je. Pošalji adminici i modici temu pa ako ne dobiješ povrat javi da joj stisne blok. Tako su blokirale i onu moju i njezinu mamu.
2023 04 19
Što nju briga blok sa 16 povratnih i 5 artikala, napravi će odmah drugi profil kao i sve druge. Radije ću objaviti njene podatke i Iban da se stavi na crnu listu, možda će više pomoći.
2023 04 19
To se podrazumijeva. :)
2023 04 19
> Boston: > Što nju briga blok sa 16 povratnih i 5 artikala, napravi će odmah drugi profil kao i sve druge. Radije ću objaviti njene podatke i Iban da se stavi na crnu listu, možda će više pomoći. Istina, novi profil lako napravi. Puno više oglasa je imala ista osoba: dalia, gordana.loza, slatka krafnica i barbika2000 i još više ne znam ni ja koji profil je izmjenila. Na crnoj je listi 79 zapisana. Još se i na dvije teme za darivanje prijavila pa sam upozoravala, ali uzalud. Imam osjećaj da sam upala u teme kao Grinch koji spriječava širenje pozitive. I sad vidim da je sa zadnjim profilom Barbika prevarila dvije krpičarke i izbrisala sve oglase. Bude ona opet ispočetka i vrlo brzo skupi povratne. Tko pamti i dugo je tu, zna o kome pričam. Zato, Boston pokušajte upozorit druge, ali šteta, ne prate svi sve te liste. I nadam se da će se kojim slučajem ipak javiti i pošteno vam vratiti novce. Da. Uz debelu ispriku.
2023 04 19
Istina, koliko god se upozorava na neke profile uvijek netko i dalje na sjedne. Ja sam joj ostavila negativnu da drugi pripaze. Čisto sumnjam da će se udostojiti javiti a kamo li ispričati ili vratiti novce. Da je htjela to bi učinila odmah nakon prve poruke koju sam poslala. Nažalost nekome je obraz đon i više mu vrijedi par eura od obraza.
2023 04 19
> Boston: > Što nju briga blok sa 16 povratnih i 5 artikala, napravi će odmah drugi profil kao i sve druge. Radije ću objaviti njene podatke i Iban da se stavi na crnu listu, možda će više pomoći. Sve napravite da vrati novac, nadam se da hoće ..
2023 04 19
> EMINNAD: > > Boston: > > Što nju briga blok sa 16 povratnih i 5 artikala, napravi će odmah drugi profil kao i sve druge. Radije ću objaviti njene podatke i Iban da se stavi na crnu listu, možda će više pomoći. > Sve napravite da vrati novac, nadam se da hoće .. Neće. Pogotovo ako se radi o gospodičnoj pod rednim brojem 79. Inače, mislim da je ovdje aktualna lista: https://mojekrpice.hr/forum/t/253590/crna-lista?page=29
2023 04 19
> malllaaaa: > > EMINNAD: > > > Boston: > > > Što nju briga blok sa 16 povratnih i 5 artikala, napravi će odmah drugi profil kao i sve druge. Radije ću objaviti njene podatke i Iban da se stavi na crnu listu, možda će više pomoći. > > Sve napravite da vrati novac, nadam se da hoće .. > Neće. Pogotovo ako se radi o gospodičnoj pod rednim brojem 79. > Inače, mislim da je ovdje aktualna lista: https://mojekrpice.hr/forum/t/253590/crna-lista?page=29 Po imenu i prezimenu kao i Ibanu nije ona.
2023 04 19
> Boston: > > malllaaaa: > > > EMINNAD: > > > > Boston: > > > > Što nju briga blok sa 16 povratnih i 5 artikala, napravi će odmah drugi profil kao i sve druge. Radije ću objaviti njene podatke i Iban da se stavi na crnu listu, možda će više pomoći. > > > Sve napravite da vrati novac, nadam se da hoće .. > > Neće. Pogotovo ako se radi o gospodičnoj pod rednim brojem 79. > > Inače, mislim da je ovdje aktualna lista: https://mojekrpice.hr/forum/t/253590/crna-lista?page=29 > Po imenu i prezimenu kao i Ibanu nije ona. Nije ona sigurno. Ovu 79. sam samo navela kao primjer, lako ju se može prepoznati, ni pisati ne zna. A već je izvarala ovdje dosta žena. Toliko o tome i otvaranju novih profila, jer takvima ništa nije teško i lako krenu ispočetka.
2023 04 19
@Lunass Što je najgore, ispočetka i krenu dobro, skupe nekoliko pozitivnih recenzija i onda im prođe rok trajanja...
2023 04 20
Cura se javila i ponudila da vrati pola iznosa za donji dio. Budem javila dalje što smo dogovorile.
2023 04 20
> Boston: > Cura se javila i ponudila da vrati pola iznosa za donji dio. Budem javila dalje što smo dogovorile. Pola iznosa? A njezina greška? Sve ili ništa! I da, + vraćanje poštarine u znak isprike.
2023 04 20