Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo sa etiketom koje ne izgleda tako

Ja bih ju ocijenila 👎 To ju možda ubrza. Međutim, možda da pričekaš druga mišljenja... Tko zna, možda je cura zauzeta drogiranjem pa nemre odgovoriti Jel tak, sanjaurban? 🤣
2023 04 18
> Boston: > Nisam pametna da li mogu ostaviti negativnu, neutralne su mi bez veze. Zato sam i otvorila temu da čujem druga mišljenja. Praksa je, koliko sam upoznata, čekati još barem desetak dana za slučaj da je cura mlada ili bolesna ili ima, nedajbože, ozbiljnijih problema, onda ju još jednom ljubazno pitati pa čekati još nekoliko dana da ti i na to odgovori pa tek onda ostaviti negativnu. I to nježno, da joj ne ostaviš traume. A sad ozbiljno. Negativnu svakako i to odmah. Po opisu profila, teško da ćeš vidjeti povrat novca, ali negativna možda spriječi druge da nalete. Naravno, time riskiraš da netko od nje (ne)kupi samo da joj može napisati pozitivnu, ali you can't save them all :) TH badići imaju jednu etiketu, ali gornji i donji dio su sa dvije trakice spojeni na bočnim dijelovima. Ako gornji i donji dio nisu spojeni onda su etikete na oba komada. Cura je očito nosila samo donji dio, a gornji je sačuvala ovako s etiketom da može kasnije uvaliti na krpicama. Žuta fleka je od losiona za sunčanje, od njih ostaje takav trag.
2023 04 18
> Nocturama: > > Boston: > > Nisam pametna da li mogu ostaviti negativnu, neutralne su mi bez veze. Zato sam i otvorila temu da čujem druga mišljenja. > Praksa je, koliko sam upoznata, čekati još barem desetak dana za slučaj da je cura mlada ili bolesna ili ima, nedajbože, ozbiljnijih problema, onda ju još jednom ljubazno pitati pa čekati još nekoliko dana da ti i na to odgovori pa tek onda ostaviti negativnu. I to nježno, da joj ne ostaviš traume. > A sad ozbiljno. Negativnu svakako i to odmah. Po opisu profila, teško da ćeš vidjeti povrat novca, ali negativna možda spriječi druge da nalete. Naravno, time riskiraš da netko od nje (ne)kupi samo da joj može napisati pozitivnu, ali you can't save them all :) > TH badići imaju jednu etiketu, ali gornji i donji dio su sa dvije trakice spojeni na bočnim dijelovima. Ako gornji i donji dio nisu spojeni onda su etikete na oba komada. > Cura je očito nosila samo donji dio, a gornji je sačuvala ovako s etiketom da može kasnije uvaliti na krpicama. > Žuta fleka je od losiona za sunčanje, od njih ostaje takav trag. Da li je cura na kraju vratila novce ili nije?
2023 04 18
Naravno da nije. :)
2023 04 18
Po meni je ovo jako bezobrazno i nekulturno prodati odjevni predmet isprljan koji dolazi na intimne djelove… Ok ako nije vidjela, ali da je fer rekla bi Vam da napravite povrat ili nesto.
2023 04 18
Ako se proda "novo sa etiketom", a dobije se vidljivo nošen, još gore uflekani predmet (a tek rupavi), to je više nego dovoljno za negativnu ocjenu jer je u pitanju prevara. I to svjesna. Ako je nošen, onda NIJE "novo sa etiketom". Novo sa etiketom je stvar koja nije nošena, koja može proći kao poklon jer je bez ikakvih defekata! To je meni definicija novoga! Fuj odvratno!!!
2023 04 18
Šteta novaca za povratnu poštarinu, ovo je za smeće! Već bude uvalila sljedećem ako dobije nazad.... Dužna je svaki cent da Vam vrati i onu poštarinu što ste dali za njega u znak isprike!
2023 04 18
Evo link originalnog oglasa (sva sreća nije obrisano): https://mojekrpice.hr/items/zene/13764854/kupaci-kostim-tommy-hilfiger-xxl ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2eff178c5bb71ca060d28f25db31c141.jpg) Sa fotografijama.... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/48eac0d4142516bdfdc737cfb7f031bd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6fe3bd65829bec01f19ff26d5ec49244.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/722cb0f0b424d6b0bf37cf1c02bd553f.jpg) Ukoliko ne vrati 27€ + poštarina (cca 200 kn), Crna lista & blokada profila! Užas jedan što se radi!
2023 04 18
Ostavila sam negativnu i linkala sam temu. Vjerujem da se neće javiti jer da je htjela to riješiti jučer bi to uradila a ne poslati jednu poruku i od tada se pravi grbava.
2023 04 18
Dame, pripazite, postoji još jedan kupaći u opticaju: https://mojekrpice.hr/items/zene/13764862/kupaci-kostim-tommy-hilfiger-xxl ;)
2023 04 18
> teehee: > Ja bih ju ocijenila 👎 > To ju možda ubrza. > Međutim, možda da pričekaš druga mišljenja... Tko zna, možda je cura zauzeta drogiranjem pa nemre odgovoriti > Jel tak, sanjaurban? 🤣 Sad, mogu bit dvije stvari: Ili baš jako voliš provocirat i u tome uživaš ili misliš da je ovo dobra šala. Još dvojim kod tebe. Još si mi na vagi...
2023 04 18
Treba Vam vratiti novac i poštarinu , Vi njoj taj prekrasni badić lažno opisan, ako joj je promaklo ne vidim razloga da to ljudski ne napravi i svi zadovoljni ako ne pristaje onda je to svjesno uvalila pa joj pljusnite negativnu., ali po mom mišljenju tražite ljudski dogovor ako neide , mislim da ste već tražili ali ako treba i ponovite sve gradivo DA BI GOSPOĐA SHVATILA DA TAKO NEIDE., možda joj po drugi puta dođe iz g..e u g...u.!!!!!!!!!!
2023 04 19
Prodavačica je svakako dužna napraviti povrat novca. To što je nesto markirano, ne znači da poderano i flekavo vrijedi.. žao mi je što ste tako prošli i nadam se da ćete bez kompliciranja s druge strane dobiti svoj novac natrag.
2023 04 19
> sanjaurban: > > teehee: > > Ja bih ju ocijenila 👎 > > To ju možda ubrza. > > Međutim, možda da pričekaš druga mišljenja... Tko zna, možda je cura zauzeta drogiranjem pa nemre odgovoriti > > Jel tak, sanjaurban? 🤣 > Sad, mogu bit dvije stvari: Ili baš jako voliš provocirat i u tome uživaš ili misliš da je ovo dobra šala. Još dvojim kod tebe. Još si mi na vagi... Ma daj... Moraš priznati da je tvoj argument u prilog djevojke koja je kasnila sa slanjem i nije odgovarala na poruke nakon uplate: "možda se cura nadrogirala", vrijedan šale! E sad, kak se ona shvaća je u očima čitatelja. Svakako znam da nisam usamljena u tim razmišljanjima. Boston, ima li update? Malllaaa, tnx na upozorenju.
2023 04 19
> maremarenda: > Treba Vam vratiti novac i poštarinu Opa, Mare, polako! Kaj ne bi radije najprije čula drugu stranu priče i vidjela zašto se cura ne javlja, što ju je spriječilo, koliko godina ima, kolika joj je temperatura, koliko ukućana koristi računalo i tako to? Možda na profilu nađeš nešto i za susjedu da ne moraš fejk pozitivne bez pokrića ostavljat. A nisi još ni Boston optužila da je sama sflekala badić. Posla i štete za radit k'o u priči, a ti odmah ovako. :,'(
2023 04 19