Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pandora narukvica s poteznom kopcom - molim iskustva

Pozdrav, kupila bih na poklon ovu narukvicu krupnijoj zenskoj osobi jer je najsira od svih u ponudi. Pa me zanima kakva su vasa iskustva u odnosu na "obicnu" Pandora narukvicu? Hvala! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a61d5cb785d0c45ad092220504f7a706.jpg)
2023 05 02
Pandoru nosim bez privjesaka jer mi se tako više sviđa! Imala sam narukvicu s takvom kopčom i nije mi odgovarala! Smetalo mi je što su mi ti lančići stalno na dlanu! 🙂 Tako je kod mene!🙂
2023 05 04
Pozz,ja sam imala tenis bracelet sa tom poteznom kopčom Pukla mi je ,doslovno ispala na pod .Pretpostavljam da oslabi nakon nekog vremena od stavljanja i skidanja . Od prijateljice sam čula da je na njenoj nakon nekog vremena počela kliziti ta kopča jer ima dosta privjesaka na njoj
2023 05 05
Puno vam hvala na iskustvima. Mislim da cu onda ipak odustati od kupnje. 😕
2023 05 05
Kad spomenem frendici zlatarki Pandoru dobije fraze. Stalno joj donose njihov nakit na popravak. Uglavnom razvikano, no kvaliteta diskutabilna. Ja imam jedan privjesak koji mi je bio baš poseban i kaj da kažem ispao je jedan cirkon 😵 ostatak potamnio, a kao fol rodirano srebro.
2023 05 05