Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Koji preparat za zaštitu od sunca koristite za djecu?

Kao što naslov teme kaže voljela bih čuti vaša iskustva i preporuke o zaštiti od sunca za djecu :")
2023 05 08
Preporuka jedne od najboljih dermica je bio Eucerin. I super nam je. I mi odrasli koristimo taj dječji. Često je na akciji 30%. Na nekim online ljekarnama gotovo uvijek.
2023 05 08
> Lolllli: > Definitno Naif mineralnu kremu, super se razmazuje ne ostavlja bijele fleke po odjeci i sto je najbitnije nema stetnih sastojaka i nema opekotin super stiti. > Krema za sunčanje renomirane nizozemske marke Naïf® svojim prirodnim sastavom i zaštitnim faktorom od 50 pruža zaštitu dječje kože tijekom izlaganja suncu. Nudi učinkovitu zaštitu od UVA i UVB zraka s prirodnim UV filtrima i ne sadrži nano čestice. > Prirodni sastav > Prirodna ulja > Nema nano čestica oksibenzon i oktinoksat i mikroplastike > Bez aluminija > Bez štetnih tvari > Bez oksibenzona > 100% veganski > BEZ GLUTENA > Bez alergena > 100% "cruelty free" > »Ocean & reef-friendly« proizvod > Pakiranje proizvoda je bez BPA i omekšivača. Izrađena je od bioplastike čiji je glavni sastojak šećerna trska. Na pakiranju je prepoznatljiv pečat "I'm Green Plastic". ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ad1f7e32b986487e133ec12d8d6dd084.jpg) Potpisujem, imaju i moju preporuku. Općenito odličns kozmetika bez štetnih sastojaka, što mi je i najbitnije.
2023 05 09
hvala vam na odgovorima😘kakvo nam je vrijeme i prognoza mislim da ću ipak još malo pričekati s kupovinom :')
2023 05 12