Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lukrecija Lerota PAHULJICA 78

LUKRECIJA LEROTA, PREVARANTICA, NAKON UPLACENIH NOVACA ZA TENISOCE I SET POSTELJINE STIGLE SAMO TENISICE A POSTELJINE NIGDJE A PROFIL KOMPLET POBRISAN
2023 05 13
> kunica: > LUKRECIJA LEROTA, PREVARANTICA, NAKON UPLACENIH NOVACA ZA TENISOCE I SET POSTELJINE STIGLE SAMO TENISICE A POSTELJINE NIGDJE A PROFIL KOMPLET POBRISAN Pozz, i mene je dotična prevarila, uplatila sam 2 kompleta posteljine i dobila samo 1 komplet. Vidim da je cijeli profil ispraznila i ne javlja se u inbox. PRESTAŠNO!!! treba je prijaviti admin da joj profil blokira i staviti je na crnu listu!!!
2023 05 13
pa kako vas je dvije uspjela prevariti .da nije nakon prve prevare već prijavljna i blokirana
2023 05 13
LUKRECIJA LEROTA Erste banka IBAN HR8024020063206146669 Prevarantica! Kupila sam 3 seta novih, zapakiranih posteljina a poslana je jedna koristena i jedna navlaka. Artikli izbrisani, korisnica više ne odgovara na poruke.
2023 05 13
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1cb4d34be26c66ae30b4b8b0799219b2.jpg) Nisam provjeravala prije uplate, mislila sam da je nova korisnica i uvijek im dajem šansu. Očito je to stara prevarantica.
2023 05 13
Pozdrav! I ja sam prevarena. Umjesto dva kompleta nove posteljine stigla mi stara torba u vreći za smeće. Kako dotična nije imala povratnih pomislila sam da je nova. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4fbe8211db2368ed255a3c70020f9825.jpg) LUKRECIJA LEROTA Erste banka IBAN HR8024020063206146669 Pretpostavljam da bi netko od odgovornih s Krpica trebao reagirati i velikim slovima istaknuti njeno ime i broj računa da nitko više ne nasjedne.To joj je izgleda već uhodan način ponašanja - zatvoriti stari profil i otvoriti novi.
2023 05 13
S obzirom da je Vas više krpičarki prevareno predlažem da se udružite i prijavite je na policiju jer se radi o povećoj svoti novca dok se sve sabere. Očito je da Vas je nasamarila. Vama kunica je poslala samo tenisice jer je posteljina završila (s namjerom) kod Anamaria60 i to samo jedna komplet od dva, dok je drugi završio kod Kala09 i to korištena, a kako više nije imala posteljine koju je svima obećala Vi nalaroza ste ostali bez iste i dobili staru torbu. Dotična je željela pobrati lijepu svotu novca tako da nije javila niti jednoj od Vas da je bilo upita za posteljinu i da je ona prodana (čak 4 puta). Obratite se adminki kako bi blokirala dotičnu i ostavite negativne s brojem računa, imenom i prezimenom kako bi se spriječile daljnje prijevare od dotične. Nadam se da ćete uspjeti doći do svojih novaca sve 4 i da će se ovo završiti u Vašu korist.
2023 05 13
Tako je to kad se teme brišu ... :s
2023 05 13
> malllaaaa: > Tako je to kad se teme brišu ... :s E bas tako U velikoj vecini slucajeva kupac dobije povrat tek kad obrise temu,tako je bilo i neki dan,tema nestala,kupac dobio povrat,a vi ostali,ko vas je...tako da onaj tko ponovno nasjedne ,nema di sta procitati o prodavacu A takvi samo ponovno otvore profil i nastave po starom,a tako ce opet biti
2023 05 14
> malllaaaa: > Tako je to kad se teme brišu ... :s Točno, zato mi se više uopće ne da učestvovat na temama o prevarama ,:( ... sve super, hvala svima ... a onda se obriše ne samo tema, nego i negativna povratna, jer dobiju lovu pa ihe boli briga i prevarantice opet imaju priliku nekoga navuć.
2023 05 14
Ona je odavno na crnoj listi na fejsu
2023 05 14
Ma za sve godine na krpicama nikad nisam imala tako neugodna iskustva ,mislim ajde nova je pa daš priliku ,kad ono prevarantica na veliko
2023 05 15
> kozmetika88: > > malllaaaa: > > Tako je to kad se teme brišu ... :s > E bas tako > U velikoj vecini slucajeva kupac dobije povrat tek kad obrise temu,tako je bilo i neki dan,tema nestala,kupac dobio povrat,a vi ostali,ko vas je...tako da onaj tko ponovno nasjedne ,nema di sta procitati o prodavacu > A takvi samo ponovno otvore profil i nastave po starom,a tako ce opet biti Slažem se,nikakvo upozorenje za buduće suradnje,neutralnu ništa 😔uvijek isto.
2023 05 17