Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OPREZ! Prevarantica Marija Maršić, Beli Manastir

> teehee: > I tak se agrotehnološka buduća teta blamira zbog 14 eura. Koja sramota! Pa daj vrati novce i šivaj si to doma. Retoriku koju koristiš smo više puta vidjele. Osim što je karakterističnija za, kako bih rekla, snižene osobe, nitko ju ne doživljava, ne drži ti vodu. "Kupuj u dućanu, nađi život" i slično... Nevjerojatno kako "ne vraćam novce, piše mi na profilu" korisnice imaju jednake odgovore kad uvale sranje... Boze dragi odite procitat knjigu, upisite i vi neki fakultet ili nadjite neku zanimaciju. :) lp
2023 05 24
Zlata, a jeste li stvarno toliko sigurni da tog izvučenog končića nije bilo, jeste li sigurni da ste zaista detaljno pregledali? Ponekad se može dogoditi da stvarno prodavač ne vidi izvučenu nit, a kupcu to puno znači. Ljudski je priznati moguću grešku. Tu se radi o toj jednoj niti pa je ipak moguće da ju niste uočili. Priznali ili ne, postoji ta moguća opcija. Zar 14 eura toliko znači da se tjera inat? A žena je otvorila temu samo da čuje tuđa mišljenja i ima li pravo na povrat... tek kad ste rekli da joj nećete vratiti novce, odlučila je napisati tko ste. Kad bi vama netko odbio povrat, zar bi vi to sa smješkom prihvatili i odustali samo tako? Ne vjerujem. I sami bi bili ljuti i razočarani.
2023 05 24
> Bezzamjena: > Dajte se urazumite i vratite ženi novce. Ovu temu može vidjeti budući poslodavac kada će vas pretraživati (a često to rade). Poslali ste oštećeno i to jedino možete ispraviti povratom. Ja poslodavca imam hvala na brizi :) lp
2023 05 24
> Lunass: > Zlata, a jeste li stvarno toliko sigurni da tog izvučenog končića nije bilo, jeste li sigurni da ste zaista detaljno pregledali? > Ponekad se može dogoditi da stvarno prodavač ne vidi izvučenu nit, a kupcu to puno znači. Ljudski je priznati moguću grešku. Tu se radi o toj jednoj niti pa je ipak moguće da ju niste uočili. Priznali ili ne, postoji ta moguća opcija. Zar 14 eura toliko znači da se tjera inat? > A žena je otvorila temu samo da čuje tuđa mišljenja i ima li pravo na povrat... tek kad ste rekli da joj nećete vratiti novce, odlučila je napisati tko ste. > Kad bi vama netko odbio povrat, zar bi vi to sa smješkom prihvatili i odustali samo tako? Ne vjerujem. I sami bi bili ljuti i razočarani. Ja sam sve pregledala i tjt i necu se tu raspravljat tjednima. Da ovako sta nije radila moguce da bi i vratila, nije inat draga gospodjo nego 90% ljudi vam nece vratit iznos nakon slanja i tjt. Izvlacenje privatnih slika skrinanje profila istrazivanje i slicno je po meni stvarno razina 0. Kao sto sam napisala kupila sam vise puta bacila novce i nisam nikad dramila na neke trgovine i slicno. Pa evo neki dan sam bacila 50 eura za torbu narucenu online iz trgovine i kad je dosla nije bila te boje, nisam dramila dobra je ova svidja mi se. Gospodja ce sigurno nositi to sto je kupila jer je to vrlo vjerovatno uzasno sitan koncic koji ja nisam niti vidjela jer je majica kupljena na zalandu i jako skupo placena i nosena 2 sata. A tu ima osoba koje pisu i drame kao da mi je platila mobitel 5 milja kuna a ja poslala ciglu. Nisam ju prevarila za nista, ja to nisam vidjela, godinama prodajem stvari i imam samo pozitivna iskustva do ovog danas di mi je prisjelo prodavat kad vidim koliko neke osobe nisu razumne. Da je bilo obratno, ja bi skaricama taj koncic odsjekla i nosila ako to vec trebam a ne istrazivala facebook skrinala slala otvarala teme i slicno. :)
2023 05 24
Uzas. Zgrozena sam nacinom komunikacije. Doticna Zlata u screenshot porukama kazete da “nitko ne vrsi povrate”. E pa nije istina. Na mom profilu jasno i glasno stoji da vracam novac ako artikal nije kao u opisu, bas zato sto se svakome nekad moze u zurbi potkrasti neko ostecenje. A takvih postenih i fer profila ima koliko hocete. Zbog 14 eura se spustati na ovakav nivo… Umjesto da se poklopite usima, ispricate i vratite curi novac za ostecenu majicu. Sramota! Jos je i cjenkanje problem, prodajete svoje krpe pod zlato. Ne radi se samo o koncicu koji visi i koji ce se osisati vec je cijela nit zavucena i to se vidi, to je ostecenje. Ako Vam je promaklo budite fer i priznajte pogresku. Prizemljite se malo, ovdje smo radi hobija i rjesavanja viska odjece, a ne da se vrijedamo, varamo i stresiramo. I da, cjenkanje je pozeljno na mom profilu jer nisam ni Chanel ni Louis Vuitton da bi me to vrijedalo vec smo svi prodavaci polovnih stvari. I da ima etiketu polovno je i ne moze kostati kao u ducanu, utuvite si to u glavu. Krpice bi bile bolje mjesto da su ljudi manje gramzivi…
2023 05 24
Sve si ok napisala, Dorinaa... Točno je tako... Zlatica (aka Maria Maršić) si je zabrijala da vodi butik s dizajnerskom odjećom, vlastitom jel, koju je šivala po mjeri, a kupac prethodno potpisao ugovor s "viđeno - kupljeno" stavkom... Idem si učiti za prijamni ispit kako bih jednog dana i sama bila akademski građanin. Ili... Kad bolje razmislim... Ako ovo ponašanje uče na fakultetima, radije ću ostati tu gdje jesam, gdje god to bilo. S tuljcima ili bez 🤣
2023 05 25
S onima koje već u opisu odbijaju povrat,ja ne bih ni surađivala. Zašto osoba ne bi imala pravo na povrat,ako joj zbog bilokojeg razloga roba ne odgovara? Može se dogoditi da je prekratka, da ne stoji dobro.A pogotovo se dužni napraviti povrat,ako majica ima oštećenja. I što govorite da ste bacili 50 EUR za neku torbu? Pa tu torbu vratite gdje ste kupili. Vratite gospođi novac A na kojem mjestu je taj izvučen končić?
2023 05 25
Ovo je ocjena od Zlate:Gospodja se prvo cjenkala kupila majicu u vrijednosti 350 kn za 17 eura sa pt koja je nosena jednom i oprana i onda je kao nasla neki koncic i drami a vidim da nije prvi put tako da lako moguce da gospodja i sama izmislja i vadi konce samo da bi dobila neke povrate. Otvara teme na temelju toga sto ocito nema zivot i pametnija posla. Takodjer u otvaranju tema salje slike mojih profila na drustvenim mrezama sto samo dokazuje da osoba nije normalna. Tko ide proucavat nepoznate osobe skrinat njihove osobne stvari i slat svima. Takodjer sam ju prijavila adminu.Ugodan dan lp -Zlata, zašto ste kupili tako skupu majicu? Ako već nakon prvog nošenja ima takvo oštećenje, zašto se niste žalili u trgovini? I naravno,da idemo proučavati osobe dok nam se dogodi prijevara. Dok je normalna situacija, ne proučavam nikog
2023 05 25
Ciganit ću se i izgubiti obraz za male pare starter pack: 1. Sam odabireš cijenu po kojoj prodaješ onda se tužiš na nju 2. Objasniš kupcu da je oštećeni artikl dobio za bagatelu i šta on ima ne nositi oštećene artikle 3. Kupac nema život i pametnijeg posla jer svoje novce cijeni i ne želi dati lovu na oštećeni artikl 4. Imaš previše para da bi kupovala na krpicama i bavila se tu s nekih 17 eura, ali 17 eura zadržavaš na svom računu kao da su ti posljednje 5. Svoje uvaljivanje oštećenog artikla opravdavaš svojom glupošću prije kad si dopustio da te netko zavalja i to ti je bilo okej. 6. Nemaš vremena se baviti forumom, porukama i povratom za 17 eura, ali zadržavaš 17 eura i pišeš eseje i čitabe. Ženo, kad ti taj iznos ništa ne znači, VRATI ŽENI PARE, ona će tebi majicu. I svi zadovoljni....
2023 05 25
> Zlata59: > > Lunass: > > > Ja sam sve pregledala i tjt i necu se tu raspravljat tjednima. Da ovako sta nije radila moguce da bi i vratila, nije inat draga gospodjo nego 90% ljudi vam nece vratit iznos nakon slanja i tjt. Izvlacenje privatnih slika skrinanje profila istrazivanje i slicno je po meni stvarno razina 0. Kao sto sam napisala kupila sam vise puta bacila novce i nisam nikad dramila na neke trgovine i slicno. Pa evo neki dan sam bacila 50 eura za torbu narucenu online iz trgovine i kad je dosla nije bila te boje, nisam dramila dobra je ova svidja mi se. Gospodja ce sigurno nositi to sto je kupila jer je to vrlo vjerovatno uzasno sitan koncic koji ja nisam niti vidjela jer je majica kupljena na zalandu i jako skupo placena i nosena 2 sata. A tu ima osoba koje pisu i drame kao da mi je platila mobitel 5 milja kuna a ja poslala ciglu. Nisam ju prevarila za nista, ja to nisam vidjela, godinama prodajem stvari i imam samo pozitivna iskustva do ovog danas di mi je prisjelo prodavat kad vidim koliko neke osobe nisu razumne. Da je bilo obratno, ja bi skaricama taj koncic odsjekla i nosila ako to vec trebam a ne istrazivala facebook skrinala slala otvarala teme i slicno. :) Niste me razumjeli. Žena je otvorila temu da pita za savjet, tek kad ste joj odbili povrat, napisala je vaše podatke i posve normalna stvar da je išla u dubinu istraživati s kim zapravo ima posla. Da ste pristali na povrat do toga ne bi došlo. Ovako sad dolazi do nepotrebne rasprave. Miješate kolokvije i ispite, jabuke i kruške. Nikog ne zanima vaša torba. Sigurno ju niste kupili oštećenu, već samo druge nijanse. Niste ju kupili preko krpica, već preko nekog online shopa koji sigurno radi povrat. Sve online trgovine rade povrat, to je posve normalno. I imali ste mogućnost za povrat, samo ne znate ni sami sto bi napisali, niste bacili 50 eur ako vam se sviđa, opet ponavljam vaša stvar, nikog ne zanima torba. Vratite ženi novce, to je jedino ispravno.
2023 05 25
Zlato mene još jedno zanima. Odakle vama taj postotak od 90% ljudi koji ne vraća novac nakon prodaje? Radili ste neko istraživanje, anketu? Po čemu ste to zaključili? To su neka nova pravila?
2023 05 25
Vrlo zanimljivo istraživanje bi se moglo napraviti na ovu temu... ali već i ovak, odokativno, čini mi se da se korisnici MK dijele u dvije kategorije. S jedne strane su ovi "ne vraćam novce, piše mi na profilu" i milijun labavih i prozirnih izgovora na koje su se u stanju pozivati... a s druge strane, postoji ovdje i normalna krpičarska zajednica u kojoj su pojedinci svjesni da nitko nije nepogrešiv, pa ako se i zalomi neki previd u stanju su to priznati i ispraviti stvar. Samo, koliko se grčevito brane i ustraju ovi slučajevi iz prve kategorije, nekako mi se čini da to nisu previdi, nego smišljene strategije.
2023 05 25
Nada slažem se. To su smišljene strategije. Već je prva kategorija upoznata sa svim izgovorima i mudro ih koriste. Zanima me ovaj postotak od gospođe Zlate. Kako je izračunala 90% osoba koje ne vraćaju lovu.
2023 05 25
Hvala svima na odgovorima. Meni je razumno da se povrat ne vrši u slučaju svih dobivenih slika, mjera i istinito opisanog artikla. Ako prodavač u tom slučaju pristane na povrat, to je njegova dobra volja. Ali ovo je samo uvaljivanje. Nisam bila upoznata s tim oštećenjem. Čim sam otvorila i pregledala majicu to mi je upalo u oko. Pitala sam za oštećenja s razlogom, da se ovakve stvari izbjegnu. Nikome ja ne pratim društvene mreže, kao što su korisnice rekle, nikog nije briga, već je došlo do problematične suradnje. A negativna koju sam dala još jednoj korisnici prije imala je isti problem kao Vi, samo što je dodatno varala ljude s više profila uvaljujući im potrganu odjeću i fejk parfeme. Vrijeđala i prijetila, bila konfliktna. Imate temu, slobodno ju pročitajte. Kad ste već kod ocjena, pa Vi ste dali negativnu povratnu 7 korisnica s kojima niste ni poslovale, što je zabranjeno pravilima, za to se ostavlja neutralna. Tako da sumnjam da biste onda i mirno čekali i prihvatili oštećen proizvod. Mene jedino zanima povrat novaca. Oglasite ponovno ispravno majicu ako smatrate da je cijena povoljna i naći ćete kupca.
2023 05 25
Kad ste otvorili temu i pitali za mišljenje nekako sam vjerovala da ćete uspjeti dogovoriti povrat, da se radi o bezazlenom propustu. Iako sam uočila da vam nije odgovorila na pitanje postoje li oštećenja. Čitajući neke odgovore od prodavačice ostala sam zgrožena načinom komunikacije. I meni je interesantan taj postotak od 90 %. Ako je to stvarno tako, onda svi mi koji smatramo da je fer izvršiti povrat, koji se veselimo pokloniti i razmjeniti i kupovati čitave stvari zapravo nemamo tu što raditi u tih preostalih 10%. Zanimljivo bi bilo da onda vi sve koje imate oštećenu robu i ne vršite povrat ostanete na ovoj stranici pa si međusobno to prodajte i iznosajte dok ne postanu prnje. Što drugo reći. Po svemu, vama je očito bitan samo novac, koliko je što plaćeno i koja je marka. Najmanje je bitno ima li oštećenja i je li tko ostao nesretan u suradnji s vama.
2023 05 25