Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OPREZ! Prevarantica Marija Maršić, Beli Manastir

Eto, sad bi svatko normalan koji zna čitati, pregledao naše upise ovdje i napravio povrat. Da vidimo što će gospođica "ne vraćam novac" napraviti. Cure, sve ste odlično napisale u posljednjim postovima.
2023 05 25
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a93d08818d5bc1a5f8e89872cc545633.jpg)
2023 05 25
Vi kao da imate 5 godina pa trebate mamu i saljete svima sve kao da ce vama netko pomoci s necim. Stvarno ste smijesni jer mislite da nekog zanimanja blokiranje profila i da mu je ovo zivot. Vama ocito je i prestanite mi se javljat.
2023 05 25
Obzirom da sam još jednom dala priliku korisnici da civilizirano riješimo povrat, njeni podaci za uplatu: Marija Maršić Beli Manastir Pbz banka HR6123400093111761265
2023 05 25
Vi ste stvarno poremecena osoba dijelit podatke o racunu hahahahhahhahah. Dajte nadjite posao a ne zivit na krpicama
2023 05 25
Objavit cu i ja javno vase podatke transakcije
2023 05 25
Korisnica je odbila izvršiti povrat, meni je povratna uklonjena, a ona je blokirana.Temu ću ostaviti do daljnjeg, njoj na sramotu što je uvalila oštećen artikl i zbog ovakvih uvreda i bezobrazne komunikacije.
2023 05 25
> Zlata59: > Objavit cu i ja javno vase podatke transakcije Pa cura se nema čega sramiti. Daj samo prije nego kaj objaviš te podatke, iskoristi ih za uplatu povrata!
2023 05 25
> Zlata59: > Vi kao da imate 5 godina pa trebate mamu i saljete svima sve kao da ce vama netko pomoci s necim. Stvarno ste smijesni jer mislite da nekog zanimanja blokiranje profila i da mu je ovo zivot. Vama ocito je i prestanite mi se javljat. Upravo se vi ponašate kao da imate 5 godina. Kao papiga ponavljate stvari ( tipa "kopanja" o vama, izvlačenja privatnih stvati.. ... ) koje su učinjene nakon što vas je cura uredno kontaktirala bez foruma i pokušala riješit s vama, na što ste se oglušili. Tako da vam uzalud igranje na tu kartu, jer svak ko ima više od 5 godina je shvatio slijed komunikacije
2023 05 25
Po svemu ovome se može zaključiti da se žena ne susreće prvi put s reklamacijom. Dobro zna da si ponovno može napraviti profil i da joj blokiranje ništa ne znači, upoznata je s time kako opet prodavati. Tako je pokazala da ne poštuje niti administratora niti je pročitala pravila za suradnju ovdje. Blok od admina je samo potvrdio da ovakav način komunikacije i suradnje nije primjeren. Šteta, mogla je vratiti novce, a ne sa visoka odgovarati i uvjeravati sve nas da je u redu to što je prodala. Ovako će joj ostati podaci na temi.
2023 05 26
> Zlata59: > Ovo je stvarno bolesno sto vi radite. Proucavanje necijeg profila trazenje na mrezama i slicno. Moj profil je zakljucan i jedino sto mozete vidjet je ovo sto ste skrinali a ne JAVNO DOSTUPAN vi onda ocito ne znate sta znaci biti javno dostupan. To je kad vam svi vide slike i sve sto dijelite a ne netko tko ima sve zakljucano. Vas sam upravo prijavila adminu i stvarno vam preporucujem da nadjete zivot a ne ovakve stvari radit kao da imate 15. Zaista zalosno od vas. Žalosno je da Vi, gospođo, očigledno u krivu, i dalje petljate po svome. Nije bitno radi li se o 500€ ili o 5€ ako ste zaje*ali. Da kupujete bombone u dućanu za 1€ i kesica je otvorena, ne bi ih sigurno uzeli, nego bi tražili dalje. Logika? Uostalom, ako se ne radi o 500€, onda vratite ženi pare i zadržite obraz, a ne se sramotiti za “siću” koju žena može iskoristiti za kupnju nečeg što je neoštećeno. Svjesno ste u krivu, a onda ste se Vi još našli uvrijeđeni što Vas se proziva. 1€, 2€, NEBITNO, novce je žena pošteno zaradila, pa je savjet da vratite pare, osim ako nemate sutra što za jesti. Case closed. PS dajte odgovor admina na prijavu, baš nas zanima što misli o uvaljivanju robe s greškom drugim korisnicama.
2023 05 26
E je*ote, zakasnila sam… šteta 🍿😂
2023 05 26
Ode 82 pozitivne povratne u nepovrat...
2023 05 26
> malllaaaa: > Ode 82 pozitivne povratne u nepovrat... Da to sam i ja baš pomislila.. Što si ljudi dozvole kad se inate.. Sad će joj ime ostati upamćeno kad god se upiše u tražilicu i s punim pravom, samo zato jer je narazumna do ibera..
2023 05 26
> ValkyrieBlue: > Ciganit ću se i izgubiti obraz za male pare starter pack: > 1. Sam odabireš cijenu po kojoj prodaješ onda se tužiš na nju > 2. Objasniš kupcu da je oštećeni artikl dobio za bagatelu i šta on ima ne nositi oštećene artikle > 3. Kupac nema život i pametnijeg posla jer svoje novce cijeni i ne želi dati lovu na oštećeni artikl > 4. Imaš previše para da bi kupovala na krpicama i bavila se tu s nekih 17 eura, ali 17 eura zadržavaš na svom računu kao da su ti posljednje > 5. Svoje uvaljivanje oštećenog artikla opravdavaš svojom glupošću prije kad si dopustio da te netko zavalja i to ti je bilo okej. > 6. Nemaš vremena se baviti forumom, porukama i povratom za 17 eura, ali zadržavaš 17 eura i pišeš eseje i čitabe. > Ženo, kad ti taj iznos ništa ne znači, VRATI ŽENI PARE, ona će tebi majicu. I svi zadovoljni.... Svaka čast, super napisano!!!! Radi ovakvih prodavača, sve sam manje na krpicama, a i sve više kupujem od cura s kojima sam vec surađivala pa znam sto mogu ocekivati!
2023 06 02
1 2 3