Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Umjetni vijenci- cvijece

Pozdrav, Ima li koja od Vas da izraduje ili mozda poznaje nekoga tko izraduje umjetne vijence-aranzmane za groblje? U cvjecarnama je vecinom divan izbor samo od pravog, pa me zanima mozda ako izraduje tko po zelji? Hvala 🍀
2023 06 06
U cvjećarnama kod groblja imaju hrpe aranžmana od umjetnog cvijeća. Moguće možete i izraziti neku svoju želju što i kako biste pa tako naprave.
2023 06 06
Vidjela sam par cvjecarni uz Mirogoj, ali isto vecinom imaju lijepe vijence od pravog cvijeca, a od umjetnog vise klasicni i manji izbor nista posebno, sad jedino nisam pitala rade li malo posebnije po narudzbi. Hvala Vam svakako na prijedlogu 🤗
2023 06 06
Molim! Ne znam jel vam blizu no uz groblje Markovo polje je jako puno cvjecarni i u svakoj sam vidjela da imaju od umjetnog cvijeca
2023 06 06
> ZaraClo22: > Pozdrav, > Ima li koja od Vas da izraduje ili mozda poznaje nekoga tko izraduje umjetne vijence-aranzmane za groblje? U cvjecarnama je vecinom divan izbor samo od pravog, pa me zanima mozda ako izraduje tko po zelji? > Hvala 🍀 Ja sam narucivala od jedne gospođe, bas sam bila prezadovoljna :) nije na krpicama, ali ako slučajno imate fejs, rado ju preporucim :) stranica se zove Željkine kućne čarolije :)
2023 06 16