Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

About you povrat help

Imam problem s About you povratom, naime danas su mi poslali mail da je povrat zaprimljen ali samo jedna majica a ja sam vratila dvije. . Kad uđem u svoj račun isto piše da je vraćena samo 1 majica, nije mi jasno kako su to pogriješili, majica košta 50 eura, nije valjda da povrat za nju neću dobiti. Ima li netko iskustva?
2023 06 12
Dogodila mi se takva situacija. Javite njihovoj službi za korisnike i poslat će vam neki obrazac za ispunjavanje. Nisu mi radili nikakve probleme, ubrzo sam dobila potvrdu da je vraćen artikl.
2023 06 12
Nadam se da neće biti problema
2023 06 12
Meni se slično dogodilo, bila sam u gužvi i nisam ih zvala odmah i nakon par dana došla mi je obavijest o povratku drugog artikla, koji je nedostajao u prvoj obavijesti o povratu. Bez da sam uopće intervenirala.
2023 06 12
jednom sam vracala 4 artikla i obradili su povrat za svaki zasebno u periodu od par dana. rekli su da je roba sa razlicitih skladista, tako nesto, pa zato ide jedan po jedan
2023 06 13
Svaki put kad sam vraćala više artikala sam dobivala obavijesti zasebno (ponekad i u razmaku od par dana), mislim da će vam bit sve ok.
2023 06 15
Je, javili su se naknadno i obracunali i drugi povrat.. ☺
2023 06 17