Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

HP problem sa isporukom

mene je zena izvrijedjala jer su me obavijestili da je posiljka stigla..da bi se ispostavilo da nije moja...druga obavijest nikad nije dosla. pitam je sto se dogodilo a ona 10 poruka kako sam doslovno stoka koju boli ona stvar. kazem joj platiti cu vam 20 eura a ne 4..ne nece...ali i dalje salje poruke i vrijedja me. da te bog dragi sacuva
2023 07 02
Pozdrav, Imam vec 3 poprilicno negativna iskustva s HP. Prva posiljka je zalutala na drugi dio grada, nitko se nije javljalo niti je bila u sustavu (za pracenje). Tek nakon kontaktiranja HP ureda odakle je poslana saznali smo gdje se nalazi. Druga posiljka nikada nije stigla, nasa greska nije bilo koda za pracenje kako bi saznali tocno gdje je. Trece negativno je da je hitna preporucena posiljka iz ST za ZG putovala cak 13 dana...
2023 07 03
> Jasna2709: > Jutro svima > Imam problem sa isporukom paketa, cura mi je poslala 8.6. Iz Makarske, u Zg zaprimljen i od tada stoji, zovem svako malo oni zabilježe, ali ništa se ne događa, paket i dalje stoji u sortirnici jer im je gužva. > Ponudila sam da odem po njega osobno ili da ga dostave u poštanski ured, ma ništa, niti tko odgovara na mail, niti ovi na telefonu mogu išta reći osim da im je žao i da se strpim.. > Ovakav kaos još nisam doživjela, ima li koja iskustva? Što napraviti? Odite sami po nju.
2023 07 03
Kriminal od pošte sve u svemu.. Danas dobivam poruku da je paket zaprimljen u Branimirovoj, super konačno riješeno 👏 Za sat dva poziv iz Službe za korisnike HP eto oni zovu po pritužbi pošiljatelja, da rekoh znam u kontaktu smo i obje smo zvale i pisale. Eto kaže ona žao mi je, ali vaš paket je izgubljen, ne zna se gdje je! Ja onak, molim? Pa reko vi se šalite?? Dobila sam poruku prije sat da je stigao u Branimirovu poštu! A ona na to, a je, pa ja to ne znam evo nisam sad gledala.. Pa reko pogledajte mora vam pisati u sustavu i ona ode provjeriti kaže a da evo sad piše, evo žao mi je ne znam što bih rekla. Znači mrtva hladna me zove da nema paketa i eto.. Kažem joj ok ja ću u poštu ipak poslije posla. Dođem i konačno došao paket u glavnu poštu nakon skoro mjesec dana! Ne na paketomat, nego nakon cijele peripetije u poštu. Pitam pa dobro što se dogodilo? Žena na šalteru sliježe ramenima kaže nema pojma što je bilo, a niti ju zanima ofc🙄, daje paket i aj bok. Paket izlupan i nagužvan izvana doslovce prošao rat🙈 Sva sreća prodavačica je zapakirala duplo pa je došla ta prelijepa zelena suknja 😍 Što se pošte tiče, Ovakav kaos nisam nikada doživjela i ta HP može me zaboraviti, ali zauvijek..
2023 07 04
I sto reci na to sve... Tisak i druge alternative dostave.
2023 07 05
A sto kada dobijete paket koji nije vas? Dignete na paketomatu kad ono sator za djecu umjesto majica? Pisem,zalim se ali ta nasa posta je posla u neku stvar....ne znam kako pronaci moj niti kako uruciti tudji
2023 07 07
Može li se kako nekome žaliti ili slično na rad HP?
2023 07 09
> cherrybrando: > Može li se kako nekome žaliti ili slično na rad HP? Zalite se njihovoj sluzbi Pa cekate odgovor Naravno uvijek oni brane svoje I sve kod njih bude u roku,kako kazu
2023 07 09
1 2