Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

HRV.POŠTA-Opet poskupljenje!

Zna li netko ima li istine o ovoj informaciji? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/59865027facefbfa11fcccbbc61048f2.jpg)
2023 06 29
Od sutra poskupljuje. Šaljite danas pakete
2023 06 30
Pa nije valjda. :'(
2023 06 30
Baš sam danas pisala prigovor, pogubili mi paket (preporučeno). A i čitam u grupama da u zadnjih mjeseci ima toliko ukradenih/izgubljenih paketa. Šaljem samo tiskom, ali uspjela me žena nagovorit da pošaljem poštom i eto problema. Više nikad, nije prvi put da se zagubi paket. Čak je bilo i na TV neki dan da je u HP kaos i traže preko 100 radnika. Iovako imaju loše recenzije, gdje će još i poskupit na to sve. ,:)
2023 06 30
Koji sad razlog imaju za poskupljenje? Baš me zanima... Da nisu možda požari u Kanadi razlog? (šala) Uvijek se nađe izlika za ovakva umjetna poskupljenja, svi prihvate i idemo dalje, do sljedećeg poskupljenja. Jer zašto ne, može im se. Uzgred, konstantno se neke hvale prikazuju na televiziji, te imamo obilje plina, energije, pa vode, pšenice... ovog i onog, ali to se nikad ne odražava na cijenama. Možda bi primjerice HEP mogao malo smanjiti TV reklamiranje i prestati sponzorirati kojekakva natjecanja, od velikih sportskih do natjecanja u graničaru trećih razreda u Donjoj Pripi*dini. Malo karikiram, ali čemu oni nisu sponzor? Za Adidas i Coca-Colu to je razumljivo, za HEP baš i ne. Mi zapravo plaćamo to sponzorstvo. Također i Hrvatske vode, nadodali su svakakve stavke na računu koje nemaju veze s potrošnjom, a poplave su svako malo (samo jedan primjer propusta). Gdje je upotrebljen novac? Ne pomaže ni činjenica da smo sad vezani za euro, a pitanje je što će biti s eurom kao valutom u narednih 5-10 godina (zbog recesije, inflacije, deindustrijalizacije...). Uglavnom, trend poskupljenja je na uzlaznoj putanji, a ovo je tek početak.
2023 06 30
Sve ide gore osim plaća 🙈
2023 07 01
Promijenile su se cijene i na webu. Dogovorila da ću poslati pošiljku kroz par dana jednoj krpičarki kad uplati. Za preporuku od 251 do 500 grama je skočila cijena sa 2,46 eura na 3,12 eura. Znači užas. Sve se to čini malo, al zbilja se ne daje prostor da snižavaš već sniženo i kad te netko pita jel uključena poštarina. Sad očekujem da će i Tisak opet dizati cijene paketa.
2023 07 02
Sve ide samo gore,nista se ne snizava I onda kad me traze na iznos od 5 eura besplatno slanje Pokusavam sto realnije cijene stavit,nekada je postarina kao i cijena stvari,uzas
2023 07 02
> kozmetika88: > Sve ide samo gore,nista se ne snizava > I onda kad me traze na iznos od 5 eura besplatno slanje > Pokusavam sto realnije cijene stavit,nekada je postarina kao i cijena stvari,uzas tocno to... a cesto mi ispadne da i same stvari koje saljem budu jeftinije nego slanje tiskom, kamoli postom...
2023 07 02
Užasno što rade. Poskupljenjima nikad kraja
2023 07 02
Bojkot! Na kraju ce se svi prebacit na kurirske sluzbe...
2023 07 02
Istina je, ja sam jucer slala paket preporuceno i za posiljku od 272 g naplatili su mi 3.12 e
2023 07 04
> lanah677: > Istina je, ja sam jucer slala paket preporuceno i za posiljku od 272 g naplatili su mi 3.12 e Posta ispada skuplja nego tisak Jos ako tisak digne cijene,slat cemo stvari po golubu pismonosi >:(
2023 07 04
Je li i paketomat poskupio? Ili možda više neće davati kutije besplatno?
2023 07 06
Nove cijene: preporučena pošiljka do 50g - 2,10€ od 51 do 100g - 2,32€ Od 101 do 250g - 2,72€ od 251 do 500g - 3,12€ Sad se uglavnom poštom i ne isplati slati. A slati običnom poštom je lutrija i ne bih riskirala.
2023 07 07