Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara...

Prije par mjeseci sam tek napravila profil na mojim krpicama, ne koristim ga često pa ne znam još kako sve funkcionira.... dal da objavim ovdje... htjela sam ovo podijeliti sa svima, da barem drugi ne nasjednu na isto.... gospođi sam uplatila novac na račun prije mjesec dana, čekam paket svo vrijeme ili barem potvrdu o paketu ili njezin odgovor, jer sam imala nekako nade da će se kad tad javiti ako je možda u kakvoj gužvi ili nešto..... ali eto, od kad joj je novac uplaćen uopće ne odgovara na poruke.... danas nakon točno mjesec dana sam odlučila na žalost ostaviti negativnu ocjenu, no onda sam skužila da me očito blokirala pošto uopće više ne mogu ni otvoriti ni naći njezin profil? A prije jedno tjedan dana sam vidjela da se pojavila jos jedna negativna ocjena na njezinom profilu, koje na početku nije bilo... kada sam stupila u kontakt s njom prije mjesec dana nije bilo ni jedne pozitivne niti negativne ocjene... Tako da sada ovo objavljujem da barem ostali znaju kad je već mene prevarila, ovo mi je ujedno i prvi put ikada da me ovako netko 'prešao' jer do sada sve što sam naručivala i kupovala preko interneta i ovdje i sa svih ostalih stranica još nikad nije bilo problema.... Profil je pod imenom restovicana ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/382d2adf04974ec6db351a3e9b3dbe16.jpg)
2023 08 02
Mislim da nema načina da se blokira nekoga, nego joj je zbog negativnih vjerojatno deaktiviran profil...
2023 08 02
Baš mi je žao da ste naišli na takvu, mislim da bi takve profile trebalo onemogućiti da posluju, ali ostaviti da ih se može naći upravo zbog toga da se može ostaviti negativna. Sad ta ista osoba može napraviti novi profil i opet nekoga prevariti. Ne znam kakve je imala povratne kad ste dogovarali s njom suradnju, ali svakako je sigurnije surađivati s onima koje imaju što više povratnih, pogotovo ako su veći iznosi u pitanju!
2023 08 02
Da, stvarno treba treba paziti u ovakvim situacijama...što kažete, lako napravi profil pod drugim imenom... nisam mislila da će biti problem ako nema nikakvih ocjena na profilu, jer se ipak te ocjene skupljaju nakon suradnje... Hvala Vam na javljanju 🥰 znači ne može se blokirati nekoga ovdje?
2023 08 02
Na zalost nasjeli ste na prevaranticu A novac sigurno necete vidjeti Admini ovdje blokiraju profile Mozete staviti javno podatke i broj racuna na koji je isla uplata,pa neka ju admin stavi na crnu listu Ja nakon toliko godina na krpicama nemam povjerenja da kupim nesto od profila s 0 povratnih Na zalost varaju i oni sa puno povratnih,tako da covjek ne zna kome vjerovati
2023 08 02
Napišite račun na koji ste uplatili jer već je otvorila novi profil https://mojekrpice.hr/lijepekrpiceee-442678 ( ima iste stvari koje je i ta prva imala) Ne razumijem zašto admin briše prevarantski profil na zahtjev da se teže uđe u trag, ali može usput blokirati i ovaj koji joj je ostavio lažnu povratnu na ovom novom.
2023 08 02
https://mojekrpice.hr/forum/t/281054/upozorenje Evo Vam ovdje tema o dotičnoj, koja je do sada otvorila već 10-tak novih profila na isti đir, a čini se da nitko od prevarenih cura još nije došao do policije, tako da ne znam što bi Vam rekla...
2023 08 02
Zadnja priča je završila tako da su svi zašutili. I tetka 🤣 Meni i dalje nije jasno zašto cure uredno kupuju od profila sa 0 ocjena. Primopredaja, sve ostalo je mačak u vreći. Koliko vidim prevarila je hrpu žena, pa cure udružite se, bem mu miša! Mislim da je vrijeme da administrator stavi pod prvu temu na forum opasnost od kupnje sa profila sa O ocjena. Na Aukcijama sve dok nešto ne kupiš ne možeš prodavati. Tako postoje tvoji podatci kod nekog. Jednostavno i efikasno za odbijanje prevaranata!!! Uvedite to već jednom i ovdje!!!
2023 08 02
Ja sam od te osobe kupila traperice za malo visu cijenu oko 50ak eura sam potrosila ali nisam imala problema jedino je su jedne malo bile nosene iako je pisalo da su nenosenali nikakva prevara nije bila u pitanju, moje iskustvo sam kazem
2023 08 02
> Dijanadrlje_: > Ja sam od te osobe kupila traperice za malo visu cijenu oko 50ak eura sam potrosila ali nisam imala problema jedino je su jedne malo bile nosene iako je pisalo da su nenosenali nikakva prevara nije bila u pitanju, moje iskustvo sam kazem VI nemate ni jedne ocjene, nikakvih suradnji, ništa u ponudi.....i tvrdite da ste super surađivali s osobom koja je odavno na crnoj listi i dokazana je prevarantica. Svakako ćemo vam povjerovati. I uopće nikome neće pasti napamet da ste vi ona, na primjer. Ps Ako su traperice oglašene kao nenošene, ali su stigle nošene, onda se to zove prevara .
2023 08 02
Ja sam samo komentirala za novac. Naravno svatko ima pravo na svoje misljenje nista nisam sugerirala namecala i slicno vec iznila svoje iskustvo
2023 08 02
> Dijanadrlje_: > Ja sam od te osobe kupila traperice za malo visu cijenu oko 50ak eura sam potrosila ali nisam imala problema jedino je su jedne malo bile nosene iako je pisalo da su nenosenali nikakva prevara nije bila u pitanju, moje iskustvo sam kazem Vi mora da ste uskrsla tetka! Pa kaže da ste i torbicu kupili?? Kako ste nam nju zaboravili ovdje spomenuti????
2023 08 02
> Dijanadrlje_: > Ja sam od te osobe kupila traperice za malo visu cijenu oko 50ak eura sam potrosila ali nisam imala problema jedino je su jedne malo bile nosene iako je pisalo da su nenosenali nikakva prevara nije bila u pitanju, moje iskustvo sam kazem Blago vama :D U vrijeme kada nije bilo kutija i nitko nije ništa slao, vi ste uspjeli kupiti traperice od profila koji je otvoren prekjučer. I još vam nije ni povratnu ostavila :(
2023 08 02
> Dijanadrlje_: > Ja sam samo komentirala za novac. Naravno svatko ima pravo na svoje misljenje nista nisam sugerirala namecala i slicno vec iznila svoje iskustvo Dajte nam screeshot te vaše suradnje, možda povjerujemo
2023 08 02
> MonikaL: > Napišite račun na koji ste uplatili jer već je otvorila novi profil > https://mojekrpice.hr/lijepekrpiceee-442678 > ( ima iste stvari koje je i ta prva imala) > Ne razumijem zašto admin briše prevarantski profil na zahtjev da se teže uđe u trag, ali može usput blokirati i ovaj koji joj je ostavio lažnu povratnu na ovom novom. 😕😕
2023 08 03
1 2 3