Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Okrenute slike

Pozdrav, curke. Na više postavljenih artikala mi se desilo da se slike na kraju okrenu same od sebe. Postavim normalnu sliku, i kad kliknem da objavim artikl - slika je okrenuta. Nije na svim artiklima, ali me zanima da li se to dešava stalno, i drugima? Nisam bas cesto na forumu pa nisam upratila je li bila tema o tome, ali nervira me jer mi onda taj artikl ne izgleda baš pregledno :/
2023 08 09
Da, dešava mi se to. Onda kliknem ponovno na izmjeni oglas, preokrenem slike i bude sve ok.
2023 08 09
Evo, jedna korisnica mi je pisala u poruke kako da okrenem. Nisam ni skuzila da se moze.. No, stvar je u tome sto u startu stavim normalno okrenute slike i kad predam oglas, onda mi samo okrene krivo... Sad sam popravila, ali bas je glupo da se to desava...
2023 08 09
> Ronnie: > Evo, jedna korisnica mi je pisala u poruke kako da okrenem. Nisam ni skuzila da se moze.. > No, stvar je u tome sto u startu stavim normalno okrenute slike i kad predam oglas, onda mi samo okrene krivo... > Sad sam popravila, ali bas je glupo da se to desava... A meni se slike uvijek okrenu ako su fotke uslikane kad sam mobitel držala uspravno. Ako nešto slikam dok je mobitel u vodoravnom položaju tada bude sve ok. Pa ako i to nešto pomaže, probajte drugi put kod slikanja pokušati vidjeti je li tako i kod vas.
2023 08 10
> Eisen77: > > Ronnie: > > Evo, jedna korisnica mi je pisala u poruke kako da okrenem. Nisam ni skuzila da se moze.. > > No, stvar je u tome sto u startu stavim normalno okrenute slike i kad predam oglas, onda mi samo okrene krivo... > > Sad sam popravila, ali bas je glupo da se to desava... > A meni se slike uvijek okrenu ako su fotke uslikane kad sam mobitel držala uspravno. > Ako nešto slikam dok je mobitel u vodoravnom položaju tada bude sve ok. > Pa ako i to nešto pomaže, probajte drugi put kod slikanja pokušati vidjeti je li tako i kod vas. Da, skuzila sam da je i kod mene to slucaj iako ih okrenem ispravno u galeriji. Dobro da sam skuzila di se moze promijeniti.
2023 08 12
Najlakse vam je da malo croppate sliku sa svih strana jer je vjerojatno prevelika pa se zato automatski okrece.. meni uvijek uspije kad ovo napravim ☺️
2023 08 13
Ja obično u aplikaciji stavim iza bijelu pozadinu te mi ne okrene sliku :)
2023 08 19