Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako vi to ?

Pozdrav mamike drage , kako provodite vrjeme sa svojom djecom , koje igre se igrate vani a koje unutra , kako ih zabavljate? Pišite svoje ideje.. 🥰🤩💕💙
2023 08 10
https://www. pjesmicezadjecu.com/dobre-stare-igre (maknuti razmak) Tu ima hrpa starih, zaboravljenih igara, možete zajedno izmišljati nove igre Kad sve propadne, ima Juhuhu! Pun je internet primjera igara, ovisno o tome kolika su djeca i što ih zanima, te jesu li više za skakanje i trčanje ili bojice i mozgalice....
2023 08 10
> Elenchy: > Pozdrav mamike drage , kako provodite vrjeme sa svojom djecom , koje igre se igrate vani a koje unutra , kako ih zabavljate? Pišite svoje ideje.. 🥰🤩💕💙 Što se tiče provođenja vremena s djetetom, netko je već naveo, ovisi o mnoštvu faktora: koje je dijete dobi, koliko ih imaš, u kakvom okruženju živiš (kaj da ti napiše netko da pusti dijete u bazen pola dana ili je na plaži, a ti živiš daleko od toga, ili obrnuto...) Nadalje, ima li dijete kakvih poteškoća, kakvog je karaktera... Ma ne postoje pravila osim jednog: sve ih možeš smiriti pruživši im tablet ili mobitel. Vrlo opasno! Juhuhu, kako je sanjaurban navela, je puno bolja opcija na HTV-u, ako ekran već treba biti u ponudi. Mogla bih pisati puno teorije, ali i prakse... ne vidim previše smisla u tome. A kako ga ti provodiš? To me najviše zanima. Svaku temu koju otvoriš, nestaneš. Tu i tamo zacmizdriš kako drugi nemaju razumijevanja za tvoje teme. Kaj misliš zakaj?!
2023 08 11
> teehee: > > Elenchy: > > Pozdrav mamike drage , kako provodite vrjeme sa svojom djecom , koje igre se igrate vani a koje unutra , kako ih zabavljate? Pišite svoje ideje.. 🥰🤩💕💙 > Što se tiče provođenja vremena s djetetom, netko je već naveo, ovisi o mnoštvu faktora: koje je dijete dobi, koliko ih imaš, u kakvom okruženju živiš (kaj da ti napiše netko da pusti dijete u bazen pola dana ili je na plaži, a ti živiš daleko od toga, ili obrnuto...) Nadalje, ima li dijete kakvih poteškoća, kakvog je karaktera... Ma ne postoje pravila osim jednog: sve ih možeš smiriti pruživši im tablet ili mobitel. Vrlo opasno! > Juhuhu, kako je sanjaurban navela, je puno bolja opcija na HTV-u, ako ekran već treba biti u ponudi. > Mogla bih pisati puno teorije, ali i prakse... ne vidim previše smisla u tome. > A kako ga ti provodiš? To me najviše zanima. Svaku temu koju otvoriš, nestaneš. Tu i tamo zacmizdriš kako drugi nemaju razumijevanja za tvoje teme. Kaj misliš zakaj?! I sad misliš da si ispala pametna ili ? Tražim ideje i igre kako bih više zabavila svoju djecu da im bude lijepo.. ne nestajem, pročitam svaki komentar bez brige..
2023 08 11
Ne mislim da sam ispala pametna. Kako možeš odgovoriti na ovaj komentar, a ne javiti se ponovno gotovo ni na koju temu koju otvoriš, ozbiljno me to zanima. Koje su ti dobi djeca? Gle, imam hrpu ideja jer se time bavim. Međutim, s obzirom da je moje dijete specifičnog karaktera i ima neku dg, dosta igara kod nje ne pali. Uputit ću te na odlične sadržaje s igrama kako bi mogla dobiti ideje, ali sve skupa ovisi o mnoštvu faktora. I nemoj molim te biti svadljiva.
2023 08 11
> teehee: > Ne mislim da sam ispala pametna. Kako možeš odgovoriti na ovaj komentar, a ne javiti se ponovno gotovo ni na koju temu koju otvoriš, ozbiljno me to zanima. > Koje su ti dobi djeca? > Gle, imam hrpu ideja jer se time bavim. Međutim, s obzirom da je moje dijete specifičnog karaktera i ima neku dg, dosta igara kod nje ne pali. Uputit ću te na odlične sadržaje s igrama kako bi mogla dobiti ideje, ali sve skupa ovisi o mnoštvu faktora. I nemoj molim te biti svadljiva. Kakvu dijagnozu ? Nadam se da nije ništa strašno... Moj dečko ima 3, 5mj. Jako je zivahan , on cijelo vrjeme mora nešto raditi.. imam i bebicu od 10mj. Ali on ga uopće ne zanima, tu i tamo se malo poigra sa njime , pomazi se i to je to 🤣
2023 08 11
Da nije 3.5 godine, a ne mjeseca? Za te klince što više fizičkih aktivnosti (koje btw u toj dobi izrazito utječu i na kognitivne sposobnosti). Stavljam jedan link, odvojiti ću pa spoji jer inače ne prolazi... Možeš napraviti neke varijante na tu foru: https:// youtu.be/OZIT0Hp-hf8 Dakle to su kratke, minute to win it igre, napravljene kao natjecateljske, ali možeš napraviti i neku varijantu s jednim klincem. Ništa ozbiljno za nju, za nas je malo zahtjevnije s obzirom da zahtijeva konjske živčeke. Ne može svašta igrati jer joj pažnja leti, ali je Bogu hvala kognitivno super. ADHD je u pitanju. I da se odmah ogradim od mogućih komentara kako puno djece to ima: ne, nema. Nemaju sva živahna djeca poremećaj pažnje i hiperaktivnosti. Postoji struka koja to prati. Ja sam apsolutno protiv medikamenata pa zbog toga mora okolina imati puno više strpljenja s takvim klincima.
2023 08 11
> Elenchy: imam i bebicu od 10mj. Ali on ga uopće ne zanima, tu i tamo se malo poigra sa njime , pomazi se i to je to 🤣 To je normalno. Razumije kako može puno više od bebe. Što može s djetetom koje je još uvijek beba? Dodavati igračke, pričati, pokazivati nešto. A beba ne zna još uzvratiti igrom koja bi ga mogla zanimati. S čim se inače igra? Što ga sve zanima? Ako su to lopte, onda usmjerite dijete prema loptama. Nemojte ga zatrpavati s tisuću plišanaca, ako ga ne zanimaju. Stara fora je sakriti dio igračaka pa ih nakon nekog vremena izvaditi opet za igru i tako rotirati igračke. Ako imate mogućnosti, za vrijeme lijepog vremena odite do nekog dječjeg igrališta, dajte mu priliku da se igra s vršnjacima. Vi ćete si ujedno stvoriti priliku da upoznate neku mamu pa možda razmjenite iskustva.
2023 08 11
> teehee: > Da nije 3.5 godine, a ne mjeseca? > Za te klince što više fizičkih aktivnosti (koje btw u toj dobi izrazito utječu i na kognitivne sposobnosti). > Stavljam jedan link, odvojiti ću pa spoji jer inače ne prolazi... Možeš napraviti neke varijante na tu foru: > https:// youtu.be/OZIT0Hp-hf8 > Dakle to su kratke, minute to win it igre, napravljene kao natjecateljske, ali možeš napraviti i neku varijantu s jednim klincem. > Ništa ozbiljno za nju, za nas je malo zahtjevnije s obzirom da zahtijeva konjske živčeke. Ne može svašta igrati jer joj pažnja leti, ali je Bogu hvala kognitivno super. ADHD je u pitanju. > I da se odmah ogradim od mogućih komentara kako puno djece to ima: ne, nema. Nemaju sva živahna djeca poremećaj pažnje i hiperaktivnosti. Postoji struka koja to prati. Ja sam apsolutno protiv medikamenata pa zbog toga mora okolina imati puno više strpljenja s takvim klincima. Malo sam pregledala i čini mi se zanimljivo. Mislim da će mu se dopasti dosta toga.. Svako je djete različito, bitno je zdravlje. Sve ostalo prođe, neka djeca budu djeca nećemo im ništa uskraćivati. Sretni i zaigrani u svojoj mašti 🤩🥰
2023 08 11
> Eisen77: > > Elenchy: > imam i bebicu od 10mj. Ali on ga uopće ne zanima, tu i tamo se malo poigra sa njime , pomazi se i to je to 🤣 > To je normalno. Razumije kako može puno više od bebe. Što može s djetetom koje je još uvijek beba? Dodavati igračke, pričati, pokazivati nešto. > A beba ne zna još uzvratiti igrom koja bi ga mogla zanimati. > S čim se inače igra? Što ga sve zanima? > Ako su to lopte, onda usmjerite dijete prema loptama. Nemojte ga zatrpavati s tisuću plišanaca, ako ga ne zanimaju. > Stara fora je sakriti dio igračaka pa ih nakon nekog vremena izvaditi opet za igru i tako rotirati igračke. > Ako imate mogućnosti, za vrijeme lijepog vremena odite do nekog dječjeg igrališta, dajte mu priliku da se igra s vršnjacima. Vi ćete si ujedno stvoriti priliku da upoznate neku mamu pa možda razmjenite iskustva. Hvala vam na savjetu <3
2023 08 11
Pozdrav Naravno,pùno ovisi o interesima djece Prijedlozi:legići,crtići,youtube,pomaganje u kuhinji sa kolačima,tijestom,igre sa loptom,igralište,kino,didaktičke igračke,kupanje u kadi/bazenu,šetnja,vožnja biciklom,druženje sa prijateljima,pomaganje u kućanskim poslovima(naravno primjereno dobi),crtanje,plastelin,bojanje
2023 08 12