Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Paketomat pošte-upit

Pozdrav! Trebam poslati printer. Sjetila sam se paketomata kao najpovoljnije opcije za slanje. Nije velik niti težak. Znate li može li se tako što poslati na taj način? Hvala vam 😄
2023 09 12
Može, samo ga treba dobro upakirati(stiropor-vrecice sa jastucicima) 🙃
2023 09 12
Dobro ga zapakirajte jer mi se čini da nisu baš pažljivi s paketima s paketomata.
2023 09 12
> Desinićka: > Dobro ga zapakirajte jer mi se čini da nisu baš pažljivi s paketima s paketomata. Daa, ja slala paket i vratio mi se jer curi nije došao pin za preuzimanje. Znači, paket je bio u groznom stanju, kutija u koju sam zapakirala zgužvana skroz. Dobro da nije bilo nešto unutra što se može polomiti. Nisam uopće znala da u takvom stanju stignu paketi dok mi se taj paket nije vratio.
2023 09 12
> Ivaaaaa: > Pozdrav! > Trebam poslati printer. Sjetila sam se paketomata kao najpovoljnije opcije za slanje. > Nije velik niti težak. > Znate li može li se tako što poslati na taj način? > Hvala vam 😄 Probajte sa aplikacijom "gepek"...
2023 09 12
Cure hvala vam 🥰
2023 09 12
> IvanaAnic: > > Desinićka: > > Dobro ga zapakirajte jer mi se čini da nisu baš pažljivi s paketima s paketomata. > Daa, ja slala paket i vratio mi se jer curi nije došao pin za preuzimanje. Znači, paket je bio u groznom stanju, kutija u koju sam zapakirala zgužvana skroz. Dobro da nije bilo nešto unutra što se može polomiti. Nisam uopće znala da u takvom stanju stignu paketi dok mi se taj paket nije vratio. Vise puta kada sam narucivala npr s notina koji ima opciju dostave u paketomat mi je kutija stigla pokidana kao da su ej sutali nogom od skladista do paketomata. Srecom pa nikad nije bilo nesto lomljivo unutra. 🙄
2023 09 12
Za osjetljive stvari paket 24.
2023 09 14
Ne preporucam slati niti Paketomatom niti Postom.... Paket poslan u savrsenom stanju, a na odrediste dosao izudaran i otvaran. Printer je tezak, moguce da bi dosao potrgan... nas paket je bio lagan i svejedno izgledao kao da su se nabacivali s njime, gazili ga... Ljudima su stvari nestajale iz paketa, ili im dosla prazna kutija, ili paket uopce nije stigao. Jednom slala i nikada vise... Puno njih preporuca GLS, no nisam nikada koristila njihove usluge tako da nemam iskustva s njima...
2023 09 14
Pozdrav Kako su nestajale stvari?Razumijem ako otvaraju.Ja uvijek sve dobro oblijepim. I nikad mi nije došao paket da izgleda kao da su se nabacivali. Ako dolaze takvi paketi,ja bih to poslikala i prijavila.
2023 09 14
> micick: > Pozdrav > Kako su nestajale stvari?Razumijem ako otvaraju.Ja uvijek sve dobro oblijepim. > I nikad mi nije došao paket da izgleda kao da su se nabacivali. > Ako dolaze takvi paketi,ja bih to poslikala i prijavila. U FB grupi 'Zenski recenziRAJ' (ne mogu link poslati, morati ce te pronaci originalni post trazilicom) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6dddafbba66e00811fdc9331032b6367.jpg) i bacite oko na komentare i tuđe slike. Prigovor nista ne znaci, bilo poslano na mail ili osobni odlazak u Postu. Boli njih briga.
2023 09 15
Ne mogu naći. Nema veze.Ja imam samo pozitivna iskustva.
2023 09 15
Je li jos vrijedi akcijska cijena 2,64 za sve paketomat pakete?
2023 09 16
> lorrky: > Je li jos vrijedi akcijska cijena 2,64 za sve paketomat pakete? Cijena je uvijek ista 2,64 za sve pakete koje šaljete preko paketomata
2023 09 16
> lanah677: > > lorrky: > > Je li jos vrijedi akcijska cijena 2,64 za sve paketomat pakete? > Cijena je uvijek ista 2,64 za sve pakete koje šaljete preko paketomata Super, hvala :)
2023 09 16
1 2