Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Profili sa 0 povratnih i bez artikala

Pozdrav , Da li vas je strah surađivati kada vam se javi osoba bez slike profila, bez ijedne povratne ocjene i bez ijedne slike svog ormara , odnosno ne prodaje ništa ? Čitala sam članke gdje se dešavalo da su ljudi rekli da žele nešto kupiti, osoba je dala svoj broj računa za uplatu i onda su ostali bez ičega ! Počistili su im sve sa računa ! Policija upozorava na sve češće prevare putem interneta . Otkada sam to čitala na portalima , meni uopće nije svejedno- a evo svako malo mi se javi osoba koja nema ništa na profilu i kaže da želi nešto kupiti . Meni je frka takvima davati broj računa jer ne znam kakve su im namjere ?
2023 09 26
Pozdrav, ne treba vas biti strah dati broj računa. Ako se javlja kao kupac ne trebate se bojati prevare.Oprezan treba biti s takvim profilima samo u slučaju da se od njih kupuje ali i tada možete tražiti primopredaju, plaćanje pouzećem itd.. ako je prodavač ozbiljan i poštenih namjera bit će svjestan opreza i njemu će biti u interesu izaci u susret kako bi se dokazao kao pošten i lako ćete se dogovoriti a ako počne muljanje i petljanje to se lako može prepoznati i alarm se upali. Svi smo mi počeli s 0 povratnih i smatram da svakom treba dati šansu . Ja sam osobno primjetila da ima puno takvih profila otvorenih samo da nekog pljuju po forumu i komentiraju najčešće zlonamjerno ... Evo to je moje mišljenje i govorim iz iskustva, sa kupcima nema straha jer ionako šaljete kad sjedne uplata a sa prodavačima je potreban oprez ali ako je pošteno pristati će na vaše mjere opreza a ako nije vrlo lako se to prepozna i kod zrna sumnje ne treba uplacivati novac ako nam nešto djeluje mutno
2023 09 26
Nemam problema s profilima bez povratnih Imala sam prosli tjedan takvu suradnju Dajem samo br racuna i ime i prezime,ne saljem broj kartice Tako da mi novac ne moze nitko uzeti Svima treba dati sansu,i mi smo imali 0 povratnih
2023 09 26
Slažem se da se ne bih trebali bojati davati broj računa, nikad s time nisam imala problema. Veliki broj takvih profila je otvoren jer je netko došao kupiti jednu stvar koju su u tom trenutku pronašli na krpicama. Evo vam jedan primjer, vidjela sam u zari torbicu na akciji, tad ju nisam kupila i onda sam tjednima brujila o tome da želim baš tu torbicu i da mi je prežao što ju nisam kupila (u Zari je tad već bila rasprodana). Moj dečko ju je uspio naći na krpicama i da ja ništa ne saznam je otvorio profil na krpicama, naručio torbicu i iznenadio me.
2023 09 26
> Glitterpink: > Čitala sam članke gdje se dešavalo da su ljudi rekli da žele nešto kupiti, osoba je dala svoj broj računa za uplatu i onda su ostali bez ičega ! Počistili su im sve sa računa ! Policija upozorava na sve češće prevare putem interneta . > Otkada sam to čitala na portalima , meni uopće nije svejedno- a evo svako malo mi se javi osoba koja nema ništa na profilu i kaže da želi nešto kupiti . Meni je frka takvima davati broj računa jer ne znam kakve su im namjere ? Takve krađe se događaju u tri slučaja: 1. Kad nekome date svoj broj kartice, CVV i datum isteka 2. Kad upišete svoj broj kartice, CVV i datum isteka na neki scam sumnjivi sajt 3. Kod krađe podataka ili leakova sajtova na kojima ste kupovali. S Vašim IBAN-om ne može apsolutno nitko ništa osim uplatiti iznos.
2023 09 26
Ajde hvala puno na odgovorima, sad mi je lakše , stvarno sam se uplašila kakva je ovo najezda praznih profila i da li su tu čista posla
2023 09 26
Kako je moguce skinuti novce s racuna preko ibana?🙂
2023 09 26
Pozdrav S ibanom ne mogu ništa. Ne smiju se davati ona zadnja tri broja s poleđine kartice.A ako niste sigurni,možete skinuti i Keks pay aplikaciju. Aplikacija je super. A to što netko ima prazni profil,možda netko sve pobriše jer se odseli. Sve više ljudi se seli.
2023 09 26
Ništa ti neće uzeti sa računa, ako pošalješ podatke za uplatu.
2023 09 26
Ja sam sa 0 ocjena i 0 artikala prilično nespretne upite slala, tipa jel može pouzećem, bilo je bisera, tako da su cure isto nervozne bile, uspjela sam jedva kupiti dva artikla i odustala, pa sam se vratila za 3 godine, napunila malo profil robicom i evo u 2 i pol godine skoro 200 suradnji. Ljudi neznaju da profil bez slike, artikala i ocjena bedasto izgleda, al kaj će, neznaju... Joj , dobar mi je dečko koji je kupio curi torbicu! Vrh! 👍👍👍😁😁😁
2023 09 26
Pozdrav, Imate upite ovog tipa? Ne mirise mi na dobro🤣 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3a603ffd0f49cd02106e65545c86c47b.jpg)
2023 09 27
> NinaBBBBB: > Pozdrav, > Imate upite ovog tipa? > Ne mirise mi na dobro🤣 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3a603ffd0f49cd02106e65545c86c47b.jpg) Scam, imate oko 100-njak forumskih tema samo na ovom forumu...
2023 09 27
Pogledajte ako niste temu- Prijevara preko HR poste i e-maila. Ja sam skoro nasjela na isto samo se radilo o DPD-u.
2023 09 27
Hvalaaaa vam Malo cu jos pogledati Prvi put sam se susrela s ovim
2023 09 27
> NinaBBBBB: > Pozdrav, > Imate upite ovog tipa? > Ne mirise mi na dobro🤣 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3a603ffd0f49cd02106e65545c86c47b.jpg) Kad god dobijem ovakvu poruku,samo ju obrisem i to je to Ne javljati se takvima na mail,ne odgovarati na poruke Jer mozete biti sigurni da to nisu kupci
2023 09 27
1 2