Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara korisnice LuxuryZagreb23….

A, jesu original? Jel to gucci ili gucci? Jesu tenisice original? Mislim stvarno original ili originalna vrhunska kopija?Kaj takva pitanja moramo postavljati kad nešto kupujemo? Pliiiiz... Kad već ne smiješ u oglasu navesti da je lažnjak, pa daj bar u prepisci reci da su lažnjaci. NIJE PITALA JESU ORIGINAL! Bravo, koji argument! I, samo još pitanjce, kak nakon mjesec dana ako su novci već na računu prodavačice mogu biti vraćeni kupcu? 🙄 I, dobro, di su te negativne? Di su te prevarene cure?
2023 11 02
Zašto niste ostavili negativnu recenziju? Zašto na profilu prodajete kopiju Gucci tenisica. I što je ovo? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0396908a037b485eaf4959f2fb7f79c0.jpg)
2023 11 02
900 kn za Gucci kopiju na profilu, to će vam se obrisati isti čas. Još će i vas Admin blokirati, kao što je i prodavačicu. Bože, Luksuzna i dalje piše, možda stvarno ne razumije stvari. Curke moje, ta sva kopirana roba ušla je nekako u Hrvatsku. Negdje je, u nekakvim podrumima i skladištima. Ako vidite neke individue da dolaze u nekakve kuće i izlaze s kutijetinama i vrećema, e, to je možda to. Tu nitko ne živi, tu je leglo kopija. I onda neke curke to kao iz usluge prodaju ovdje. Ma, dajte me nemojte. Tene u vreću i na policiju. Dati sve podatke o prodavaču (ako išta uopće imate)- uplaćivati obavezno na račun, nikakve druge opcije. Ako imate račun imate i ime. Dalje se snađite. To da ćemo vam mi pomoći na ovoj temi- nećemo. To da ćemo znati tko je prevarant? Nećemo.
2023 11 02
Kak da ode na policiju s tenisicama kad i sama prodaje gući kopije?
2023 11 02
> Nitospitos: > Kak da ode na policiju s tenisicama kad i sama prodaje gući kopije? Pobrisat će kopiju, stavit pamet u glavu pa na policiju. Ja opraštam jednom. Al da, odlično zapažanje, Nitospitos!
2023 11 02
I kaj, ide brisanje teme??? Sva sreća pa nije o torbi, još jedno brisanje bi me dokrajčilo!!
2023 11 02
> Admin2nd: > Imala je više profila do sad, svi su blokirani. > #sigurnakupnja, barem bi novci bili vraćeni.. Ovde to otpada jer je proslo misec dana Ovde nikakva sigurna kupnja ne pokriva reklamaciju vise od 7 dana nigdi u svitu, sa ovakvih stranica a vas famozni Trustap 24 sata daje pravo za reklamaciju. Tako ne vidin svrhu vaseg upisa. @beba nije mi jasna kronologija, i zanima me zasto ste cekali misec dana za reklamaciju? Dovoljan je jedan pogled na 'vase ' paje i na gucci stranici da se vidi da su falseta. @lux i sama san jednom stavila like chanel iz usluge, razapele su me krpicanke, sta zbog kopije sta zbog 'usluge' zasto niste naveli da nije original.Ako ste isli logikom, razumin te patike kostaju skoro 1k eura pa logicno da za 300 kupis falsetu ali ne znaju svi za to.
2023 11 03
Ne razumijem ni ja zašto nakon mjesec dana tražite reklamaciju i tvrdite da tenisice nisu original? Nakon kupnje niste znali da nisu prave pa ste naknadno to otkrili? Zašto kupujete nešto na blef ako odmah pri preuzimanju ne znate prepoznati originalnost i zatim bi odmah reagirali.
2023 11 03
Nakon mjesec dana..halo?
2023 11 03
Znam da ovo nije tema, al, kak se nekom da nosit kopije? Koji je to sklop u glavi? Zasto je bitniji logo od kvalitete? Zbog koga? Tko me treba vidjeti u tome i koga mislim da ću impresionirati? Ili mi taj treba zavidjeti? Ne ra zu mi jeeem!!! I još mi nije jasno kak ti treba mjesec dana da skužiš da je nešto fake? Kaj se đon odljepio? Mislim, sorry, al baš me to frustrira...
2023 11 03
> Nitospitos: > Znam da ovo nije tema, al, kak se nekom da nosit kopije? Koji je to sklop u glavi? Zasto je bitniji logo od kvalitete? Zbog koga? Tko me treba vidjeti u tome i koga mislim da ću impresionirati? Ili mi taj treba zavidjeti? Ne ra zu mi jeeem!!! > I još mi nije jasno kak ti treba mjesec dana da skužiš da je nešto fake? Kaj se đon odljepio? Mislim, sorry, al baš me to frustrira... Ima više opcija, netko voli natpise poznatog brenda i da se to vidi, a ne zarađuje dovoljno da bi si to prouštio. Nekome se opet sviđa taj određeni model i nije mu bitno koji je dizajner, ali mu se to toliko sviđa i opet nema dovoljno love pa poseže za kopijom. Prodaja rabljenih stvari je veliki rizik. Ako nisi dovoljno dobar poznavatelj originalnih stvari, trebaš postupati s oprezom ako naručuješ na neviđeno. I jednostavno ne kupovati ako odmah ne znaš uočiti je li fejk ili nije. Sorry, nakon mjesec dana shvatiti da je ipak fejk je previše. Naravno, tu i prodavačica nije bajna. U prekršaju je ako je prodala fejk. I da budemo realni, nekad originalne stvari nisu zlatne u kvaliteti i nisu trajne. Čak i da se tenisica raspala nakon mjesec dana, kupac ne može sa sigurnošću znati koliko je nešeno od strane vlasnika i je li prano u perilici, kako je skladišteno. Takve stvari i da su originalne gube na vrijednosti. Ja tako ne kužim žene koje poznate brendirane stvari stvrstavaju u kategoriju dugovječnosti, kao da im ne može proći vijek trajanja.
2023 11 03
Joj, opet reklama na Trustap ,:( :o Kako bi sad tu Trustap procjenio da li je original i da li bi kopiju prijavio policiji ili?
2023 11 03
> Admin2nd: > Imala je više profila do sad, svi su blokirani. > #sigurnakupnja, barem bi novci bili vraćeni.. Pa to nije postojalo prije mjesec dana.
2023 11 04
Izgleda da se i ove mogu kupiti u fake verziji https://mojekrpice.hr/items/muskarci/15300754/nove-patike-adidas-yeezy-350 Pune su ih krpice s novih profila bez ijedne povratne Tako da mislim da je to naša sljedeća tema. Molim zaguglajte model i javite svoje dojmove. Jer otvaračica teme nam ne piše ništa pa nema smisla dalje drviti po istom... I da, saznala sam da postoje Gucci Adidas patike, ono, saznala sam prije par sati, još nemrem sebi doći... kako sam neinformirana! https://mojekrpice.hr/items/zene/15339147/gucci-gazelle
2023 11 04
> sanjaurban: > Izgleda da se i ove mogu kupiti u fake verziji > https://mojekrpice.hr/items/muskarci/15300754/nove-patike-adidas-yeezy-350 > Pune su ih krpice s novih profila bez ijedne povratne > Tako da mislim da je to naša sljedeća tema. Molim zaguglajte model i javite svoje dojmove. > Jer otvaračica teme nam ne piše ništa pa nema smisla dalje drviti po istom... > I da, saznala sam da postoje Gucci Adidas patike, ono, saznala sam prije par sati, još nemrem sebi doći... kako sam neinformirana! > https://mojekrpice.hr/items/zene/15339147/gucci-gazelle Ove zadnje od Doris su original https❓/mojekrpice.hr/items/zene/15339147/gucci-gazelle Da adidas je ozivia gazelle sofisticira ih i namjenia samo pre bogatima jer je cijena 990 eura a skoro su svugdi rasprodane
2023 11 04