Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Test za trudnoću

Kasni mi menga 11 dana, i uradila sam jedan test koji je bio neg, u međuvremenu me muž zarazio visokom temp ali sam danas napravila ponovo test jer još nema menge i ispao je nakon 6-8min neg...sad nakon sat vremena odem u kupaonu i vidim neku milimetarsku crticu - jel to možda nešto znaći? Inaće mi je pregled regularni tek 15.12. i nema mjesta prije.... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8fb6bc2833823ebe02e7155ed6f97c34.jpg)
2023 11 13
Mislim da na svakom testu pise da se pogleda nakon toliko i toliko minuta i da se kasnije ne gleda..bas radi takvih situacija da se ne pitate je li ili nije. Ali jednostavno napravite ponovno test za trudnocu, pa cete biti sigurni.
2023 11 13
Ako ste trudni test pokaze na dan očekivane menstruacije istu sekundu plus..a o 10 dana kasnije da ni ne govorimo.I ne razumijem zašto gledate test nakon pola sata i više?na skoro svakom testu piše da se rezultat očitava nakon 5min Na ovom vašem testu ja ne vidim nikakvu crtu.
2023 11 19
Clearblue zna lagati. Kupite onaj iz Mullera, košta oko 2€, taj je pouzdan.
2023 11 19
Kupi digitalni test, poslije 10 minut ako pogledaš to nije relavantno.
2023 12 05