Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako staviti novi artikl

Pozdrav cure, Rjesavam se svih nepotrebnih stvari i uspjela sam uploadat jednu stvar na profil i neda mi opciju da objavim jos stvari. Ne znam jel netko ima jos takav poblem ili ja ne vidim gdje se treba stisnut tako da pomoc. Hvala vam unaprijed😊
2024 01 08
Kako ne da? Gdje nastane greska? Mozda su vam prevelike slike
2024 01 08
kada odem na svoj profil nemam uopce opciju da stavim jos nesto da mogu prodat. Dakle kada nisam imala nista za prodaju na profilu pisalo mi je prodaj ili tako nesto i kada sam to stisnula doslo mi je to da stavim slike i sve vezano za stvar koju zelim prodat. I sada kada to stoji na profilu vise mi nigdje ne pise prodaj niti nista pa ne znam sada kako da postavljam jos novih stvari za prodaju. Nadam se da ste me razumijeli sto zelim rec.
2024 01 08
Imate li ovaj ovaj plusic u kutu desno? Ja sam sad preko mobitela, a mislim da je isto i preko desktopa ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/232959919b94ed72a6cdd0d17718e092.jpg) tu kliknete da dodate novi oglas
2024 01 08
Ahaa dobroo joj hvalaa vam puno. To sam stiskala vise puta ali mi je ocito stranica zablokirala i sad kad sam isla opet probat sam uspjela. Hvala vam 😊
2024 01 08
Nema na cemu 🙂
2024 01 08
Stranica često blokira i šteka,treba puno strpljenja, to su čari krpica🤭🤭🤭
2024 01 08
Znači ja sam jedan artikl pokušala 10 puta uploadati i sa mobitela i sa desktopa i ne ide. ??? ne razumijem ne javlja mi greške
2024 01 12