Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najbolja/najkvalitetnija zlatarna u Zg?

Pozdrav svima! Molim vas ako mi mozete pomoci sa odabirom zlatnog nakita u Zagrebu, gdje vam se cini najkvalitetniji? Kakva iskustva imate?
2024 02 17
Sve zlatarne na Av. Dubrava s desne strane počevši od Dodića koji je prvi u redu,pa sve na dalje... Ovi novi "zlatari" po trgovačkim centrima koji prodaju zlato bez žiga nebi ni gledala, a kamoli preporučila.
2024 02 18
Zlatarna Križek - Oktogon, Velika Gorica Zlatarna Marić - Bogovićeva, Ozaljska Zlatarna Roginić - Petrinjska Što se Dubrave tiče, preskočila bih. Dodići su razvikani kao i cijeli taj potez Dubrave. U Zlatarni Marić sam nekoliko puta kupovala i sebi i na poklon, baš su kao ono staro zlato nekoć, ne neki jadni pokušaj zlatnig nakita ili samo sa zlatnim premazom. Jednako i Križek - imam zaručnički prsten otamo (bijelo zlato).
2024 02 18
> tratinchica123: > Sve zlatarne na Av. Dubrava s desne strane počevši od Dodića koji je prvi u redu,pa sve na dalje... > Ovi novi "zlatari" po trgovačkim centrima koji prodaju zlato bez žiga nebi ni gledala, a kamoli preporučila. Da izbor i ponuda je razlicita, sve ovisi koliko ce se novca izdvojiti, dosta sam po zlatarnicama jer obozavam zlato, pokazalo se da stariji zlatari su bolji za razna skracivanja ili povecanja , strucnije ce to napraviti. Nigdje nisam naisla na zlatni nakit bez ziga osim ako radite po narudzbi i ne trazite da se stavi zig a sto je u prodaji sve je sa zigom. Mislim da nijedan zlatar ne prodaje bizuteriju pod zlato jer bi izgubio licencu za rad, nemam potrebe ih braniti jer zlato je preskupo ali to je druga prica. U jednoj zlatarnici sam naisla gdje je jedan dio zlato, drugi srebro a treci odvojeni bizuterija ali sve je tamo napisano, tako da nevjerujem da se zlatari igraju s prevarama jer bi po prijavi i pregledu morali staviti kljuc u bravu tj. gubljenje licence za rad., tako da gdje nevidite zig pitajte sto je to ja na takvo sto nisam naisla. E sad druga prica koju mi je ispricao stari dobar zlatar da mu svakodnevno dodu ljudi koji bi prodali nesto i ima zig a kod provjere je pozlata. Na moje pitanje kako je to moguce, objasnio mi je da on vec pozna taj nakit a on je kopija iz raznih zemalja i internet kupnji gdje ljudi ne citaju do kraja gdje pise na engleskom prekrivanje pozlata pa za jeftin novac misle da je zlato. U Zagrebu sam kupovala kod Marica jako dobar nakit. Eto to je moje iskustvo.
2024 02 19
Da jos dodam e sad druga je prica sto kod njih kupite po velikoj cijeni a da im ponudite da otkupe cak nesto sto ste kod njih kupili ponuditi ce Vam takav sramotan iznos kao i u otkupu zlata kao pod lom zlato a cula sam da ga poliraju i prodaju to je moguce neznam. Ali znam da im nebih nikad nesto iz inata prodala. Toliko je moje znanje a da je bolje kupovati i vise informacija cete dobiti od starijih u to sam se uvjerila ne jednom.
2024 02 19