Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Lash lift,iskustva

Pozdrav, Zanima me je netko od vas radio lash lift i kakva su vaša iskustva i isplati li se? Hvala!😃
2024 02 20
Kada sam napravila lash lift trepavice su mi stvarno izgledale super i to je trajalo par tjedana. Iako sam ja i dalje nanosila maskaru da ih potamnim…. Ali to je to, za manje od mjesec dana su se vratile na staro. Znaci lash lift bi se trebao raditi svakih 1-2 mjeseca, a po meni se za 30ak € to stvarno ne isplati. Pozz😃
2024 02 21
Za nekog tko ima ravne trepavice (konkretno, ja), lash lift je super stvar. Nikakvo uvijanje onim napravama mi nije nikad uvilo trepavice niti malo. U pravilu se radi svakih 6 tjedana, kraće od toga se ne preporučuje. Također i pofarbaju trepavice. U Zg se tretman može naći po 25e. Dužina držanja same "uvijenosti" ovisi o Vašim dlačicama i o održavanju samih trepavica. Također postoji i tretman lash lifta koji si kupite pa radite sami doma, ali to sam samo vidjela online. Uglavnom, odem povremeno i zadovoljna sam. Također, ako imate slabe i kratke trepavice, kupite si neki serum, stvarno pomaže.
2024 02 21
Meni trepavice nakon lash lifta izgledaju dosta umjetno(prirodno su velike) i dosta su duge, ali meni drzi mjesec i pol prema tome nemam brige u tom periodu sa maskarama …
2024 02 23
Radila sam i meni je to odlicna stvar buduci da inace izgledam kao da nemam trepavice, a inace imam problem sa peckanjem i suzenjem ociju. Za one koji cesto i redovno idu postoji opcija da kupe potrebno i rade sami doma.
2024 02 24
Da li znate gdje ima da se kupi set za kod kuće?
2024 02 24