Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Shein odjeca

Pozdrav, htjela bih naruciti odjecu sa shein-a prvi put, pa me zanima da li imate kakve dobre "ulove" s njihove stranice? 🙂
2024 02 23
Shein je najgori fast fashion brand. Fotke koje koriste su najčešće ukradene, dakle predmeti koje ćete dobiti sigurno neće odgovarati fotkama. Kvaliteta je obično grozna.
2024 02 24
Nisam nikad dosad naručivala sa Sheina ali mislim da su oni definicija onog memea "what you ordered vs. what you got". Koliko sam vidjela u haulovima, puno odjeće je od onog materijala kao kupaći kostim - bljak. Eventualno za nešto što planirate jednom obući, svakako ne za sastavljati garderobu od tamo.
2024 02 24
Jedna prijateljica ima more stvari sa sheina,od majica,sakoa,haljina,posteljine,njoj je kaze super,meni je sve to poliester i nylon,i to onaj najjeftiniji,za 1 obuci mozda Imaju oni i skuplje stvari,pa valjda budu nesto kvalitetnije Ako je nekome shein vrh,taj onda nije naviknut na dobru odjecu,i u kineskom ducanu je odjeca dobra naspram ovoga,po mom misljenju Nekome je super i naj,meni je koma Lijepo to sve na slikama izgleda,samo ono sto dođe nije takvo Radije dajte malo vise novca pa kupite nesto bolje
2024 02 25
Hvala svima, ipak necu naruciti onda, vidjela sam da svi masovno narucuju sa shein-a i hvale ga pa sam mislila naruciti cisto iz znatizelje, ali odustajem. 😆
2024 02 25
Samo trebate gledati recenzije, tako ljudi stavljaju slike dobivenog i opišu materijal i pobliže slikaju. Ja ću uskoro prvi put naručiti jer su recenzije i više nego dobre. Naravno, vjerojatno ne vrijedi za svaki komad odjeće, ali zato postoje recenzije koje itekako budu korisne. Pa žene tamo kupuju i vjenčanice i budu prezadovoljne, ovisno kako se naleti na koji komad. Ja ću svakako naručiti da vidim, a svaka kupnja bude temeljena na slikama korisnika iz kojih se dobro vidi svaki komad.
2024 02 25
Ne sintetika nego plastika, nisam naručivala poučena ranijim stranicama toga tipa, ali moje kolegice ogorčene.
2024 02 25
Nisam nikad nista narucila ni sa sheina ni alija ni onih drugih stranica tipa temu i to. Bas me nista ne privlaci, ne zelim ni obleku ni potrepstine od tamo.
2024 02 25
> Valentinee2: > Samo trebate gledati recenzije, tako ljudi stavljaju slike dobivenog i opišu materijal i pobliže slikaju. Ja ću uskoro prvi put naručiti jer su recenzije i više nego dobre. Naravno, vjerojatno ne vrijedi za svaki komad odjeće, ali zato postoje recenzije koje itekako budu korisne. Pa žene tamo kupuju i vjenčanice i budu prezadovoljne, ovisno kako se naleti na koji komad. Ja ću svakako naručiti da vidim, a svaka kupnja bude temeljena na slikama korisnika iz kojih se dobro vidi svaki komad. Valentine kolegica gledala recenzije koje su dobre a koje odijelo joj doslo, prezentirano super Zvala me da vidim od muke ju smijeh uhvatio dok ga je bacala onda znate bacila, nista od slikanog smeceeee. E sad dali je sve takvo neznam ali nekad davno sam isto narucila s ebaya i kad je doslo smece i zavrsilo u smecu. Mozda nije sve takvo ali nemam novaca da bacam te da razmisljam koja plastika ce doci. Tko voli neka izvoli samo iznijela sto sam vidjela.
2024 02 29
Odjeća im je bas teski skart, sve je poliester i plastika, kupaći kostimi isto užas, materijal je bas krut i lastik oko otvora za noge je toliko grub da mi je sve oko prepona pocrvenilo. Ja nemam dobra iskustva s robom, ali znam par cura koje su naručivale vecernje haljine i bile su zadovoljne, mislim da najvise treba gledati recenzije. Sve što nije odjeća je okej, ja imam njihove maskice za mobitel, nakit, sve je to bižuterija al za tu cijenu je odlicno, torbice su isto dobre, samoljepljivi grudnjak je super a dođe tu oko 2,3€, imam od njih i onaj fashion tape za pricvrscivanje odjece da ne bjezi. Prijateljica mi je naručivala neke stvarčice za ukrašavanje za pir npr til, balone, umjetno cvijeće itd i stvarno je bila zadovoljna. Za te stvarčice je shein stvarno super i moze se naci po povoljnim cijenama, a sad je i besplatna postarina.
2024 02 29
Evo i mog koda: apm61892! Za nove korisnike aplikacije Temu uz ovaj kod dobit cete kupon u vrijednosti od 100€ i 30%!!! Za vas koji ne znate Temu je aplikacija slicna Sheinu samo je jeftinija ima veci izbor i dostava je puno brza buduci da joj je sjediste u Europi, takoder ukoliko vas paket ne dode u predvidenom roku Temu vam daje 5€.
2024 03 02
Ovisno o recenzijama i jako bitno dobro pregledati detalje sa slike. Ove što pišu čule od prijateljica ne znam - sve što sam ikada naručila bilo je isto sa slike - zato vam i govorim bitno je dobro detaljno pogledati sliku, od svakog šava do svega. Ja sam već 2 godine isključivo tamo u shopingu, malo kad da falim s kvalitetom, više faljivam sa veličinom jer ne izmjerim kako treba... Ispočetka jesam imala dosta propusta, ali eto sad kad sam naučila sam i više nego zadovoljna. Dakle od odjeće, do kućanskih krpa poput posteljine/ zavijesa/ navlaka za kauč/ jastučnica itd.
2024 03 02
> plantonximus: > Ovisno o recenzijama i jako bitno dobro pregledati detalje sa slike. Ove što pišu čule od prijateljica ne znam - sve što sam ikada naručila bilo je isto sa slike - zato vam i govorim bitno je dobro detaljno pogledati sliku, od svakog šava do svega. Ja sam već 2 godine isključivo tamo u shopingu, malo kad da falim s kvalitetom, više faljivam sa veličinom jer ne izmjerim kako treba... Ispočetka jesam imala dosta propusta, ali eto sad kad sam naučila sam i više nego zadovoljna. Dakle od odjeće, do kućanskih krpa poput posteljine/ zavijesa/ navlaka za kauč/ jastučnica itd. Svaka cast ako nadete tamo pamucnu posteljinu i kvalitetnu pamucnu kihinjsku krpu, ja vec kod nas teze nadem kvalitetan pamuk. Ako Vam nije problem koja slika da vidimo. :D
2024 03 03
> viktorija.v: > Osobno sam naručivala više puta i iskreno ima svega, kupaći su predobri i stvarno kvalitetni, dok su puloveri, sakoi i stvari za zimu užasne kvalitete. Gledajte recenzije i dobro čitajte opis. Nakit i sunčane naočale nisu loše ali aliexpress vam ima puno kvalitetnije. Sve u svemu ne znam što očekujete s obzirom na cijenu, gdje ćete pronaći kvalitetni pamuk za 3-4€. Naravno da nigdje, o tome se i radi radije cu platiti koliko god treba pa imati pravi pamuk pogotovo posteljina i krpe nego dati 3 ili 4 eura pa baciti u smece. VRIJEDI ONA STARA NEMAM NOVACA DA JEFTINO KUPUJEM. Ja ne shvacam i tako ne funkcioniram, kupiti gomilu toga zato sto je jeftino a nista ne valja, radije cu kupiti jednu stvar da valja nego 10 da ni jedna nevalja. A kome pase neka kupuje. Govorili smo o kvaliteti.
2024 03 05