Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Moja tuzna prica, molim pomoc

A ja nemam ni upalu grla ni uha ni nicega Boze daj mi snage,
2024 03 15
Postovana , ne znam tko vas je toliko uplasio da se svega bojite Smirite se jer samo tim panicarenjem vam je sve gore. Obratite se doktoru, ili idite privat da vam pregledaju sve pa ce te dobiti odgovore, ovdje nista necete rijesiti. I nemojte stalno po sebi pipati kvrzice niti mjeriti temperaturu, nista s tim ne dobivate
2024 03 15
Svaka situacija se moze rijesiti; a vi odmah na najgore mislite Moze biti skroz nesto bezazleno, opterecujete svoj um i organizam previse.
2024 03 15
Imaš li ti neko sredstvo za smirenje ili barem čaj ili valerijanu? Imaš nekog blizu sebe? Ako da, kaj oni kažu na tvoje stanje? Dobro bi ti došlo nešto da se smiriš. Ima li tamo neka ljekarna gdje se može nabaviti homeopatija?postoji jedna remedija koja uklanja te smrtne strahove.
2024 03 15
> Fashionista22: > Svaka situacija se moze rijesiti; a vi odmah na najgore mislite > Moze biti skroz nesto bezazleno, opterecujete svoj um i organizam previse. Ma jako sam se prestrasila tih kvrga po cijelom abdomenu, stavrno ih imam puno Jos sam si to nekako i poslozila u glavi ali onda je izbio limfni cvor na vratu😔
2024 03 15
> Nitospitos: > Imaš li ti neko sredstvo za smirenje ili barem čaj ili valerijanu? Imaš nekog blizu sebe? Ako da, kaj oni kažu na tvoje stanje? Dobro bi ti došlo nešto da se smiriš. Ima li tamo neka ljekarna gdje se može nabaviti homeopatija?postoji jedna remedija koja uklanja te smrtne strahove. Sto je to remedija?
2024 03 15
Homeopatski lijek. Baš postoji određeni lijek za tu vrstu strahova. Ja koristim homeopatiju za neke stvari, a znam da neke ljekarne prodaju, inače u zagrebu ima baš homeolab, tam se isto može kupiti.
2024 03 15
Po tijelu smo prepuni limfnih čvorova,obzirom da si toliko sklona pipanju naravno da ih svugdje i pipaš. Po trbuhu ih je najviše. Uvećani ti možda jesu na vratu,ali očito ne toliko da bi te slala dalje.Očito su uvećani u granicama normale.
2024 03 16
Mislim da su mi se povecali na vratu, izgleda da je ipak nesto lose u pitanju🥺
2024 03 16
Pojavio mi se i cvoric u desnoj ruci kod zgloba, kod pregiba lakta Kad pipam pomicno je i mekano i dosta plosnato
2024 03 18
Vi baš ne odustajete :| . Svi su već sve rekli .
2024 03 18
😂😂😂To su akupresurne točke, još ćeš postati profi terapeut, sve si ih pronašla dok se drugi muče tražeči ih.
2024 03 18
Evo dobila sam Nalaz krvi i jako je los Zeljezo mi je ispod svih mogucih granica i poslana sam u srijedu hematologu Nekako si zelim da su minti lifni cvorovi poiskakali radi loseg zeljeza Jel zna netko jel to opce moguce?
2024 03 18
To vam moze biti od mioma tj obilnog krvarenja! Imala sam ga i ja i prosla kroz 3 operacije, transfuziju krvi, godinama primala zeljezo u venu i u tabletama i sad, 2 godine kako nemam miom a jos uvijek imam problem s hemoglobinom! Anemija se dugo lijeci!
2024 03 18
Neka, glavno da si obavila nešto i krećeš dalje u pretrage, sigurno budu doktori našli neki uzrok svemu kaj ti se događa. Ako imaš manjak željeza, postoji i za to razlog, možda te obilne menge. Nemora biti najgori scenarij. A, kvržice, nadamo se, budu manje kroz koji dan kad se opustiš.
2024 03 18