Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

omaglica i vrijeme

Pozdrav zene je li ima koja od vas zanosenje ljuljanje u hodu i mucnine zadnje ove dane,krvna slika ok tlak malo nizi a inace i imam nizak tlak...osjecam se ajme....?
2024 04 02
Da, naravno, kao da ću past u nesvjest, čak nekad i stezanje u prsima, isto imam niži tlak, i tak mi je uvjek kad je ovak krasno vrijeme. Zato volim jesen i maglu jer nema promjena vremena😂😂😂
2024 04 02
južina, promjena vremena i sl. je dušu dalo da poljulja niskotlakaše 🙈 drži se dalje od stepenica i oštrog namještaja
2024 04 02
> PretrpaniOrmar: > južina, promjena vremena i sl. je dušu dalo da poljulja niskotlakaše 🙈 drži se dalje od stepenica i oštrog namještaja haha dobro kazes❤️
2024 04 02
> Nitospitos: > Da, naravno, kao da ću past u nesvjest, čak nekad i stezanje u prsima, isto imam niži tlak, i tak mi je uvjek kad je ovak krasno vrijeme. Zato volim jesen i maglu jer nema promjena vremena😂😂😂 potpisujem ..sad kad pomislim da ide ljeto i one vrucine place mi se iskreno
2024 04 02
Ja vrućine do 35 super podnosim, ono iznad-očaj, ili kad samo najave promjenu već mi nije dobro😂😂😂 Ako osjetim da mi je tlak niži popijem razrijeđenu pasiranu rajčicu sa soli i tonu vode da se žile napune, pa se tlak malo digne.
2024 04 02
ja ubacim malo soli u vodu ili kavu samo tek-toliko da me malo digne gad sam tako "ukoso" od vremena :')
prije 29 dana, 07:17
Ljeti me to muci te za rucak tu i tamo dec crnog vina automatski mi se tlak digne.Dosta slanije juhe papati pogotovo ljeti
prije 29 dana, 19:18