Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nema prodaje??

Pozdrav svima! Nakon što se promijenio dizajn krpica uopće nemam nikakvih upita, prodaja nula bodova. Razmišljam si da čak obrišem profil...ako je to moguće naravno. Kakva je kod vas situacija? ,:(
2024 08 03
Pa nemam ni ja upita za svojih par jakni usred ljeta...
2024 08 03
0 bodova 💸💸 🤷 ...
2024 08 03
Pa imate samo dva artikla i to jakne A ne kuzim ovo za brisanje profila. Ako vam ne pase, obrisete oglase i ne ulogirate se vise.
2024 08 03
> NEBO15: > Pozdrav svima! Nakon što se promijenio dizajn krpica uopće nemam nikakvih upita, prodaja nula bodova. > Razmišljam si da čak obrišem profil...ako je to moguće naravno. > Kakva je kod vas situacija? ,:( ako imate samo ta dva oglasa probajte vinted ili Marketplace
2024 08 03
Da, baš tužno. Kako da oživimo krpice, da budu kao nekad? Bila je bolja prodaja, sve je nekao bilo ljepše.
2024 08 04
Pa, po ljeti su ljudi okupirani godišnjim odmorom, kaj ne? Žniraju... Ja sam isto malo usporila sad s kupovinom, a ni nejdem na more🙃
2024 08 04
Valjda sve po malo: novi dizajn, ljudi na godišnjem - troše na druge stvari ili su već nabavili ljetno a prerano im je za jesensko, velike vrućine pa se nikome ne da izlaziti i slati ili preuzimati pakete... :-/
2024 08 04
Istina, prodaja je baš stala, nema upita uopće
2024 08 04
To što je stala prodaja djelomično ima veze sa ljetom i popustima po dućanima i internet trgovinama, ali i sa prenapumpanim cijenama od strane većine korisnica krpica, u redu je staviti neku pristojnu cijenu, ali nikako veću nego u dućanima, a pritom je ta ista stvar korištena i bez mogućnosti povrata ili isprobavanja prije kupovine. Nekada su cijene bile puno primjerenije onome što nudimo, a to je u većini slučajeva second hand. Žao mi je što su krpice izgubile bit onoga što bi trebale predstavljati. Puno je i bezobrazluka od strane nekih korisnica, tako da... očekivano.
2024 08 04
Malo krpice, malo FB grupe, malo Vinted, ide prodaja nekako. Ali svakako na krpicama najlosije.
2024 08 04
> Lia189: > Malo krpice, malo FB grupe, malo Vinted, ide prodaja nekako. Ali svakako na krpicama najlosije. Jel vam ide na Vintedu, nisam probala.
2024 08 04
2,5 mjeseca sam na Vintedu i jutros sam odradila svoju 23-u prodaju 👌 u isto vrijeme na krpicama tek jedna prodaja
2024 08 04
> Desinićka: > Pa imate samo dva artikla i to jakne > A ne kuzim ovo za brisanje profila. Ako vam ne pase, obrisete oglase i ne ulogirate se vise. Potpisujem. :o
2024 08 04
I kod mene slična situacija, ali nadam se da će krenuti 😀
2024 08 05
1 2 3