Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko prodaje

Cure kako vam ide prodaja u ova krizna vremena? [:hihot] Meni je prije bilo dobro, al u zadnje vrijeme ocaj hahaha [:vrti] cak sam i dodala nove stvari ali nista [:znoji] Cak sam dosta snizila cijene.... Imate li vi kakav savjet kako poboljšati prodaju? [:smijesi]
2013 10 15
ma ništa, samo kupujem.. [:smijesi]
2013 10 15
Nikako. Već mjesec dana niti upita niti išta [:tuzan] I ja sam snizila dosta toga i opet ništa. A predmeti mi nisu ni skupi. Možda jednostavno smrdim [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 15
kod mene bude dva tri tjedna ništa, i onda u dva dana par zamjena i par kupnji i par prodaja.
2013 10 15
nit meni.... [:vrti]
2013 10 15
Pogledat cu ja malo kod vas da vidim dali ima sta za mene [:zaljubljen] al ugl, znam kako vam je [:vrti] [:hihot] haha nadam se da ce uskoro biti nesto [:jezik]
2013 10 15
ni meni baš, seki donekle, al moje stvari ne idu, a u sub idem u zg i tak mi hitno treba novacaa :((
2013 10 15
ni meni, jedino tu i tamo koja zamjena.. [:place] samo kupujem [:tuzan]
2013 10 15
Cure, ja sam nova u ovome. Postoje li tips&tricks kako privući nekoga da uopće zaviri u moj shop? Što većim tagiranjem artikla, i kako još? Pa zar nitko ne treba u ovo vrijem godine zimsku jaknu i kaput, meni to nije jasno. [:vrti] [:smijesi]
2013 10 15
kupujem,a ne prodajem...u minusu sam [:hihot] ponegdje koja zamjena...
2013 10 15
Meni dobro ide. U zadnja dva mjeseca tjedno sam imala desetak prodaja, a prosli tjedan samo tri. [:tuzan] Ovaj tjedan imam 4 prodaje, a tjedan je još "mlad", pa se ne žalim...
2013 10 15
opop blago vama [:sramezljiv]
2013 10 15
meni se sve cini da ljudi vole kupovat skuplju odjecu. ja svaki dan nekom artiklu nizim cijenu pa nista. danas sam odlucila stavit minimalne cijene pa cemo vidit :)
2013 10 15
da, slažem se da ljudi više vole kupovati skuplju odjeću i obuću. znam jer sam prodala sve skuplje artikle, a ove za 5-35kn nitko ne želi ni vidjeti, a ne znaju što propuštaju [:hihot]
2013 10 15
i kod mene slabo slaboo [:tuzan]
2013 10 15
1 2