Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Koliko je bitno?

Najbolje mi je kad napišu u oglasu novo bez etikete ili odlično očuvano, a na slikama se već vidi da je vesta ili majica posve izmucana ili rastegnuta. To je nekima odlično očuvano? Nakon što su nešto dobrano iznosili, umjesto da bace, stave na krpice.
2024 08 09
> SanjicaSanjci: > Mene su fascinirale Golden goose tenisice koje se uvijek prodaju po paprenim cijenama a izgledaju max pohabano. Onda mi frendica objasnila da to tako mora biti, da su one zapravo takve. 😁 Mene više ljuti kad napišu primjerice za obuću jednom nošena, a iz fotki je vidljivo da je nošeno minimalno cijelu jednu sezonu. A primjetila sam i trend da no name cipele slikaju na markiranoj kutiji, klasični klickbait, pa tek kad otvoriš oglas skužiš da uopće nema veze s tom markom. Što se tiče kozmetike tu sam baš oprezna jer dosta puta znaju prodavati stvari kojima je dobrano istekao rok. Meni su te tene tak grde 🙄 I kaj je najveća fora, cijene kak suho zlato. Valjda sam staromodna i baba, pa ne kužim tu današnju modu 😜
2024 08 11
> Winxica: > > SanjicaSanjci: > > Mene su fascinirale Golden goose tenisice koje se uvijek prodaju po paprenim cijenama a izgledaju max pohabano. Onda mi frendica objasnila da to tako mora biti, da su one zapravo takve. 😁 Mene više ljuti kad napišu primjerice za obuću jednom nošena, a iz fotki je vidljivo da je nošeno minimalno cijelu jednu sezonu. A primjetila sam i trend da no name cipele slikaju na markiranoj kutiji, klasični klickbait, pa tek kad otvoriš oglas skužiš da uopće nema veze s tom markom. Što se tiče kozmetike tu sam baš oprezna jer dosta puta znaju prodavati stvari kojima je dobrano istekao rok. > Meni su te tene tak grde 🙄 > I kaj je najveća fora, cijene kak suho zlato. > Valjda sam staromodna i baba, pa ne kužim tu današnju modu 😜 Mislim da je to pitanje stila i ukusa ;) nismo zato staromodne babe... ali i meni su tak grde da ih ne bi nosila i da se po 5 ojrića prodaju, a nekmoli po ovim ciframa od kojih me zaboli glava :D
2024 08 13
1 2