Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

GELIRANJE NOKTIJU - TRAJNI LAK MATERIJALI...

Drage djevojke, Krenula sam se baviti geliranjem noktiju i trajnim lakom... Pa me zanima gdje Vi većinom kupujete materijale, koje trgovine i web shopovi? I najvažnije, koji gelovi i lakovi su vam se pokazali kao najbolji? Da li se isplati kupovati Juliana nails gelove i lakove ili su i Nani nails dobri? Hvala! :) Svaki savjet je dobro došao...
2024 08 08
Juliana nails su savršeni! Ne znam koliko boja sam kod njih kupila. Također sam uzela i gradivne gelove , rubber base gelove i brusilicu za nokte. Sve za peticu :)
prije 27 dana, 11:30
> TinaBastet: > Juliana nails su savršeni! Ne znam koliko boja sam kod njih kupila. Također sam uzela i gradivne gelove , rubber base gelove i brusilicu za nokte. Sve za peticu :) Svaka čast znači sam svoj majstor što je najbolje ako je izvedivo, nemam dobra iskustva osim visokih cijena za loš rad :s
prije 23 dana, 08:25
> maremarenda: > > TinaBastet: > > Juliana nails su savršeni! Ne znam koliko boja sam kod njih kupila. Također sam uzela i gradivne gelove , rubber base gelove i brusilicu za nokte. Sve za peticu :) > Svaka čast znači sam svoj majstor što je najbolje ako je izvedivo, nemam dobra iskustva osim visokih cijena za loš rad :s ;) Puno sam videa gledala, potrajalo je, ali se isplatilo! Sad radim sebi i mami. Prije sam išla na nokte, a sad ne dam bome tolike novce. Straaaašne su cijene...
prije 23 dana, 03:19
Super svaki trud se isplati, ovaj puta sam s kosom sama svoj majstor, izgleda da ću i sa noktima , treba vremena za to sve to je jedini razlog što već nisam krenula s tim. :)
prije 22 dana, 08:10
> maremarenda: > Super svaki trud se isplati, ovaj puta sam s kosom sama svoj majstor, izgleda da ću i sa noktima , treba vremena za to sve to je jedini razlog što već nisam krenula s tim. :) :D I ja sebi i mami kosu sređujem jer jako lošu kosu(tri dlake na glavi) imamo tako da nam frizer nije potreban hahah ,:) ,:) ,:) da, treba vrmena proučit sve, ali kad krene onda je stvarno ok, što se noktiju tiče i puno se uštedi ! Samo naprijed 8-)
prije 22 dana, 15:41
👍
prije 22 dana, 06:04