Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted HELP

Pomoć cure... vjerojatno negdje na forumu i postoji odgovor na ovo moje pitanje, ali ne mogu naći. Prodala sam artkl preko Vinteda (u Poljskoj je kupac). Dobila sam poruku da je prodan i da preuzmem oznaku za slanje. E sad, kad kliknem na to da preuzmem oznaku za slanje, otvara mi se prozor di piše 'Navedite sljedeće informacije prije nego što nastavite sa svojom narudžbom' i traži me ime i prezime vlasnika računa, datum rođenja, adresa za naplatu?! Ne kužim ovo šta piše 'prije nego nastavim sa svojom narudžbom' i adresa za naplatu?! Ja ništa ne naručujem nego sam prodala.. stavljam screenshot. Uglavnom, neda mi dalje, tj. ne mogu preuzeti kod dok to ne upišem. Jel ovo normalno, kak je kod vas bilo? Hvala!! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eaa403add059c71c6a3d05bd68c4f82b.jpg)
2024 08 10
Morate upisati svoje podatke vintedu! Ne uvijek nego jednom pa vam se to spremi. Kupac nema vase podatke kao sto ni vi necete dobiti njegove, sve ide preko vinteda! Tako i kad/ako vi budete kupovali nesto, ne morate kupcu slati svoje podatke nego se koriste ti spremljeni.
2024 08 10
Ja sam jako razočarana. Upisala 3 artikla i blokirali me. Mislim da zbog jednog slova u brendu što sam zaboravila. Pitala sam ih, ništa. Neznam mogu li išta napraviti.
2024 08 11
Kako je biti blokiran? Tj jel ne mozete stavljati oglase uopce ili? Dogodilo mi se na samom pocetku da su mi obrisali artikl (jer je jedna od fotki bila s interneta) al su mi prije cak i poslali upozorenje i objasnjenje zasto. Isto, "sakrili" su mi yeezy pods jer nisam naznacila tocnu velicinu i prilozila fotku etikete kao dokaza da je original! S obzirom da yeezy pods nemaju klasicne velicine i nema na njima etikete, napisala sam to u opisu i prihvatili su objasnjenje! Jos je bilo par sitnica, problema u suradnjama al sve je uspjesno rijeseno s korisnickkm sluzbom. Moje iskustvo do sada super, nadam se da ce tako i nastaviti :)
2024 08 11
> sim3sim3: > Morate upisati svoje podatke vintedu! Ne uvijek nego jednom pa vam se to spremi. Kupac nema vase podatke kao sto ni vi necete dobiti njegove, sve ide preko vinteda! Tako i kad/ako vi budete kupovali nesto, ne morate kupcu slati svoje podatke nego se koriste ti spremljeni. Hvala, uspjela sam :) Ma bilo me zbunilo to što traže adresu za naplatu i podatke 'da nastavim sa svojom narudžbom', a ja sam u ovom slučaju bila prodavač pa mi nije bilo jasno zašto to traže. Sve jasno sad.. hvala na pomoći!
2024 08 11
> sim3sim3: > Kako je biti blokiran? Tj jel ne mozete stavljati oglase uopce ili? > Dogodilo mi se na samom pocetku da su mi obrisali artikl (jer je jedna od fotki bila s interneta) al su mi prije cak i poslali upozorenje i objasnjenje zasto. > Isto, "sakrili" su mi yeezy pods jer nisam naznacila tocnu velicinu i prilozila fotku etikete kao dokaza da je original! S obzirom da yeezy pods nemaju klasicne velicine i nema na njima etikete, napisala sam to u opisu i prihvatili su objasnjenje! > Jos je bilo par sitnica, problema u suradnjama al sve je uspjesno rijeseno s korisnickkm sluzbom. > Moje iskustvo do sada super, nadam se da ce tako i nastaviti :) Ovo se i meni desilo da su mi obrisali oglas zbog fotke s neta, ali sam isto dobila upozorenje, ne blok.
2024 08 11
> Vikili: > Ja sam jako razočarana. Upisala 3 artikla i blokirali me. Mislim da zbog jednog slova u brendu što sam zaboravila. Pitala sam ih, ništa. Neznam mogu li išta napraviti. Glupost, ako i niste automatski dobili objašnjenje šta inače svi dobiju, onda pročitajte pravila pa ćete vidit zašto ste blokirani. Pravila su skoro ista kao i ovdje.
2024 08 11
Ma da, znam da nisam ništa strašno pogriješila. Ali trebali su mi napisati da ispravim, a oni su meni napisali da sumnjaju u prevaru, majko mila...poludila sam i pitala ih zašto...nek mi objasne. Kakva prevara???Ali nema odgovora. Baš sam razočarana.
prije 28 dana, 05:09
:') držati ćete se Vi krpica a ne Vinteda. :')
prije 28 dana, 06:55
Mene su isto kad sam se registrirala i stavljala oglase sve odmah za redom blokirali, pisalo je nešto tipa da je sumnja na preprodaju ili nešto, javila sam im se, rekla da sam nova i da mi nije jasno što se događa i što da radim i tražili su me da poslikam par artikala s papirom na kojem je današnji datum i kad sam to napravila su odblokirali i od tad sve u redu. Mislila sam da je to neka njihova provjera na početku kad se ljudi registriraju tek, nisam osobno to shvatila 😅
prije 28 dana, 07:25
Ja bih se radije držala Krpica, ali ovdje već par mjeseci nijednog upita, a tamo u prosjeku dvije prodaje mjesečno što nekom nije puno, ali meni je s obzirom koliko artikala prodajem i koliko je "česta" prodaja ovdje 😔
prije 28 dana, 07:27
> Vikili: > Ma da, znam da nisam ništa strašno pogriješila. > Ali trebali su mi napisati da ispravim, a oni su meni napisali da sumnjaju u prevaru, majko mila...poludila sam i pitala ih zašto...nek mi objasne. Kakva prevara???Ali nema odgovora. Baš sam razočarana. Mozda da probate izbrisati svoj racun pa napraviti novi
prije 28 dana, 07:27
Evo mene opet.. Jel netko zna kako vidjeti tko je stavio moje artikle u omiljene? Znači imam suknju koju je 12 ljudi stavilo u omiljene, a ja ne mogu vidjeti tko su tih 12 ljudi?! Ne kužim.. Prije su mi dolazile obavijesti u ulaznu poštu, ali prije cca 2 tjedna su sve obavijesti jednostavno nestale.
prije 28 dana, 07:51
> Sara_88255: > Evo mene opet.. > Jel netko zna kako vidjeti tko je stavio moje artikle u omiljene? Znači imam suknju koju je 12 ljudi stavilo u omiljene, a ja ne mogu vidjeti tko su tih 12 ljudi?! Ne kužim.. > Prije su mi dolazile obavijesti u ulaznu poštu, ali prije cca 2 tjedna su sve obavijesti jednostavno nestale. To i mene zanima..
prije 28 dana, 10:43
> sim3sim3: > > Vikili: > > Ma da, znam da nisam ništa strašno pogriješila. > > Ali trebali su mi napisati da ispravim, a oni su meni napisali da sumnjaju u prevaru, majko mila...poludila sam i pitala ih zašto...nek mi objasne. Kakva prevara???Ali nema odgovora. Baš sam razočarana. > Mozda da probate izbrisati svoj racun pa napraviti novi Piše da ne mogu otvoriti novi račun jer sam blokirana. Nisam ništa stavila krivo osim jednog slova u brendu, to sam slučajno pogriješila. Ali dobiti od njih ovako nešto, prestrašno. Neznam na temelju čega prevara, što sam jedno slovo ispustila, ako nije to, onda nek mi napišu što je krivo jer ja greške druge ne vidim.
prije 27 dana, 13:01
1 2