Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OPREZ, i ovog ima na Krpicama...

Dečki koji vole čarape i žele slike, meni se uvijek mogu javiti. Skupljam lovu za donacije ljudima kojima život ovisi o tome, sa svojom plaćom to teško mogu pokriti, prodaja krpica mi baš i ne ide, tako da nemam apsolutno nikakvih problema ovo raditi za veće dobro.
prije 24 dana, 08:04
Žene su jače i pametnije. Znaju vladat sa sobom i svojim tijelom. Ovo kad kažem "žrtvu" ne mislim na stvarnu žrtvu nego na drugu osobu, ono, mani me se. Da, pripijena odjeća zna bit napeta. Možda da hodamo u vrećama? Ne bih rekla da mi nije normalno, jel što je normalno?? Normalno je ono što misli većina? Pa mi ljudi smo definirali normalno i nenormalno, ali to svi tumače na svoje načine. Uznemiruju me ratovi, loši i pokvareni ljudi, kriminal, vlada i njeni vladari, kmetstvo i ropstvo, al jedne gaćice?? Mogu mi biti samo smiješne što ne znači da ću ismijavati čovjeka. Bolje da više ne pišem na ovom forumu.
prije 24 dana, 08:08
> maremarenda: > > sanjaurban: > > Od svih grozota koje ljudi rade po svijetu (drugim ljudima) ovo mi se čini potpuno bezazleno, neka čovjek traži i kupuje što želi, ako nas ne uznemiruje može ovdje, što se tiče mene, biti do Sudnjeg dana. I moram reći, uopće me ne zanima šta on radi s tim što kupi. > Potpisujem svaku riječ. :) Mare, carica!
prije 24 dana, 08:10
> kondoliza: > Dečki koji vole čarape i žele slike, meni se uvijek mogu javiti. Skupljam lovu za donacije ljudima kojima život ovisi o tome, sa svojom plaćom to teško mogu pokriti, prodaja krpica mi baš i ne ide, tako da nemam apsolutno nikakvih problema ovo raditi za veće dobro. Eto, pametna i samosvjesna žena stvari preokrene u svoju korist (tj, opću dobrobit)
prije 24 dana, 08:15
> sanjaurban: > > kondoliza: > > Dečki koji vole čarape i žele slike, meni se uvijek mogu javiti. Skupljam lovu za donacije ljudima kojima život ovisi o tome, sa svojom plaćom to teško mogu pokriti, prodaja krpica mi baš i ne ide, tako da nemam apsolutno nikakvih problema ovo raditi za veće dobro. > Eto, pametna i samosvjesna žena stvari preokrene u svoju korist (tj, opću dobrobit) Ahah, hvala ti. 😁 Da, i mene više muče stvari koje si navela, nego što se netko pali na smrdljive čarape, stopala ili što god već ljude pali. 🤷🏻‍♀️
prije 24 dana, 08:20
Odlično! Nadam se da pošto nemate vremena pored brige o weltschmerzu nećete na forumu otvoriti temu o nekim banalnim glupostima ili ubuduće komentirati postove koji su manje važni od ratova, gladi i drugih pošasti koje je zmislio ljudski rod, jer onda možemo krpice pretvoriti u neku humanitarnu organizaciju radije nego forum za kupnju, prodaju i ćakulu, jel tak?!
prije 24 dana, 09:00
Nisam ovdje vidjela neke ozbiljne teme o 3. svjetskom ratu, klimakteriju, ozbiljnoj temi kako biti sretna osoba.....ali dio otvorenih tema vrlo je ozbiljan. Također, u neozbiljnoj temi često na površinu isplivaju vrlo ozbiljne stvari. 50+ me naučio: Kada promijeniš način na koji gledaš na stvari i stvari koje gledaš se mijenjaju. Svaki dan razbijam svoje stečene predrasude i postajem sve tolerantnija, to je proces. Ako je žena previše okružena ženama, ljudi moji, treba malo pobjeći. Dečki mi uvijek otvore oči. Vidim da na stvari gledaju u skroz izmijenjenoj perspektivi...pa dobro promislim o onom kako mislim. Bude li forum za kupnju i prodaju, to će biti jako dosadno. Forum bi trebao imati slobodu, da svatko piše ono što misli, želi, što ga brine, kako gleda na stvari. Time se međusobno upoznajemo i promislimo o našim mišljenjima. X puta sam, pročitavši nečiji zanimljiv post, promislila- vidi stvarno, može biti i tako. Volim slobodu, razumijevanje, a generacijske razlike su mi poseban izazov. Razumijemo li svoju djecu? Način na koji misle, djeluju? Pokušavamo li to? Ima milijun tema koje još čekaju da se otvore..
prije 24 dana, 09:19
> sanjaurban: > Nisam ovdje vidjela neke ozbiljne teme o 3. svjetskom ratu, klimakteriju, ozbiljnoj temi kako biti sretna osoba.....ali dio otvorenih tema vrlo je ozbiljan. Također, u neozbiljnoj temi često na površinu isplivaju vrlo ozbiljne stvari. 50+ me naučio: Kada promijeniš način na koji gledaš na stvari i stvari koje gledaš se mijenjaju. Svaki dan razbijam svoje stečene predrasude i postajem sve tolerantnija, to je proces. Ako je žena previše okružena ženama, ljudi moji, treba malo pobjeći. Dečki mi uvijek otvore oči. Vidim da na stvari gledaju u skroz izmijenjenoj perspektivi...pa dobro promislim o onom kako mislim. Bude li forum za kupnju i prodaju, to će biti jako dosadno. Forum bi trebao imati slobodu, da svatko piše ono što misli, želi, što ga brine, kako gleda na stvari. Time se međusobno upoznajemo i promislimo o našim mišljenjima. X puta sam, pročitavši nečiji zanimljiv post, promislila- vidi stvarno, može biti i tako. Volim slobodu, razumijevanje, a generacijske razlike su mi poseban izazov. Razumijemo li svoju djecu? Način na koji misle, djeluju? Pokušavamo li to? Ima milijun tema koje još čekaju da se otvore.. Sanja mudro zboriš svaka čast, ali i Nitu dobro poznam , jer drugačije je kad nešto doživiš što izgleda ona je, probudi se taj bunt. Dobra Vam je spika kud sreće da možemo mijenjati ovaj svijet , bićemo zadovoljne ako u svojim mogućnostima iako su male bilo što dobro napravimo zbog te naše djece.
prije 24 dana, 20:44
Ma, naša draga mare, kako ona nas miri😊, ma, nemremo se urbanica i ja posvadit, malo se počarkamo... Ona uleti u temu i malo sve uzburka. Ja puno promišljam o ljudskoj vrsti, i imam puno pitanja i nedoumica, pa si malo pročitam nekog filozofa, pa mi je još manje jasno 🤣🤣🤣, jer neki progresivni mislioci imaju grozne stavove o ženama, i to me buni. Kinezi imaju jin i jang, muška energija je dan, pozitiva, dobro, ženska noć, mrak, loše... A, tako napredna civilizacija. Gledam pse, mužjaci drže ženke na pijedestalu, ove ih mogu gazit i tuć. Kužim da je u svakom živom biću nagon za preživljavanjem i nastavkom vrste,i zato kužim i ratobornost, al di se tu uklapaju nošene čarape, sodomije, nekrofilije,sadomazohizam, pedofilije, to ću još malo pričekati da shvatim
prije 23 dana, 07:42
Nito nije mirenje ali znaš da se znamo, a ako njih budeš čitala sve će ti se zbrkati, zato sam prestala (pravo filozofiranje što bi se u žargonu i reklo). Teško je u današnjem svijetu biti pametan, bilo je svega i prije ali danas tehnologija napravila sigurno više lošeg nego dobrog pogotovo za mlade, fućkaj život kad većina mladih traži partnera preko interneta., i dalo bi se još svašta dodati., ali nije za tu. Vas dvije svaku poštujem i cjenim na svoj način različite ste ali ste obadvije svoje. U ovom ludom svijetu moramo za sebe osobno naći nešto što nas veseli, što manje sitnih stvari koje usrećuju jer kako je krenulo od svega da ne nabrajam jedino se možemo nasmijati sa pravim prijateljima i obitelji te je sretan onaj ako ima bar jednog pravog prijatelja ili nekog kome vjeruje, ja sam na sreću to našla što me uvijek diže., sretna sam što se malim stvarima mogu radovati a to je velika stvar bar za mene. Najgori je strah koji je nametnut ljudima i obrazovanim mladim ljudima koji nevide neku svjetlu budućnost to me najviše boli. Nećemo dalje imalo bi se što idemo na dobru kavu., ručak rano skuhan zbog vrućine tako da ćemo ovu Nedjelju uživati. :)
prije 23 dana, 08:01
Daaaa, Mare pomiriteljica i dobra duša. Ma, nemrem se posvađat ni sa kim, pogotovo na forumu, samo brbljamo, to je dobro za živce. Cijenim Nitos i njena razmišljanja, ponekad mi se otvore oči na neki bistar osvrt. Da, moguće da neke životne situacije utječu na naša mišljenja, ja nemam nikakvih traumatičnih iskustava. Likovi koji ti se približavaju u tramvaju na 1 cm udaljenosti, samo odeš (bez obzira na gužvu) i jedva čekaš da te netko pita što se guraš. Mladi danas funkcioniraju na drukčiji način nego mi. To je slično onome kako smo mi bili različiti u odnosu na naše roditelje i sukobili se s njima oko sitnica, ali i krupnih stvari. Oni su išli na plesnjake, a mi u disco. Oni su mislili da su plesnjaci super, a disco sodoma&gomora, ali u osnovi to je bilo vrlo slično. Forumi su mi dobri jer vidimo i druga mišljenja. Kad sjedneš s nekim na kavu, nema nikad toliko dobrih tema na jednome mjestu. Da, jako malo stvari možemo promijeniti razgovorom, međutim razgovorom unutar jedne obitelji ili zajednice može se napraviti puno dobrih koraka. Pa šta što drukčije gledamo na smrdljive gaće. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7cb626d4d54a581d9899efbc4e59e632.jpg)
prije 23 dana, 08:36
🤣🤣🤣 Dobre ste mi obje, kaj je da je! A, to u tramvaju-NEĆU SE MAKNUT NEGO ĆU NJEGA MAKNUT OD SEBE. Lijepo se počneš derat na spodobu i on pobegne van, ako se makneš ode on drugoj..
prije 23 dana, 08:42
> Nitospitos: > 🤣🤣🤣 Dobre ste mi obje, kaj je da je! > A, to u tramvaju-NEĆU SE MAKNUT NEGO ĆU NJEGA MAKNUT OD SEBE. Lijepo se počneš derat na spodobu i on pobegne van, ako se makneš ode on drugoj.. Haha, meni je malo neugodno bit u centru pažnje u prepunom tramvaju!!
prije 23 dana, 09:00
> sanjaurban: > > Nitospitos: > > 🤣🤣🤣 Dobre ste mi obje, kaj je da je! > > A, to u tramvaju-NEĆU SE MAKNUT NEGO ĆU NJEGA MAKNUT OD SEBE. Lijepo se počneš derat na spodobu i on pobegne van, ako se makneš ode on drugoj.. > Haha, meni je malo neugodno bit u centru pažnje u prepunom tramvaju!! Sad ste me lijepo nasmijale obadvije ma super ste <3 :)
prije 23 dana, 10:27
A, i ti se voliš skrivati? 🤣🤣🤣 Tak sam i ja pokušavala pa odustala, nemreš se pogrbit više nego što možeš 🙄
prije 23 dana, 11:18