Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OPREZ, i ovog ima na Krpicama...

Naravno, uvijek skrivena, haha, al se ne grbim, leđa gledam da su mi ravna ko daska! Trebali bismo otvorit neku temu koja će se zvati 50+ pa brljavit gore da ljudima ne ubijamo temu. Makar- tema u kojoj će svi napisati konkretno mišljenje o liku koji traži čarapice- bit će vrlo dosadna, već na 2. stranici će se odgovori ponavljati i slučajni čitač se neće nikako zabaviti. Mare, pa smijeh nas drži u ovim otužnim vremenima u kojim ljudska glupost pobjeđuje sve vrijedno i plemenito...tako da...smijeh je lijek....
prije 23 dana, 12:27
Pa, primjetila sam da tema uvjek vrlo brzo zamre, al mi se ne predajemo, uvjek neš iskopamo,zanimljivo(kako kome, doduše)
prije 23 dana, 12:45
Znam Sanja da je lijek, meni pogotovo, iz svega pokušavam izvući ono najbolje i najsmješnije to mi daje snagu i radost. A i ova moram priznati ti je dobra 50+ da to to to, trebale bi se javiti žene sa 50+ ili kao kod mene 60+ . Davno je to kod mene bilo ajoj kao curica sam bila, blago Vama mada ni meni ništa ne fali, jučer na bazenu se skompala s nekim ženama pa mislile da imam oko 50 pa baš me briga hahahahahahha :)
prije 23 dana, 13:43
Mislin da nas nitko ne čita kad zabrijemo, al baš nas briga, da, baš me zanima u što bi se mogla izrodit ta tema, a 60+ spada u 50+ koliko vidim.....slično ti to dođe, 3 sijede dlake viška i koji novi komad u ormaru. Ja pokušam nešto napisat kad osjetim da će tema biti zabavna ili izazovna, a o većini tema nemam pojma pa ih preskočim, ne znam šta bi pametno rekla o rozaceji, najmu stanova, vintedu, paketomatu, serumima ili bolovanju, tu sam totalna nula...da MK malo umiru vidi se i po forumu, nema teme o dijetama uopće, to je svako ljeto pod obavezno, nema teme o vježbanju također, sve su umrle, više nema ni prevara.....a teme o torbama su neka daleka prošlost (te su bile najnapetije)....
prije 23 dana, 14:41
> sanjaurban: > Mislin da nas nitko ne čita kad zabrijemo, al baš nas briga, da, baš me zanima u što bi se mogla izrodit ta tema, a 60+ spada u 50+ koliko vidim.....slično ti to dođe, 3 sijede dlake viška i koji novi komad u ormaru. Ja pokušam nešto napisat kad osjetim da će tema biti zabavna ili izazovna, a o većini tema nemam pojma pa ih preskočim, ne znam šta bi pametno rekla o rozaceji, najmu stanova, vintedu, paketomatu, serumima ili bolovanju, tu sam totalna nula...da MK malo umiru vidi se i po forumu, nema teme o dijetama uopće, to je svako ljeto pod obavezno, nema teme o vježbanju također, sve su umrle, više nema ni prevara.....a teme o torbama su neka daleka prošlost (te su bile najnapetije).... Hahahahahaha , ma vjerujem da čitaju ali vrućina je većina mi se žali da ju teško podnosi , ja sam danas odlično ali uz klimu. Doće te teme opet sigurno., drago mi je da nema tema o prevarama to je dobro, :)
prije 23 dana, 16:17
Je, izgleda kao da je neko mrtvilo na krpicama, opće ne kužim kaj je to, jel fakat odlaze u ropotarnicu ili smjena generacija... Mislim da nema potrebe za 50+ forumom, mislim da nas godine ne razlikuju, bar ja imam takav dojam, a i inače mi je isto družila se sa 75ogodišnjakinjom ili 30ogodišnjakinjom... Pokušavam otvorit novu temu, otkrila sam recept za izbjeljivanje zubiju, ali nemogu. I dešava mi se da mi mobi blokira id ovih UŽDARITY reklama
prije 23 dana, 18:42
Sad vidim da se tema o smrdljivim čarapama kvalitetno razvila i bez mog doprinosa :D ali ovo o izbjeljivanju zubi me stvarno zanima...
prije 22 dana, 05:34
🤣🤣🤣 Znači, ja sam u šoku, meni su zubi posvijetlili dvije, tri nijanse, ono tamno između zubiju kaj ne odlazi ni pjeskarenjem - sve otišlo, bez ikakve osjetljivosti zuba, mesa. Za one sa orirodno tamnim zubima neznam, ali sve ljubitelje kave, čaja, crnog vina, pljugi kojima od tog tamne zubi... To sam napravila orije 10ak dana i pričekala sam prije nego podjelim sa svijetom da vidim ima li kakvih nuspojava. Znači, žličica kurkume, soli, limunovog soka i paste za zube, s tim opereš zube u par navrata i čudo. Jedino koristit staru četkicu jer požuti i za teže dostupna mjesta one interdentalne četkice. Probajte!
prije 22 dana, 08:31
> Nitospitos: > 🤣🤣🤣 > Znači, ja sam u šoku, meni su zubi posvijetlili dvije, tri nijanse, ono tamno između zubiju kaj ne odlazi ni pjeskarenjem - sve otišlo, bez ikakve osjetljivosti zuba, mesa. Za one sa orirodno tamnim zubima neznam, ali sve ljubitelje kave, čaja, crnog vina, pljugi kojima od tog tamne zubi... > To sam napravila orije 10ak dana i pričekala sam prije nego podjelim sa svijetom da vidim ima li kakvih nuspojava. Znači, žličica kurkume, soli, limunovog soka i paste za zube, s tim opereš zube u par navrata i čudo. Jedino koristit staru četkicu jer požuti i za teže dostupna mjesta one interdentalne četkice. Probajte! Ooooo! Hvala na savjetu :D mene isto muči jer sam ljubiteljica svega navedenog što potamni zube, a pjeskarenje je kratkotrajno rješenje
prije 22 dana, 09:13
Baš me zanima efekt...
prije 22 dana, 11:29
Nito, probačemo pod obavezno., javimo rezultat. Ja cešče sa korom od banane , unutarnjom stranom od kore isto nije loše.
prije 22 dana, 16:05
> Nitospitos: > Baš me zanima efekt... Hvala za recept. Što znači u par navrata. Danas operm, sutra i prekosutra ili ??
prije 22 dana, 16:47
Kora od banane? Zanimljivo... Ja sam oprala taj dan dva puta, i još sutra dva puta, jer sam vidla da postepeno skida, i sad operem jednom dnevno jer srčem kave i pljuge🤣🤣🤣 Al, ja i inače perem uvjek nakon kave zube, baš zbog toga. Nego, sjetih se svoje frendice, ona je odrasla u Bedekovčini u zagorju, oni su imali jednog koji je krao gaće sa štrikova po noći🤣🤣🤣, onda su počeli sušit veš samo prek dana, al, ok, on je bio "normalan", bar je čiste krao🤣🤣🤣
prije 22 dana, 18:05
Čovječe, već ste na zubima, nisam se ni okrenula. Pa to je začarani krug- izbjeljuješ, kava, cigara, banana, soda, vino, kurkuma, ne znaš više šta jesi i šta nisi o:) ja san lina za to al drago mi je da vam djeluje.....!!
prije 22 dana, 18:36
Pa, tako nekako... 😃
prije 21 dan, 05:21