Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OPREZ, i ovog ima na Krpicama...

> sanjaurban: > Čovječe, već ste na zubima, nisam se ni okrenula. Pa to je začarani krug- izbjeljuješ, kava, cigara, banana, soda, vino, kurkuma, ne znaš više šta jesi i šta nisi o:) ja san lina za to al drago mi je da vam djeluje.....!! E baš sam pomislila na to još jučer što je bila tema a gdje se otišlo ali sve dobro došlo, Sanja za to najmanje treba vremena koliko ga utrošimo na kuhanje, glancanje i peglanje ufffffff, da ne nabrajam ostalo, uvijek su nam svi ispred nas samih pa moramo probati nešto za sebe. :)
prije 21 dan, 13:41
Je, trebamo radit stvari koje nas uveseljavaju, ja sam na najmanju mjeru svela glancanje i kućanske poslove, radije ja šećem nego rintam po kući i brišem zrnca prašine koja nitko ne vidi. U pol sata dnevno koliko napravim to je to. Bitno mi je da nam je odjeća čista i da po kući nemam gomilu suvišnih stvari koje samo onako stoje. Muž kuha i pospremi za sobom pa mi je to jedna velika briga manje. Nemam male djece ni kućnih ljubimaca, a sportsku odjeću ne moram ni peglati. Imam dosta stvari koje ni ne treba pegleti, npr od viskoze, to je milina, a on ima samo 2 košulje za posebne prilike i ne voli hlače na crtu, opet milina!!!!! Trebamo si olakšati život!!
prije 20 dana, 06:44
> sanjaurban: > Je, trebamo radit stvari koje nas uveseljavaju, ja sam na najmanju mjeru svela glancanje i kućanske poslove, radije ja šećem nego rintam po kući i brišem zrnca prašine koja nitko ne vidi. U pol sata dnevno koliko napravim to je to. Bitno mi je da nam je odjeća čista i da po kući nemam gomilu suvišnih stvari koje samo onako stoje. Muž kuha i pospremi za sobom pa mi je to jedna velika briga manje. Nemam male djece ni kućnih ljubimaca, a sportsku odjeću ne moram ni peglati. Imam dosta stvari koje ni ne treba pegleti, npr od viskoze, to je milina, a on ima samo 2 košulje za posebne prilike i ne voli hlače na crtu, opet milina!!!!! Trebamo si olakšati život!! Sanja tvoj zgoditak da muž kuha, da se sada udajem sigurno bih provjerila jel zna što napraviti od kućanskih poslova, ovako od toga ništa, jaja nije spekao u životu, kuhinja mu je potpuno strana a veliki gurman i voli puno papati. Vruće se željezo kuje to treba od početka sada je kasno za to. :)
prije 20 dana, 15:09
A, mare moja , ako je gurman, možda je i znao tada kuhati, al je pametan bio pa se pravio da nezna, al zna za onu;željezo se kuje dok je vruće😃 Bar bih ja tako 🤣🤣🤣
prije 20 dana, 16:19
Joj, cure moje, znam da nije kod svake ista situacija, ovisi gdje ljudi rade, koliko trebaju biti angažirani na poslu, koliko im vremena ostane u danu, jesu li po prirodi znatiželjni i zainteresirani za kuhanje ili su bolji s alatima u limariji, mehanici. Ovo moje stvorenje je išlo u vojsku pa u rat i nakon rata je došlo kod mene. Nije znao apsolutno ništa o kućanstvu, struji, kuhinji, strojevima u kući, povrću, a kamoli o pitama i štrudlama. Ja sam tada radila dva posla, a on je radio do 14 sati. I šta će....pa neće mene čekat. Jedno od prvih konkretnih jela: Hobotnica u tijestu. Tijesto smo kompletno bacili u smeće, ali hobotnica je bila mljac, mljac. Ništa se nisam bunila, samo sam se smješkala. I tako, mic po mic.....
prije 20 dana, 20:19
Lukavo i pametno ne prigovarati a upravo sam to radila mlad lud , a točno ovisi o poslu, putovao češce zbog prirode posla pa ga spakuj na put pa raspakuj, pa nisam mogla tražiti da kuha. :)
prije 18 dana, 04:43
Da, svako kućanstvo stekne neke svoje navike...
prije 18 dana, 06:03
E koja ono tema bi a odvede nas do supruga a da ih još malo jače ogovaramo hahahahhaha :,'(
prije 18 dana, 13:05
O kolekcionarima rabljenih čarapa🤣🤣🤣
prije 18 dana, 13:52
:') :') :')
prije 16 dana, 12:57
1 2 3 4