Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hitno!! krivi podatci pri uplati !!

Trebam jednoj djevojci hitno uplatiti novce na račun, no uplačujem preko internet bankarstva i treba mi i sjedište primatelja....što mi nije poslala!! [:ljut] Na krpicama joj piše da je iz Rovinja, šta ako napišem da je iz Rovinja?? Ima li koja od vas savjet, ako napišem točno ime i broj računa...a krivo mjesto, dali bi se moglo dogoditi da joj novci ne budu uplačeni??
2013 10 18
Napiši samo banku (npr. Zagrebačka banka), bez grada
2013 10 18
Ma nema problema, bitno da je račun točno upisan. Za mjesto možeš staviti i običnu točku. Znam jer stalno plaćam preko neta :)
2013 10 18
Eeeee...bolje ju pitaj jer meni recimo preko net bankarstva nece nekad (ali samo nekad, ne kuzim??) provesti transakciju do kraja ako ne pisem sjediste (tj. mjesto). A znalo se dogoditi da pise da je cura recimo iz Pule na profilu, a ona iz nekog mjesta pored...jbg. Pitaj ju, a sta ako zakasnis jedan dan sa uplatom, shvatit ce valjda.
2013 10 18
jesi ti uplacivala vec tako?? strah me sta ako novci ne budu njoj sjeli... :/
2013 10 18
Samo broj racuna , ime i prezime ako znaš i banku, to bi bilo dovoljno
2013 10 18
pa ako je broj racuna tocan, njen tj., kako bi mogli sjesti nekom drugom [:smijesi]
2013 10 18
Pa nece sjesti drugom normalno ali kazem, ima nekih net bankarstava gdje nece provest transakciju ako ne upises sjediste. Bar meni, ja sam u RBA.
2013 10 18
hvala!!! [:zaljubljen] uplatila sam pa di pukne-pukne!! [:zaljubljen]
2013 10 18
ne brini se ja isto imam internet bankarstvo pa da napišen bilo koji grad uplata ti sjeda na taj račun pitala sam u banci jeli to bintno rekli su mi da nije [:smijesi]
2013 10 18