Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Posudivanje odjece

Pozdrav cure,ja sam sad toliko ljuta da sam morala zapalit iako uopce ne pusim [:frustriran] Naime,posudila sam proslu subotu haljinu iz moje prodaje prijateljici i ona mi ju je danas vratila,cistu i opranu,da bi ironija bila veca cura mi je danas uplatila i trebam poslati i pogledam haljina mi je prokurena od cigarate,nemogu vjerovati da nekome posudim i da mi vrati u takvom stanju,nemam pojma sta sad da radim,sta cu reci curi koja je uplatila,stvarno se osjecam jadno,a sto je najbolje nisam kriva [:place] [:place]
2013 10 18
Uplati joj nazad novce.... I izvini se
2013 10 18
a uzas....
2013 10 18
pa reci da joj ne možeš prodati takvu haljinu i vrati joj novce. to bi bilo logično. makar ne znam zašto si posuđivala nešto što ovdje prodaješ, meni to stoji u drugom djelu ormara.
2013 10 18
to s posuđivanjem je uvijek rizik [:tuzan]
2013 10 18
A istinu,sto drugo ti preostaje [:sokiran] tako je i meni jedna frendica strgala patent na bershkinoj torbi i nije se udostojila ni ponuditi da plati popravak [:frustriran]
2013 10 18
Ako nije jako vidljivo mozda curi nebude smetalo, eventualno se dogoorite za popust.. Svi smo ljudi, reci otvoreno.. :)
2013 10 18
po meni bi bilo ok da curi vratiš novce, nadam se da ti tako nešto više neće past na pamet
2013 10 18
Sve što prodajem mi je odvojeno, dakle, to ne nosim više. Tako da.. nije da baš nisi kriva. [:tuzan] Vrati novce, ispričaj se i pamet u glavu za ubuduće!
2013 10 18
Ja sam prije znala posuditi robu ali vise ne jer nikad se nitko od njih nebi sjetio vratiti dok nebi trazila. Jednom sam posudila jedoj curi jednu vestu da bi se ona sa jednom drugom curom mjenjala za moju vestu [:ljut] [:ljut] i od tada vise nikome ne posudujem [:jezik]
2013 10 18
Ja sam prije znala posuditi robu ali vise ne, jer nikad se nitko od njih nebi sjetio vratiti dok nebi trazila. Jednom sam posudila jedoj curi jednu vestu da bi se ona sa jednom drugom curom mjenjala za moju vestu [:ljut] [:ljut] i od tada vise nikome ne posudujem [:jezik]
2013 10 18
Prijateljica mi je i bilo mi je glupo odbit je,ali nikad vise nikome pa ni mami ne posudujem [:place]
2013 10 18
Lijepo sto si joj udovoljila ,time si pokazala da si dobra,ali ipak ono sto ti je za prodaju nisi trebala posuđivati!Na greskama se uci,kako kazu..!
2013 10 18
Objasniš joj o čemu se radi i vratiš joj novce .. [:smijesi]
2013 10 18
Užas!!!Ja sam prije 3 godine posudila novu haljinu koju nikad nosila i kojja je koštala 400 kn frendici koja je također spalila cigaretom (kao bila je na koncertu gdje je bilo krcato ljudi,pa je rekla da nije ona kriva hm),ali na moj šok nije bila jedna rupica,nego sam ih izbrojila ni manje ni više nego 16.Čovječe kao da se namjerno namještala nekome da gasi cigaretu o nju.Naravno,haljina je završila u smeću,a s njom ne pričam ni dan danas. [:frustriran]
2013 10 18
1 2