Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Za dobrobit svih krpičarka

ovo na krpicama sve više postaje preeeestrašno, vjerojatno ima puno ljudi koji su istog mišljenja kao i ja. Što više gledam po tražilici prestrašno mi je da one npr. badiće s resicama s Ebaya ljudi prodaju za 150, 200 kn, pa čak i 100 kada na Ebayu novi ne koštaju niti 65 kn s dostavom iz Kine... Ili stvari iz Tally Weija koje su puno skuplje nego kada su nove stigle u dućan prije jedno 2-3 godine pa neke čak i više, a da ne pričam o stvarima koje su nove, a potrgane dođu ili nabijanje cijena za majice koje ne vrijede ni jednu trećinu cijene koja je stavljena jer bilo tko s mozgom će si malo promisliti o tome i neće to kupiti i onda dolazi do toga da moram imati veće cijene za svoje stvari jer prilikom zamjene cura za nošenu haljinu iz npr. Tally Weijla i kojoj je cijena 50-70 kn traži za zamjenu nove ne nošene čizme koje u Deichmanu koštaju trenutno 270 kn :-S I to ne jedna cura nego mi se to stalno događa, ne znam možda sam ja glupa pa bi trebala prodavati iznošene stvari, a ne njima prati pod, stavljati astronomske cijene i ne govoriti ljudima da možda ali gumb, ili slično... Stvarno bezobrazno.... e da i neki dan gledam hlače s mašnicama koje sam naručila s Ebaya za 70 kn, cura prodaje za 250, stvarno se počneš osjećati glupo... Htjela bih vas zamoliti da ostavljate komentare koji su realni da se drugi ne opeku ako niste zadovoljni sa stanjem robe, a kada bi to bilo moguće ja bih najradije postavila temu u koju bi postavljala stvari ljudi koji tako bezobrazno varaju na cijenama...
2013 10 24
No sikiriki, ako mislim da netko nije fer s cijenama, produžim dalje i to je to
2013 10 24
ma ajde još to, ali dolaze mi strgane stvari kakve ja ne bi dala niti u Caritas jer bi me bila sramota!!!
2013 10 24
nove ne nošene
2013 10 24
Potpuno se slažem sa svima što je napisano. cure ne znam što glume ali cijene su katastrofa. pa u dučanu nisu tolike ali stvarno.. Koliko teć obuće iz roberta kupljene za 40 kn prodaju po 200 kn haloo o čem mi pričamo ovo je stranica po kojoj će ljudi jeftinije kupiti a ne Vama puniti džepove [:znoji] aa i mi se bezveze nerviramo [:frustriran]
2013 10 24
Ja bi stavila povratnu da drugi znaju što mogu očekivati, za sad imam samo pozitvna iskustva..dokle će [:smije]
2013 10 24
Ja jučer vidjela kod jedne cure haljinu 300kn, ista takva u čajneza za duplo manje :D A haljina ima čak i etiketu, čajnesku dakako [:kesi] A ovaj ebay nakit za dolar... huh [:vrti] [:vrti] Bit će bolje [:hihot]
2013 10 24
meni je danas došla jedna takva haljina, ali čekam da vidim da li će se to riješiti normalnim putem, a frendici došla nova torbica sa strganim remenom tako da nije nosiva....
2013 10 24
evo meni maloprije upit za nove gležnjače za zamjenu,gledam na njenom profilu adidas ,nike trenirke ,ali na njima piše nije za zamjenu .Ja kažem može za trenirku ,a ona ma bi ja ali nije moja !! [:sokiran] Ja odgovaram da i cipele isto nisu moje !! koji pacijent !!! [:sokiran] [:sokiran] šta mislite o takvim ???? Mada znam odgovor [:znoji] [:znoji] [:jezik]
2013 10 24
slažem se sa svime.. još da dodam k tome; napiše da je dobila na poklon..pa stavi cijenu 200 kn.. [:sokiran] ili kad stave nije original..cijena 300 kn... ma hajde molim te..ko je tu lud?!
2013 10 24
a mislim ako se nečeš mjenjati za nešto onda tako kažeš, ja sam se čak htjela mijenjati za svoje čizme ali ne za haljinu od 50 kn... i kaj je najbolje pitanje da li je to sve uopće original ovo nike i to....
2013 10 24
seina18 [:smije] možda stvarno nije njena roba, al ja izbjegavam i poznanicima naručivat s ebaya, a di ne poslovat s tuđom robom na krpicama...
2013 10 24
Definitivno je turbo bezobrazno napisati za nešto da nije nošeno, a nošeno je. Onda ja za zamjenu pošaljem svoje nove nikad nošene tajice, a meni stigne donji dio trenirke sa zelenim flekama i još k tome izgleda ko da je Tisak kutija brusila zube na spomenutom. [:frustriran] [:ljut]
2013 10 24
a što s onima koje se mjenjaju na način kad je njen artikl skuplji 10-15 kn i pita što ćemo s razlikom??? [:boji] [:boji] [:boji] a kad ja dam svojih 3 stvari za njenu jednu onda je to OK .... mislim, na početku sam radila tako, sad više neću...gledam da smo tu negdje s cijenama kad se idem mijenjati (sigurno neću tražiti nešto 5 puta skuplje), ali ove razlike do 20 kn su meni minorne... ili možda ja griješim??? [:vrti] [:vrti] [:vrti] btw, uvijek ubacim nešto ekstra i kod prodaje i kod zamjene [:hihot] [:hihot] [:hihot] ali kad me baš pita a što ćemo s 5 kn? e onda se neću ni mijenjati pa će moju stvar i poklon dobiti netko tko je fer [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 10 24
Meni zamjene nemaju baš nekog smisla jer svatko nabija cijenu kako hoće. Ja recimo cijenim novu torbicu 55kn, a neka cura najobičniju nošenu majicu 70kn. I da se mijenjamo, plus moram dodat 15kn? Hvala, ali ne bih!
2013 10 24
1 2 3 4