Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Eto morala sam otvorit ovu temu jer naprosto ne vjerujem svojim očima, a znam da ima sigurno jakoo puno cura koje se samnom slažu! Torbe markirane s cijenama od 4000kn čak i 8000kn???? Pa većina ljudi koji su zaposleni u našoj državi ne mogu zaraditi 8000kn ni za 3 mjeseca! Shvaćam netko ima više novaca , netko manje, to je tako uvijek bilo i biti će. Nema se bogataš što hvalit s onim što ima niti se sirotinja treba sramit jer nešto nema! Ja imam prijateljicu kojoj pomažem, imam tu i oglas postavljen za poklanjanje i moram priznat da mi se nekoliko predivnih cura javilo i o vlastitom trošku poslalo paketiće s nešto odjeće da pomognu. Ovim putem još jednom ću im izreč hvala! Ali te cure koje su poslale isto nisu "Sanaderove kčeri" ali su pomogle!!! Žalosno da onaj tko ima punooo nebi dao niti jednu poderanu čarapu! Ovu temu otvaram baš zbog jedne rasprave na jučerašnjoj sličnoj temi (koja je sada uklonjena) gdje su cure jačeg imovinskog stanja počele pljuvat po nama slabijeg, omalovažavale i čak sam dobila dojavu da su slale i privatne poruke curama te ih vrijeđale.. To meni ne graniči s zdravom pameti! Uostalom ruku na srce ja da imam toliko novaca da si kupim oriđiđi chanel torbu, onda bi ju nosila dok ju ne bi iznosila, i bacila bi ju na kraju u kanu za smeće! + Da imam toliko novaca ne bih se nikad niti pojavila na krpicama , što bih onda uzimala rabljenu odjeću ili se mijenjala ili bilo što slično.. otišla bih tako visokog nosa u butik kupila si novo što mi treba i bok.
2012 12 14
Eto to je ukratko :))) sigurna sam da ima još puno cura koje se samnom slažu. [:poljubac] svima!
2012 12 14
AMEN!!!!
2012 12 14
jest pravo govoris
2012 12 14
je, potpuno se slažem sa svime što si napisala, baš jučer čitam i ne vjerujem, koliko zlobe i bahatosti nevjerovatno!!!! te su mi se cure toliko zgadile da nemam riječi [:ljut]
2012 12 14
ja uvijek sve propustim tako da ni neznam što je bilo. [:sokiran]
2012 12 14
Da baš su se zgadile, a kažem jednoj curi (meni se kasnije javila jer sam i ja sudjelovala u raspravi) je neka snjeguljica slala privatne poruke i vrijeđala ju!!! SRAMOTA! Iskreno kod tih cura da nađem više nešto i za 5lipa -nebih kupila! Rađe bi išla gole guze [:hihot]
2012 12 14
hahahaha..... [:hihot]
2012 12 14
Bitno da sam ja jucer ispala ocajna,bjedna i telepejka tako su me nazvale doticne
2012 12 14
ja bih pohvalila sve cure koje su meni i mojim sinovima pomogle i poslale pakete,a neke su i same studentice,pa i one skromno zive,,,hvala svima [:kesi] [:poljubac]
2012 12 14
uvijek propustim rasprave... jooooj...
2012 12 14
slazem se ima stvarno pretjeranih cijena [:smije]
2012 12 14
Jucer sam kupila prekrasnu haljinicu sa zakovicama u trgovini za samo 100 kn...tako da sam prosla super jeftino za razliku od krpica..
2012 12 14
Ja više nemam namjerju komentirati ovakve teme, nažalost.... Jeeeeeeer se u potpunosti slažem, ali iskreno?!Nemam volje da me se napada po pvt porukama samo jer sam izrazila svoje mišljenje i da me se optužuje da sam uvrijedila nekoga, a u potpunosti mi je jasno da nisam........... [:frustriran] [:sokiran] [:tuzan] [:ljut]
2012 12 14
Ivy7587, ................. gore navedena optužba je od iste djevojke XD
2012 12 14
1 2 3 4 5 ... 148