Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Malo sam bacila oko na parfeme koji se ovdje prodaju u nadi da ću nekaj povoljno možda upecati i moram se složiti da se debelo pretjeruje sa cijenama. Čim ste ga otpakirale i samo malo špricnule, cijena parfema bi trebala biti barem mrvicu manja nego u parfumeriji (da ne pričam da se preko lijepa.hr i notina mogu naručit zapakirani originali po puuuno manjim cijenama od vaših rabljenih parfemčeka).
2020 03 09
> Carmencita: > https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10377106/tesori-d-oriente-byzantium-100ml > https://www.lijepa.hr/parfemska-voda-tesori-d-oriente-byzantium_z28325/#100133 > Gledam zadnjih par postova i ja sam zaprepaštena. Pa čemu čuđenje... poštarina na lijepa.hr je 30kn.... pa računajte koliko će osoba "zaraditi"... nije da prodaje po duplo višoj cijeni.
2020 03 10
Meni je mozda cak i najkomicnije kad vidim "Zara like" naslove s cijenama po 200-300kn 😂😂😂
2020 03 11
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/10567859/snizeno-nova-zara-haljina-s-etiketom Sve s etiketom kupljeno na snizenju pa snizi na duplo vecu cijenu :D
2020 05 03
https://mojekrpice.hr/fashionbabee-329796 prodaje Zarine haljine koje su na aplikaciji jeftinije za 100kn obratit pozornost
2020 05 06
Mene uvijek iznenadi koliko bas te stvari koje kostaju vise nego u ducanu/webshopu imaju lajkova...
2020 05 06
https://mojekrpice.hr/items/obuca/10562807/guess-cvjetne-sandale-na-punu-petu Žešći oglas
2020 05 19
Upravo sam naletila na ovaj oglas: https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/10702513/balea-copacabana-i-caribbean-feelings Cijena kreme u dm-u je 30kn a spreja 12kn :|
2020 05 27
Pregledala sam par stranica dotične teme i razne vaše link-ove krpičarki koje po vama pretjeruju s cijenama - no te krpičarke koje "pretjeruju s cijenama", imaju ogroman broj pratitelja i visok broj povratnih, znači, svejedno se kupuje od njih 😏
2020 05 27
> Jeanne_: > Malo sam bacila oko na parfeme koji se ovdje prodaju u nadi da ću nekaj povoljno možda upecati i moram se složiti da se debelo pretjeruje sa cijenama. Čim ste ga otpakirale i samo malo špricnule, cijena parfema bi trebala biti barem mrvicu manja nego u parfumeriji (da ne pričam da se preko lijepa.hr i notina mogu naručit zapakirani originali po puuuno manjim cijenama od vaših rabljenih parfemčeka). Zao mi je da ti moram ovo reci ali na ljepa.hr su parfemi fejk. Za notino nisam 100% ali sumljam da su i oni origigi. U bipi su zenske mi priznali da proda se fejk. Jednostavno u hrvatskoj dobimo zadnju klasu i to je to. Tako da ako vidite cure da je parfem od 600 kuna (pogotovo chanel koji SAM odluci o akcijama ne ducan koji ga prodava) na “akciji” za 250- FEJK JE!! Prema tome, 90% ovoga sto cure tu prodavaju je fejk i cijene bi trebale biti nize. Ako niste u toj industriji, ne razumete se u tome i nemate iskustva kako je kupnja kozmetike izvan hrvatske, predlazem da procitate malo vise i informirajte se malo vise prije nego sto napisete “original” i nabite cijenu 400 kuna na pola bocice parfema. Ja osobno se ne usudim napisati original na nista osim ako nisam 100% i na zalost to inace znaci da sam kupila u Americi jer pitaj boga sto bi dobila tu.
2020 05 29
> Marta10573: > > Jeanne_: > > Malo sam bacila oko na parfeme koji se ovdje prodaju u nadi da ću nekaj povoljno možda upecati i moram se složiti da se debelo pretjeruje sa cijenama. Čim ste ga otpakirale i samo malo špricnule, cijena parfema bi trebala biti barem mrvicu manja nego u parfumeriji (da ne pričam da se preko lijepa.hr i notina mogu naručit zapakirani originali po puuuno manjim cijenama od vaših rabljenih parfemčeka). > Zao mi je da ti moram ovo reci ali na ljepa.hr su parfemi fejk. Za notino nisam 100% ali sumljam da su i oni origigi. U bipi su zenske mi priznali da proda se fejk. Jednostavno u hrvatskoj dobimo zadnju klasu i to je to. Tako da ako vidite cure da je parfem od 600 kuna (pogotovo chanel koji SAM odluci o akcijama ne ducan koji ga prodava) na “akciji” za 250- FEJK JE!! Prema tome, 90% ovoga sto cure tu prodavaju je fejk i cijene bi trebale biti nize. Ako niste u toj industriji, ne razumete se u tome i nemate iskustva kako je kupnja kozmetike izvan hrvatske, predlazem da procitate malo vise i informirajte se malo vise prije nego sto napisete “original” i nabite cijenu 400 kuna na pola bocice parfema. > Ja osobno se ne usudim napisati original na nista osim ako nisam 100% i na zalost to inace znaci da sam kupila u Americi jer pitaj boga sto bi dobila tu. Veću glupost nisam dugo čuo. Molim te, ne zbunjuj ljude sa ovakvim budalaštinama. Lijepa i Notino imaju istog distributera kao i parfumarije, bilo niche ili trgovine poput Mullera ili Douglasa. Parfemi su original, a jedini način da budeš sto posto sigurna da je miris original je da direktno kupis od proizvodjaca tj. Brenda poput Guerlain ili Frédéric Malle. Isto mi se zavrti u glavi kad vidim pametnjakoviće koji pričaju da Balkan dobiva najgoru robu ili da su testeri jači od komercijalnog pakovanja. Bez uvrede, ali molim da u buduce provjerite informacije koje pišete. Lp
2020 05 31
> Marinkovich: > > > Veću glupost nisam dugo čuo. Molim te, ne zbunjuj ljude sa ovakvim budalaštinama. Lijepa i Notino imaju istog distributera kao i parfumarije, bilo niche ili trgovine poput Mullera ili Douglasa. > Parfemi su original, a jedini način da budeš sto posto sigurna da je miris original je da direktno kupis od proizvodjaca tj. Brenda poput Guerlain ili Frédéric Malle. > Isto mi se zavrti u glavi kad vidim pametnjakoviće koji pričaju da Balkan dobiva najgoru robu ili da su testeri jači od komercijalnog pakovanja. > Bez uvrede, ali molim da u buduce provjerite informacije koje pišete. Lp Moram rec da se slazem s napisanim. Imam dosta parfema s Lijepa.hr i Notina i pouzdano znam da su originali. E sad, znalo mi se dogodit i kad u Mullera ili Douglasa kupim parfem da nije iste kvalitete kao taj isti parfem koji sam prethodno kupila isto u Mullera ili Douglasa. Ne mislim da su fejkovi nego se mozda zalomilo da su stariji ili nepropisno skladisteni. Takvi slucajevi se dogadaju i sa originalima, jbg greske u seriji su moguce, kako kod svih ostalih artikala tipa odjece i obuce, tako i kod parfema. To ih ne cini fejkovima, samo se dogodi artikal losije kvalitete. I takvu reklamaciju, ukoliko reagirate u razumnom roku, ce vam svi uvaziti. Znam iz iskustva.
2020 05 31
Sto znaci pouzdano znati da jesu ili nisu originali?
2020 06 03
> Desinićka: > Sto znaci pouzdano znati da jesu ili nisu originali? Znaci da sam imala originale, znam kako mirisu, kolika im je trajnost, intenzitet i ambalaza. Ono sta sam ja dobila su 100% bili originali, a narucivala sam dosta i sa Lijepa.hr i sa Notina. Isto tako tribate znat i razlikovat originalan parfem losije kvalitete(dogada se), neispravno cuvan ili star, od fejka. U bilo kojoj od navedenih situacija ce vam se reklamacija uvazit. Parfemi i njima dolaze zapakirani, ne moze se znati sta je tocno u svakoj bocici. Parfemi gube na kvaliteti ili greskom u proizvodnji ili neispravnim skadistenjem, ako je dosta star, itd. Ne moze se znat dok se bocica ne otvori. Ja sam prije par godina imala situaciju sa Good Girl parfemom kupljenim u Mullera i La vie est belle kupljenim u Douglasa. Oba originala. Jednostavno greska u seriji. Odmah su mi ponudili povrat ili zamjenu. Tako da nije uvijek fejk u pitanju.
2020 06 03
Marta, ako nekog optužuješ, a u ovom slučaju su to Lijepa.hr, Bipa i 90% krpičarki onda bi ipak trebala nekako dokazati svoje tvrdnje, a ne "ženske u Bipi su rekle". Da živimo u Americi, Lijepa.hr bi te možda tužila za ovo što pišeš.
2020 06 03