Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

https://mojekrpice.hr/items/kozmetika/11311528/good-girl-carolina-herrera-80ml-novo 1200 kn za Carolina Herrera Good girl od 80 ml??? Pa na Notinu se prodaje za 869 kn, a na Lijepa hr je trenutno rasprodan u toj mililitrazi, ali imaju testere od 80 ml i cijena im je 593,90 kn. https://www.notino.hr/carolina-herrera/good-girl-parfemska-voda-za-zene/ https://www.lijepa.hr/parfemska-voda-carolina-herrera-good-girl_z197184/
2020 10 06
Mango čizme(gležnjače) koje su do prekjučer bile na webu po promo cijeni od 249kn, ovdje se naveliko preprodaju po 330kn i više. ![] radi se o ovom modelu: (http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/df45a6cfa140143d53fc45b1edb7a663.jpg)
2020 10 14
Najviše primjećujem da se cijene nabijaju za nošene cipele. 300+ za vidljivo nošene cipele. nezaposlena sam i pokušavam naći čizme i tenisice za zimu, ali kad vidim cijene gubim volju išta više gledati. nije me briga koja su marka i koliko su bile plaćene pred 5 godina i koliko su stajale uz ormaru, kad se VIDI da su nošene i/ili iznošene, wtf. Na sniženjima i akcijama se nađu nove za te novce, i to kožne.
2020 10 17
Drage moje zenice, moram priznati da sam i sama ostala jaaako iznenadena kada sam otvorila profil na Krpicama. Prvo sam ga otvorila u namjeri da kupujem, a onda sam u svom ormaru pronasla neke stvari koje sam odlucila prodati. Ono sto sam stavila u prodaju je roba koja je nova ili jaaaako malo nosena za zaista smijesnje cijene. Carape hulahopke sam recimo stavila za 20 kuna nove upakirane iako sam ih ja kupila za vise. Zasto? Pa zato jer mi stoje i ako ih nisam do sad otvorila , niti necu i smatram da u zivotu treba biti realan i fer prema drugima. Da mi stoje za njih bih imala 0 kuna, ovako sam ih lot od 3 para prodala za 50. Simbolicna cijena, ali sam nekoga razveselila. Mislila sam da je cilj Krpica opcenito prodaja po nekoj razumnoj prihvatljivoj cijeni, no kada sam vidjela da se torbe prodaju za 5000 kuna, 2000 kuna, tenisice za 3600 kuna ostala sam iznenadena. Vjerujem da svaki artikl ima svojega kupca, ali meni to nije normalno. Takoder sam primjetila nesto sto su vjerujem mnoge od vas, da se ovdje preprodaju stvari po DAAALEKO vecoj cijeni. Tipa parfemi. Na Notinu preko kojega kupujem vec jako dugo i odusevljena sam njime , cijenama, kvalitetom i ponudom cijene nekih poznatijih parfema u velikim militrazama budu npr 60 mililitara po 400 kuna, a ovdje se 30 mililitara prodaje za 600 kuna , pa cak i vise.. Shvatila sam kako se mnoge zene ovdje bave preprodajom i smatram da to nije u redu, Rijetko kada se na Krpicama nade nesto korektno za normalnu cijenu i ako se tako nastavi puno nas ce jednostavno otici s Krpica jer ovakva kupoprodaja zaista nema smisla.
2020 10 30
https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/11446733/louis-vuitton-speedy-torba 2900 kn za repliku?? Daj zeno dodi sebi, za par stotina vise se nade original u super stanju.
2020 10 30
Sad ću možda biti bezobrazna... aliiii... ne razumijem ovaj post iznad - prodana su 3 para hulahopki za 50kn... kad sam ja recimo neki dan kupila 2 para u Lidlu ( 30 DEN i 60 DEN) - svaki par za 10kn. Tako da sad ispada da 50kn za 3 para i nije neka super povoljna cijena. A komentira se preporodaja... Pa. Eto. Ne znam. A možda su to neke ekstra hulahopke.. ili štaveć... u tom slučaju se ispričavam... Ups... pogledala profil... žena prodaje ESMARA (znači LIdl...) hulahopke po 20kn... piše da su plaćene 80kn.. hm..... dakle - i moje su Esmara, kupljene u Lidlu neki dan po 10kn... (imam još negdje i račun, poslikam... nije problem... ) Iskreno - često kupujem u Lidlu upravo najlonke... i ne sjećam se da su ijedne koštale 80kn... mislim - za te pare se u Lidlu kupe traperice!!
2020 11 06
Općenito su žene počele jako cijeniti svoju robu. Ja i novo s etiketom (većinom dječje) snizim, dođe skuplje koji put poštarina. Gledam jaknicu curici, nošeno 100 kn čim je zara ili h&m. Dogovorila sam se sa ženom za realnu cijenu, dala mi popust i poklončić. Treba po meni pregovarat i dogovorit popuste i slično.
2020 11 17
Nisu pocele cijenit vec bi zaradile.
2020 11 17
Po mom misljenju, krpice bi trebale biti jedan veliki “outlet” jer budimo realne, neke od stvari koje se prodaju se mogu naci za duplo jeftinije na sluzbenoj stranici pod kategorijom outlet. A s obzirom da je nesto objavljeno na krpicama znaci da taj komad vec ima prvog vlasnika sto se automatski podrazumijeva pod polovnu robu i tu automatski cijena pada. Naletila sam na par cijena koje nisu bile realne za ovakvu stranicu, ovdje pogledam nesto gdje mislim da bih mogla proci jeftinije, da bih na kraju nasla na sluzbenoj stranici za jeftinije, a da ne govorim o tome kad budu ogromna snizenja..
2020 12 12
U potpunosti se slazem s vama!! Cijene nekih popularnih artikala npr zara, uggs, parfemi su skuplji nego u ducanima, pokusavam naci nesto s niskom cijenom ne znam kako ljude nije sram zaradivati na taj nacin....> LittleBoutique: > Po mom misljenju, krpice bi trebale biti jedan veliki “outlet” jer budimo realne, neke od stvari koje se prodaju se mogu naci za duplo jeftinije na sluzbenoj stranici pod kategorijom outlet. A s obzirom da je nesto objavljeno na krpicama znaci da taj komad vec ima prvog vlasnika sto se automatski podrazumijeva pod polovnu robu i tu automatski cijena pada. Naletila sam na par cijena koje nisu bile realne za ovakvu stranicu, ovdje pogledam nesto gdje mislim da bih mogla proci jeftinije, da bih na kraju nasla na sluzbenoj stranici za jeftinije, a da ne govorim o tome kad budu ogromna snizenja..
2020 12 17
O uggsicama da ne govorim, vidjela sam ih u svakakvim stanjima a cijena bude nenormalna za takvo stanje🤦🏻‍♀️ Jasno mi je da su skupo placene ali zaradivati na njima nakon sto su nosene 2/3 sezone... to ne mogu razumijet nikako > hanahilic: > U potpunosti se slazem s vama!! Cijene nekih popularnih artikala npr zara, uggs, parfemi su skuplji nego u ducanima, pokusavam naci nesto s niskom cijenom ne znam kako ljude nije sram zaradivati na taj nacin....> LittleBoutique: > > Po mom misljenju, krpice bi trebale biti jedan veliki “outlet” jer budimo realne, neke od stvari koje se prodaju se mogu naci za duplo jeftinije na sluzbenoj stranici pod kategorijom outlet. A s obzirom da je nesto objavljeno na krpicama znaci da taj komad vec ima prvog vlasnika sto se automatski podrazumijeva pod polovnu robu i tu automatski cijena pada. Naletila sam na par cijena koje nisu bile realne za ovakvu stranicu, ovdje pogledam nesto gdje mislim da bih mogla proci jeftinije, da bih na kraju nasla na sluzbenoj stranici za jeftinije, a da ne govorim o tome kad budu ogromna snizenja..
2020 12 18
Daa ili cura napise 2 puta nosene a pune su pregiba kod prstiju i prodaje za 1000 kn, pa ja sam svoje nove platila 1100, a kamoli rabljene> LittleBoutique: > O uggsicama da ne govorim, vidjela sam ih u svakakvim stanjima a cijena bude nenormalna za takvo stanje🤦🏻‍♀️ > Jasno mi je da su skupo placene ali zaradivati na njima nakon sto su nosene 2/3 sezone... to ne mogu razumijet nikako > > hanahilic: > > U potpunosti se slazem s vama!! Cijene nekih popularnih artikala npr zara, uggs, parfemi su skuplji nego u ducanima, pokusavam naci nesto s niskom cijenom ne znam kako ljude nije sram zaradivati na taj nacin....> LittleBoutique: > > > Po mom misljenju, krpice bi trebale biti jedan veliki “outlet” jer budimo realne, neke od stvari koje se prodaju se mogu naci za duplo jeftinije na sluzbenoj stranici pod kategorijom outlet. A s obzirom da je nesto objavljeno na krpicama znaci da taj komad vec ima prvog vlasnika sto se automatski podrazumijeva pod polovnu robu i tu automatski cijena pada. Naletila sam na par cijena koje nisu bile realne za ovakvu stranicu, ovdje pogledam nesto gdje mislim da bih mogla proci jeftinije, da bih na kraju nasla na sluzbenoj stranici za jeftinije, a da ne govorim o tome kad budu ogromna snizenja..
2020 12 18
https://mojekrpice.hr/items/nakit/11666273/lot-borboleta Pretjerivanje s cijenama, kupila casopis s ovom narukvicom za 50 kn
2020 12 18
O Boze, i jos pise na pakiranju vecernji list..
2020 12 18
Da hahahahahahah stvarno sramotno
2020 12 20