Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pretjerivanje s cijenama! -.-'

Super su ovi oglasi samoreklame, u temi koja se zove pretjerivanje s cijenama 😂
2021 02 06
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11785849/sexy-komplet-tange-bralet ovakvi setovi se prodaju na aliexpressu/sheinu/zafulu za maksimalno 50 kn.
2021 02 09
https://mojekrpice.hr/forum/t/273632/podloga-za-presvlacenje-bebe Vidi ove, 30 kn za potrganu podlogu za previjanje, i to nisu bas minimalna ostecenja vec velika, a nova podloga ima za kupit u plodinama vec od 60kn. uzas daj
2021 02 09
gledan sad nasophia.hr 122kn, znan dasan nedavno vidila 2 cure su prodavale po cca120 kn ovaj isti set,a ova cura ni manje ni vise neg duplo.šou ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8fdb61e248f2401b409ff06338c90d47.jpg)
2021 02 18
https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11898224/nova-zara-majica-s-cvijecem-i-etiketom I ostale stvari s profila. Preprodaja iz zare po duplo vecoj cijeni
2021 02 21
Kad vidim da netko stavi nošene Zara štikle 200 kn, a onda imaš nekog tko nove prodaje za 50. Kako ovim prvim nije jasno da nismo glupi.
2021 03 10
> Desinićka: > https://mojekrpice.hr/items/odjeca/11898224/nova-zara-majica-s-cvijecem-i-etiketom > I ostale stvari s profila. > Preprodaja iz zare po duplo vecoj cijeni Kliknem na link - stranica nije pronadena..
2021 03 10
https://mojekrpice.hr/items/modni-dodaci/11978547/suncane-naocale-j-choo Ove naocale nisu imale takvu cijenu ni kada su bile nove (tamo negdje 2018.god) u optikama. A sada su na snizenjima pa im cijena bude negdje oko 1500kn maksimalno. I ovo nije original futrola.
2021 03 23
> totalfashion: > Kad vidim da netko stavi nošene Zara štikle 200 kn, a onda imaš nekog tko nove prodaje za 50. Kako ovim prvim nije jasno da nismo glupi. Što se tiče Zare, ja mislim da to već i ptice na grani znaju. Po Zaru se ide u Bosnu, jer je tamo iznimno jeftina. Ne znam osobno, ali čula sam za curu koja ovdje tako prodaje Zaru iz BiH, odnosno poznaje je jedna moja poznanica. Uostalom, koje marke ovdje najviše ima, a da je sa etiketom, nikad nošena, nova itd.? Zare, naravno. Pa hrpa je takvih profila. Kako će valjda tako i ostati, ne preostaje mi nego da se smijem. Jedna korisnica me naročito nasmijala. Istakla je da je baš sve, ali sve, njezino, većinom je to bila etiketirana Zara, i dobro što je imala odjeću od broja 36 pa do 42, nego što su NJEZINE vlastite cipele bile od broja 37 do 41. I odlično joj ide ovdje. Ja ju zovem ženom gumom baš zbog tih brojeva cipela. Tko može povjerovati da netko ima 100 komada sa etiketom, i to najnovija kolekcija? Da li to znači da ti se u dućanu nešto toliko svidi, a kad dođeš doma, shvatiš da ti se uopće ne sviđa i umjesto da zamijenis ili vratiš u dućan, ma ti ćeš kao dobri Samaritanac prodati po nižoj cijeni na krpicama? Osim toga, postoje i oni koji jedno vrijeme (što se može) nose odjeću sa etiketom. Koja zavidna razina higijene! To ne bi ni besplatno. Eh.
2021 03 27
Ne znam za bosnu, ali ovdje se da ubosti na snizenju dosta povoljne stvari pa ljudi nakupuju sto smatraju da ce moci dobro prodati. Samo ne kuzim zasto bi to netko kupio ako moze doslovno u ducanu proci jeftinije. 🙂
2021 03 30
Ovo je slobodna stranica I zemlja I svatko ima pravo prodavati sto hoce. Ako netko ima skupi dizajnerski komad I ne zeli ga vise nositi zasto nebi iskoristio ovu stranicu da pokusa prodati...I zasto bi drasticno snizio cijenu necega sto je skupo platio ,ako je ta stvar Toliko vrijedna.¿ ovo nije mjesto za humanitarne donacije,nego Javna online stranica za prodaju objece od 5 kn do 5000kn.
2021 03 31
A zašto bi netko stavio veću cijenu nego u trgovini ili nakupovao deset komada istih stvari da proda ovdje i zaradi? Zašto bi netko kupio neku stvar i onda stavio višu cijenu na krpicama? Nije problem prodavati polovnu robu i za 6000 kn, to se tu i radi, problem je pretjerati s cijenom da bi se zaradilo. Ovo je slobodna stranica i zemlja i smijemo se rugati takvima!
2021 04 01
> ViktorijaNovak: > Ovo je slobodna stranica I zemlja I svatko ima pravo prodavati sto hoce. Ako netko ima skupi dizajnerski komad I ne zeli ga vise nositi zasto nebi iskoristio ovu stranicu da pokusa prodati...I zasto bi drasticno snizio cijenu necega sto je skupo platio ,ako je ta stvar Toliko vrijedna.¿ ovo nije mjesto za humanitarne donacije,nego Javna online stranica za prodaju objece od 5 kn do 5000kn. Tko se zeli baviti preprodajom, mora platiti porez kao i svaki drugi obrtnik
2021 04 13
> RamonaZe: > > totalfashion: > > Kad vidim da netko stavi nošene Zara štikle 200 kn, a onda imaš nekog tko nove prodaje za 50. Kako ovim prvim nije jasno da nismo glupi. > Što se tiče Zare, ja mislim da to već i ptice na grani znaju. Po Zaru se ide u Bosnu, jer je tamo iznimno jeftina. Ne znam osobno, ali čula sam za curu koja ovdje tako prodaje Zaru iz BiH, odnosno poznaje je jedna moja poznanica. Uostalom, koje marke ovdje najviše ima, a da je sa etiketom, nikad nošena, nova itd.? Zare, naravno. Pa hrpa je takvih profila. Kako će valjda tako i ostati, ne preostaje mi nego da se smijem. Jedna korisnica me naročito nasmijala. Istakla je da je baš sve, ali sve, njezino, većinom je to bila etiketirana Zara, i dobro što je imala odjeću od broja 36 pa do 42, nego što su NJEZINE vlastite cipele bile od broja 37 do 41. I odlično joj ide ovdje. Ja ju zovem ženom gumom baš zbog tih brojeva cipela. Tko može povjerovati da netko ima 100 komada sa etiketom, i to najnovija kolekcija? Da li to znači da ti se u dućanu nešto toliko svidi, a kad dođeš doma, shvatiš da ti se uopće ne sviđa i umjesto da zamijenis ili vratiš u dućan, ma ti ćeš kao dobri Samaritanac prodati po nižoj cijeni na krpicama? Osim toga, postoje i oni koji jedno vrijeme (što se može) nose odjeću sa etiketom. Koja zavidna razina higijene! To ne bi ni besplatno. Eh. Nisam sigurna za ovo o Bosni jer sam bila u nekoliko navrata u Zari u Sarajevu i cijene su kao i kod nas, nikakva razlika. Mislim da se više radi o kupovanje na sniženju i preprodaji
2021 04 13
Potvrdjujem ovo za Sarajevo... iste cijene, neki komadi cak i nesto skuplji...
2021 05 09